Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
anja25 napisał:
ja niedawno wstałam, ale jaki sen miałam... że z emmax wykrawałyśmy ciasteczka na choinke w kształcie naszych dzieciaczków i mój miał takie strasznie duże jajeczka :laugh: a potem pojechałyąmy do Wiolki i tam była reszta grudniówek i ona nas woziła takim drewnianym dyliżansem po skałach i kamieniach i jadłyśmy te ciastka i dalej nie pamiętam 😁 😁 😁


niezłe co? :laugh: :laugh: :laugh:

a co do antykoncepcji to jeszcze nie wiem ale albo spirala albo wracam do tabletek, brałam jasminelle ( jakoś tak sie pisze) i czułam sie super,nie przytyłam i cera bardzo mi sie poprawiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Anja czytałam, ale zapomniała się odnieść, no to miałaś sen ja i pieczenie, niezły żart:laugh: :laugh: :laugh: wogóle to my już wszystkie mamy jakieś sny z grudniówkami lub o grudniówkach:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax moja torba:
-2 koszule do karmienia
-2 staniki do karmienia
-wkłady poporodowe
-opakowanie majtek jednorazowych (5 szt)
-majtki bawełniane
-skarpetki
-szlafrok
-kapcie
-klapki do kąpieli
-2 duże ręczniki
-kosmetyki (szampon, żel pod prysznic, lactacyd itd)
-wkładki laktacyjne
-karta ciąży, wszystkie wyniki badań, zdjęcia z usg

dla Piotrka:
-opakowanie pampersów (44 szt)
-5 pieluch tetrowych
-2 pieluszki flanelowe
-4 komplety ubranek
-opakowanie chusteczek nawilżanych
-opakowanie patyczków do uszu

hmmm więcej nie pamiętam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Grudnióweczki 🙂

Ewa84 widzę, że starannie się już przygotowałaś na godzinę zero 🙂 🤪 więc spokojnie możesz czekać na pierwsze oznaki 🙂
Ja też jeszcze nawet listy nie zrobiłam, co zabrać ze sobą 🤢
Cały czas zwlekam z tym 😁

No też ciekawa jestem co tam u Agi...chyba jeszcze nie jej kolej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewczynki jestem 🙂

bardzo dużo kobiet było u lekarza także dlatego tak długo mnie nie było 😉

Ale ginuś powiedział mi tak szyjka skrócona na maxa, 2cm rozwarcia i siedziąc u lekarza dostałam skurcze które są nieregularne 🤪
Czuje jak mały napiera mi na krocze i to cholernie 🤢

Jeżeli nie urodzę do poniedziałku to mam skierowanie właśnie na poniedziałek na oddział i co najważniejsze mały waży 3400 gram także rodzić mogę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, już się zastanawiałam co u Ciebie 🤪
No to niezłe nowinki nam przyniosłaś 🙂

To Bartuś Ładnie waży w sam raz 🙂:P
Będziemy wkrótce miały kolejna mamusię Grudnióweczkę 🤪 🤪 🤪
Ale się cieszę 🤪

A powiedz Aga, bardzo te skurcze bola 🤢 :P ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa84 hmmm...czyżby wskazywało na to , że wkrótce kolejna będzie kolejna mamusia Grudnióweczka 🤪
Ale suuuper 🤪

AgnieszkaK szczerze Ci powiem, że strasznie Ci zazdroszczę 🤪 też bym chciała się z Wami podzielić taką nowinką 🙂 Już się doczekać nie mogę 🤪

A jutro moja kolej, idę do Ginekologa 🤪
Z niecierpliwością czekam, co się dowiem 🙂
Mała dalej się nie ułożyła prawidłowo 😞 A ja tak bardzo chciałabym móc ją już wkońcu przytulić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Aga to super, może w tym tygodniu się rozpakujesz i Ewa no i pannanikt, oj chyba szykuje się emocjonujący tydzień:laugh:

Dziewczynki czekam z niecierpliwością na nowych grudniówkowych obywateli 😘

Ewa dzięki za podpowiedź:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaaa!!!! Ale super wieści Aga! No kochana szykuj się szykuj 🤪 🤪 🤪 🤪 pękam z zazdrości 😉 u mnie się nic nie skraca. Kurka jak to jest możliwe wogóle 😲

Kurcze pocżatek listy coś się opóźnia, u mnie cisza u Bti cisza (napisała do mnie, że też 0 rozwarcia), Megulka dzisiaj termin ale też nic póki co 😮 :laugh: tylko nasza Ewcia zaczyna mieć symptomy ui pewnie w tym tygodniu wyląduje na porodówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😎 😎 Witam a jednak miałam nosa z pytaniem która urodzi w Andrzejki 🙂 Fredeczko gratuluje i sle całuski dla Wiki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 dziewczyny poczytałam od30strony i widze ze macie wszystkie napiecie przedmiesiaczkowe:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ale wcale sie nie dziwie teraz sie zacznie na całego wkoncu prawilne grudniówki sie rozpakuja 🙂Wiolcia moja intuicja jest taka ze urodisz w pierwszym tygodniu z pannanikt i Agnieszka oraz Ewa taka mam czutke 🙂 🙂a z ta tabelka to moze poczekajmy bo ja mam juz ich 5 i teraz cochwila nowa 🙂 🙂 🙂to dzis impra u Fredeczki zycze Wam udanego dnia miłych wrózb i kajtucha powróz mi ja podam Ci maila jak mozesz oczewiscie dzieki [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka nim się obejrzysz, a będziesz na porodówce jęczała z bólu a jednocześnie krzyczała ze szczęścia, że przyszła na Ciebie kolej:P 🤪 🤪 🤪
Już niedługo się doczekasz 🙂 Zapewne jeszcze w tym tygodniu 😉
Byłoby SUPER 🤪 w każym bądź razie 3mam mocno kciuki 😉 🙂

Dorunia700 udanych wróżb:P



Ja idę poleniuchować w łóżku:P
Do jutra Mamcie Grudniowe 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...