Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Już kolejna mamusia do rozpakowania się szykuje 🙂 trzymam kciuki 🙂

U Nas zastój się zrobił 🤨 jeszcze z 8 mamusiek u Nas zostało a tutaj cisza 🤨 w ogóle się puściutko zrobiło,połowa mamusiek zajęta.

Pozdrawiam wszystkie mamusie grudniowe 🙂 i dzidziusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wiecie co była u mnie koleżanki mama bo tak przychodzi czasami do mnie jak jest w Polsce bo na co dzień pracuje w Niemczech przy opiece starszych osób i mówi do mnie tak że twarz mi się zmieniła 🤢
Ja się pytam dlaczego mi się zmieniła a ona mówi że do porodu, że mam jakieś już plamy na twarzy i widać ogólne zmęczenie 🥴
I powiem Wam szczerzę że troszkę jej wierze bo jak z Kamilkiem byłam w ciąży to też mi tak mówiła na 3 dni przed porodem dokładnie 6 grudnia a Kamilka urodziłam 9 🤨
Kurcze to teraz mam obawy czy i tym razem ma rację :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej laski bo jak tak dalej pójdzie to z grudniówek zrobią się listopadówki hah
Ja tam zdania nie zmieniam, moja Niunia ma zakaz wychodzenia z brzuszka do grudnia. Niech sobie jeszcze obratsa w tłuszczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje dziewczynki 😘 to czekanie jest dobijające,tym bardziej że nic się nie dzieje,pokazały tam się jakieś bóle ale minęły,czop mi nie odchodzi bynajmniej nie zauważyłam,upławy są ale słabe i nie tego koloru co powinny 🙃
Miałam już robiony w poniedziałek masaż szyjki,i tak na niego liczyłam,że coś ruszy ale nic,cisza 🤨 rozwarcie na 1cm,szyjka 1,5cm 🤨
No ale nic Malutka się twardo trzyma pępka od środka i co tam będzie się śpieszyć,uparta,czysty tatuś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...