Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny 🙂

Tak się cieszę, że Mittka, PannaNikt i Wiolka już mają swoje Maluszki przy sobie 🙂 Super wiadomość 🙂
Też bym już chciała 🙂

A mittkę to wzięło bardzo niespodziewanie, bo z tego co pamiętam to nic nie wspominała, że czuje że to już... 🙂

Coraz bardziej zaczynam się denerwować przed poniedziałkiem...
Ciekawe co mi powiedzą w szpitalu... Ale pewnie jeszcze wrócę do domku i poczekam na swoją kolej 🙂

Kurcze, nockę mam nieprzespaną, cały czas myślę o tej cesarce...miałam dzisiaj jechać na zajęcia, ale zostałam w domku...już źle mi się autkiem kieruje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No tak, bo jak na razie to tylko dwóch chłopczyków mamy od DagiM i od Ewy... a swoja drogą ciekawe co u nich, jak tam się miewają kobietki.

Uciekam trochę do miasta jakies małe zakupki zrobić a potem cos na obiad pomysleć...tylko co ... hmmm.

Do potem :*

A własnie mi się przypomniało jak kazałam Mittce torbę pakowac haha dobrze, że się posłuchała koleżanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w sobotę 🙂
Ale wiadomość.. Mittka urodziła... GRATULACJE!!! mała jest prześliczna!!!! A wczoraj idąc spać przeglądałam forum z ciekawości kiedy Mittka pisała ostatni raz bo wydawało mi się, że jej od popołudnia nie było wczoraj... i miałam rację 🙂 Patrzcie, a tak narzekała, że jej słabo przy prasowaniu ale twardo mówiła że wytrzyma do przyjazdu męża 🙂
Asiula, dzięki za buziaka 🙂
Pikasso- ja też oglądałam ten łupi film 🙂 ale spałam jak dziecko 🙂
Ja powoli szykuję się na babcine imieninki, pazurki pomalowałam, nawet se wzorek walnęłam , a co 🙂 No i jadę wózeczek zamówić 🙂 teściówka chyba wyczaiła o co chodzi, bo od wczoraj mąż dzwoni, żeby zapytać o kasiorkę do wózka a jej wiecznie nie ma... chyba coś czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidzia sie nie odwrocila glowka do dolu - lekarz nie chce ryzykowac wypuszczac go dolem wiec w poniedzialek ide na obserwacje do szpitala - jesli sie nadal nie odwroci to powinni ustalic termin cesarki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wróciłam, teraz muszę się zabrać za jakieś sprzątanie, a brzuszek cały czas pobolewa jak na miesiączkę, ale nic poza tym:P
trochę dziewczyną zazdroszczę, że maja już to za sobą, a z drugiej strony nie chcę, żeby skończył się czas ciąży, bo w sumie jest przyjemnie, a nie wiadomo czy się jeszcze powtórzy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotę 🙂

agnieszkaw26 nie śpię do rana ale póżniej jak usnę to do południa:laugh: jakieś 5 godzin na dobę to śpię. W sumie to zawsze późno chodziłam spać ale tak chciałam a teraz nie mogę a to różnica 🤨 Jeszcze pracowałam na 3 zmiany więc nocki zarwane to normalka u mnie była:P

Agnieszka84 Ja do gina prywatnie chodzę ale płacę 70zł, 150zł to na prawdę kupa kasy za jedną wizytę, nieźle się ceni ten lekarz 🤨

Jejku ale fajnie Mittka jest mamusią!!! 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 Śliczna dziewczyneczka 😘

Ale się coś źle czuję, słabo mi i niedobrze i jeszcze głowa mnie zaczęła boleć tak od góry dziwnie 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka wielkie gratulacje dla Ciebie i Emilki. A tak czułam że jeszcze któras się rozpakuje.
A teraz która zaczyna 🙃

A właśnie coś Ania się nie odzywa może ona rodzi 🤪 [file name=tabelka_grudni__wek-c9fd272170118697b15c1e7df215c523.doc size=73728]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/tabelka_grudni__wek-c9fd272170118697b15c1e7df215c523.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was sobotnio dziewczynki... Niedawno wstalam i jakie wiesci Mitttka kolejna mamusia 🤪 siiiuuuuper 😆

No juz teraz to codziennie ktoras z nas bedzie rodzic heh ale fajnie ale ja to moglabym jeszcze poczekac, chociaz z drugiej strony to chcialabym juz to miec za soba:laugh: :laugh:
Ok ide przygotowac jakis obiadzio 😉 😉 😉 o 18 do lekarza a jutro wizyta na porodowce beda sprawdzac czy maluszek sie wkoncu obrocil bo jak nie to...cc 🥴
Do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyneczki 🙂

jeszcze nie rodze... miałam wczoraj kryzys... atak paniki... stwierdziłam, że chrzanie i nie rodze!
M musiał dzwonic po moją przyjaciółke aby mnie uspokoiła, a ona przyszła i powiedziała, że przecież do 18-tki nie bede Bartka w brzuchu nosic :laugh:

no a dzisiaj, jak przeczytałam przez co przeszła Wiolka to znowu mnie bierze 🤢 🤢

ciesze sie, że z mittką, Wiolką i Panną Nikt wszystko ok! no i mamy 3 zdrowe dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja weź sie w garść kobietko. Pomyśl sobie jakie szczęscie Cię niebawem czeka, jak zobaczysz swojego syneczka, jak go przytulisz, pocałujesz w malutki nosek... to najpiekniejsze co może w życiu spotkac kobiete...macierzyństwo, więc nie panikuj kochana bo nikt za Ciebie ani za mnie ani za inne cięzarne nie urodzi... będzie dobrze 🙂
Ja tez się boje...ale najważniejsze, zeby dzidzia urodziła się zdrowa, jakoś przezyjemy poród, nie my pierwsze i nie ostatnie 🙂

Zjadłam 2 snikersy 😞 a miałam juz nie jeść słodkiego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja to ty nie wiesz gdzie uderzyć jak masz ataki paniki, no lanie ci się kochana należy:laugh:
chyba wszystkie się boimy, ale damy radę, zobacz jak mittka szybko urodziła o fredeczce nie wspomnę, a ona taka młodziutka, więc i my damy radę:P pomyśl, że przy naszych ok 70 kg i wzroście ok 170 musi z nas wyjść tylko ok 3 kg i dłogości ok 55, więc to jest mały pikuś:laugh: :laugh: :laugh: trzeba się pocieszyć a cooo, należy nam się:laugh:

Buziaczki kochana i oklaska na odwagę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja, no coś Ty, trzymaj się dzielnie bo nas tu wszystko pozarażasz panika i dopiero będzie:-) pozszywamy się, posklejamy... Damy radę, myszko, głowa do góry! Ze swoim wzajemnym wsparciem całe wojsko urodzimy!
A ja jestem zła jak... Nie wiem co... Mąż dodzwonił się do teściowej i co... Nie da nam do wózka... Nie teraz, nie bo święta, może w styczniu... Ciekawe co by zrobiła gdyby wnuka już na święta miała... Prezentu by nie dała... A tam szkoda gadać. Tak myślałam... Całe szczęście że dostanę z ZUSu w styczniu kasę a od niej nic nie wezmę... Tak zawalić to mogła tylko ona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...