Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ja też oglądam brzydulę, kurde mogli by już być razem 😠 w ogóle ta Julia wygląda jak stara baba w tej fryzurze:laugh:

dziewczynki czy jak skraca się szyjka to się jakoś odczuwa bo mnie tak od czasu do czasu coś kujnie na dole:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jestem w kropce dziewczynki bo wyniki nic nowego nie dały troszkie podwyzszone jak na ciaze ale lekarz niechciał dac 100% wiec musze odczekac 2tyg i w miedzy czasie jak niedostane miesiaczki powtórzyc badanie i zrobic test 🙂 🙂wiec sie zaczyna stres 😞 raz ju miałam fałszywy alarm ..niewiem co o tym myslec....hafta tez posciłam głowa mnie bolała tez....ale moze ja se wmawiam???co tam u dziewczynek???pannanikt ma juz swojego maluszka na swiecie zapewne...a co z nasza Wiola i jak dobrze zrozumiałam bit juz tez miedzy a miedzy 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu jaka jestem wykończona... W końcu finał... Stopy jak banie mam od tego stania, mega zgage i w ogóle jestem padnieta... Leże już z nogami do góry i ciężko dycham...
Dorunia, to my poczekamy razem z Tobą te 2 tygodnie! Ja nie mogę, ale emocje...
Mam pytanie. Czy macie upławy? Bo ja mam przez całą ciążę ale nie w tym rzecz... Dziś mają taki dziwny zapach... Nie wiem co to znaczy, wyniki wszystkie miałam ok więc zdrowotnie jest ok ale nie mam pojęcia czemu dziś tak inaczej jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam do Was co jakiś czas bo tak na prawdę jestem u mojej teściowej gdzie ja w przeciwieństwie do Was uwielbiam swoja teściową :P Ale o tym już wiecie :laugh: :laugh:

Ja nie mam żadnych wiadomości ani od PannyNikt ani od Bti7 😞
Wydaje mi się że PannaNikt jutro napisze lub późnym wieczorem bo po cesarce jest więc musi teraz wypocząć bo to jednak operacja była 🙂 Dlatego dziewczynki troszkę cierpliwości 😉

Dorunia i my będziemy czekać na wiadomości z niecierpliwością ale wydaje mi się że znów będziesz miała fasolkę pod sercem czego Tobie bardzo życzę 😘 😘 😘

AgnieszkoW brzusio prześliczny :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie skończyłam pisać ostatniego posta a dostałam eska od PannyNikt i mamy kolejna grudniową dziewczynkę 🤪

Niestety nie podała mi wymiarów malutkiej ale to już szczegół 🤪 🤪 🤪 🤪

PannoNikt serdeczne gratulacje 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jakie super wiadomości 😁 a jednak córeczka czyli największa tajemnica na forum się odkryła 😁

Kajtucha PannaNikt nie wiedziała o płci bo w szkocji nie informują o tym 🙂

Serdeczne gratulacje i niech zdrowe wracają do domku 🙂

A ja zmykam do wanny się zrelaksować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tam dziewczynki słychać???

Od Wioli i Bti7 żadnych wieści 😞

Ciekawe która następna bo według kolejki to ja ale czekam aż Wiola i Bti7 no i Megulka jeszcze została przecież 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kochane cudowna wiadomość na dobranoc od Wioli

" 😜rzeszłam przez piekło, rodziłam od wczoraj od 12 w nocy do teraz, wszystko skończyło sięcesarskim cięciem. Maleńka jest piękna ma 3440 gr i długa na 51 cm. Jestem najszczęśliwsza na świecie. Pogratuluj PannieNikt i pozdrów dziewczyny serdecznie! Buźka"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...