Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
tabelka naprawde duzych rozmiarów ten rok 2009był bardzo płodny hi hi akompf podałam adres przeslesz mi???plis 🙂 a tak apropo ile przybrałyscie na wadze???bo ja z Martunia to az 26kg!!!!ale szybko zrzuciłam teraz po latach jak ide ulica to niektórzy dziwia sie ze ja urodziłam 3ke dzieci......ale to tez wina tarczycy duzo wcinam szybko spalam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olga 🙂
A jest nas jest i same nie wiemy z skąd nas tyle się wzięło :laugh:

Dorunia moja kuzynka też urodziła 3 dzieci a waży 50 kilo i też dużo przybrała z nimi ale ja nie wiem jak ona to zrobiła i tak wygląda super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję Aguś zero skurczy i nawet jeszcze lepiej po prostu nic mnie nie boli 🙂
A u DagiM jest tak że podawają jej kroplówkę bo ma mało wód płodowych i sterydy małemu też podają a cesarkę będzie miała 19 listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kazda ma inna przemiane materii moja siostra kedys chudsza odemnie tez3ka dzieci a teraz kawał babki z niej ale to pasuje 🙂grunt ze nasi mezczyzni nas kochaja i sie im podobamy...ha pamietam jak mój mi mowił jestes sliczna w tej ciazy a gdy urodziłam to jejku jak fajnie ze wróciłas do dawnej figury moj ty wielorybku....ale tak mamy hormony szaleja hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Fredeeczki Wiki było podejrzenie, ze z jej żółądeczkiem było coś nie tak, ale na szczęście wsyztsko się wyjaśniło i mogła wyjść do domku.

tabelka:
[URL=http://img25.imageshack.us/i/tabelagrudniwki.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2567/tabelagrudniwki.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img25/tabelagrudniwki.jpg/1/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/tabelagrudniwki.jpg/1/w609.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócilismy od rodziców. Najadłam się kani, normalnie wysyp jakis w lesie był haha i podobno jeszcze są grzyby, więc te dziewuszki które lubia spacery po lesie polecam jutro się wybrac 🙂

Akompf no kocha mnie chyba, kocha..jak już lezy na tej podłodze to szuka mojej ręki, a rano jak wstaje do pracy to wskakuje do mnie jeszcze na 5 minutek i robi mi Przytulanki 🙂
A co do bólu bioder to bolą mnie, ale nic mi tam nie chrupie…
No i oklask ode mnie za tabelkę 🙂


Mittko dziękuję za zaproszenie na ciasto 🙂 najadlam się u mamusi piernika i plesniaka, co prawda też kupne, ale dobre i to.
A moi rodzice poszli sobie dzis na imprezke do tatusia do pracy, a jak się odstrzelili, fiu fiu jak nastolatki hah

Ewo ale deser masz fiu fiu, a bigos też dzis jadłam na obiad, mojej roboty – wyśmienity, najbardziej smakuje mi mój bigos, bo robie taki jak lubie.
I współczuję ci ze musisz oddac kotki, ale uważam że chyba tak będzie lepiej.. Zdrowie i bezpieczeństwo Piotrusia jest najważniejsze, a kotki trafią przeciez w znane i dobre ręce 🙂 a może jak Piotrus podrośnie, to uda Wam się kotki zabrać spowrotem… 🙂

Bardzo się ciesze, ze u Fredeczki wszystko dobrze 😉

Dorunia ja już jestem 19 kg na plusie, a do końca pewnie do 25 dojdę hhaha

Aga84 ja nie chcę ważyć 50 kg bo bym strasznie wyglądała przy moim 170 cm wzrostu, ale tak do 60 chciałabym schudnąc.

Emmax no wiesz… jak Ty mówisz na nas , lachony ?? Ja sobie wypraszam hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie bede wrzucac foty bo sie kurka wodnista nie zmiesci :laugh: :laugh: :laugh: Przytylam 15 kilo, w sumie to wcale tego nie czuje wiec dlatego troche mnie to przerazilo jak wygladam jak spojrzalam na zdjecie 😮 😮 😮 🤨

Jedna moja siostra byla lacha jak sie patrzy a po 2 dzieci to juz nie to... nie jest w stanie wszystkiego zgubic, druga za to po 3 dzieci schudla spoko ale jej murzynska dupka zostala. Ja mam gebe jak ksiezyc w pelni, ogromniasty brzuch i dupe jak chalupe :laugh: tylko isc i sie zastrzelic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...