Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Kurcze dopiero teraz jestem 23.50 a u was 00;50
nadal w dwupaku.
W poniedzialek na USG i badania kontrolne serduszka, az sie boje bo wczesniej nie robili mi takich badan a ostatnie USG mialam w 24tyg bo tu w ogole sa tylko 2 USG.
Mam nadzieje ze wszystkoe bedzie spoko. Widze ze zadna nie zdazyla jeszcze urodzic podczas mojej nieobecnosci:laugh: :laugh: ale na pewno jutro pojawi sie jakas nowa mamusia...
MOj maluszek zaczyna sie powoli obracac...UFFF az mi lzej ale jeszcze zobaczymy w poniedzialek..

Uciekam spac bo mnie tam wymeczyli no

Emmax co do golenia to ja z lusterkiem...A jak juz czasem nie daje rady to mi maz pomaga ale ze u nas nadal wojna wiec sama sobie tam z lusterkiem:laugh: :laugh: :laugh: Tak samo tylko w lewa strone:laugh: :laugh:

Buziakii do jutra kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się paskudnie czuję 😞 Głowa boli i niedobrze mi bardzo 😞
Wzięłam tabletkę i czekam jak zacznie działać 🤨

Ciekawe która Grudniówka będzie miała prezent na Mikołaja w postaci dzidziusia 🙂

Idę się położyć, słodkich snów dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie 🙂

ja chwilowo nie śpię, strasznie boli mnie brzuch tak miesiączkowo i w krzyżu, tylko żeby do 20-stej nie zacząć rodzic bo m dzisiaj w pracy, a później niech się dzieje co chce:laugh:

miłego dnia grudnióweczki, ciekawe jaka dzisiaj niespodzianka nas czeka:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was lasencje 🙂

Ja nadal 2w1 🙂 Nocka jak najbardziej do udanych należy 🙂

Nic mnie nie boli 🙂 Więc cisza przed burzą, bo pewnie dziś w nocy się zacznie hihi:P

Na Mikołaja nie mam żadnych wieści ale życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego jak najmniej bolesnych porodów a przede wszystkim szybkich, zdrowych dzieciaczków i siły w ich wychowywaniu 😘 😘 😘 😘 😘

Miłego Mikołajkowego dnia Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...