Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hej dziewczyny!!
moja niunia cala nocke slodko spala 🙂 tylko na karmienia ja budzilam. Teraz tez spi 🙂 ciekawe jak dlugo 😉

no zacznie sie zacznie, ale wczoraj biedna tak sie meczyla 😞 widzialam,ze chce spac ale przez te halasy nie moze 😞

oooo wlasnie slysze ,ze sie budzi wiec uciekam. papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!
moja niunia cala nocke slodko spala 🙂 tylko na karmienia ja budzilam. Teraz tez spi 🙂 ciekawe jak dlugo 😉

no zacznie sie zacznie, ale wczoraj biedna tak sie meczyla 😞 widzialam,ze chce spac ale przez te halasy nie moze 😞

oooo wlasnie slysze ,ze sie budzi wiec uciekam. papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam lasencje z samego ranka 🙂
cos nie moglam dzis spac i brzusio mnie boli ale jakos musze wytrzymac do jutra ...
ide na sniadanko
spokojnego dnia oraz duzo prezentow 🙂 i najlepsze zyczenia dla wszystkich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was mikołajkowo 🙂

moja nocka taka sobie... zasnęłam ok 2.30 i od rana jacyś ludzie do M dzwonili 😠 i teraz musi jechac na granice PL scholowac kogoś bo auto sie zepsuło i zejdzie mu cały dzień bo to w obydwie strony prawie 700 km 😠
a mięliśmy iśc na spacer, jestem strasznie zła!!!!
i na dodatek jeszcze biegunke mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie!
Mikołajkowy buziak dla wszystkich.
Ja się właśnie obudziłam i już się mąż ze mną drażni...
Kurcze Emmax mnie też boli jak na miesiączkę... Tak promieniuje od podbrzusza do krzyża... Myślałam że nie wstanę z łóżka... Aga, gratuluję 40 tygodnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kobitki 🙂

Wszystkiego najfajniejszego z okazji Mikołajek 😘

Emmax miałyśmy razem rodzić, zapomnialaś :laugh: ?

Ja juz po sniadanku, ale cos mnie głowa pobolewa 😞
Znowu nie pójde do kościółka, nie mam już siły .. za dużo ludzi tam i to wstawanie, klękanie... ochh...

Mąz mi usnął 😠

Idę się wykąpać , ubrać , potem obudze tego śpiącego niedźwiedzia i do mamusi chcę jechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no ja się trzymam, mi się nie śpieszy, przynajmniej do czwartku wieczora muszę wytrzymać, bo jeszcze do lekarza mam iść i umówiłam się z koleżanką ,no a jutro i we wtorek robimy ostateczne sprzątanie tj. mycie okien, wszystkich szafek itp. więc nie ma mowy w najbliższych dniach o porodzie:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałm sobie galerię zdjęć na NK Karoli 🙂
Ależ Ty masz tam fotek kobitko 🙂 Fajna , sympatyczna z Ciebie dziewczyna 🙂
A siostra niesamowicie do Ciebie podobna (albo Ty do niej) , duża różnica wieku jest między Wami??
Mama wygląda jak Wasza siostra , a babcia jak mama haha
Tylko mam nadzieję, że teraz tak nie imprezujesz i nie palisz papierochów 😠

Emmax tylko nie zacznij rodzić w tym kościele..podziwiam Cię, że masz siłę jeszcze iść na msze...ja ledwo łażę po domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂 Wrocilismy ze szpitala w piatek. Troszke sie tam zasiedzielismy bo mój synek- Mikołaj urodził sie w 37 tygodniu 24 grudnia. Poród nastapił z rana w nieoczekiwanej chwili. A maluszek pojawił sie 8 godzin pozniej. Jest słodki, malusi i grzeczny. strasznie duzo je 🙂 Dodaje wam zdjecie mojego Skarbusia. [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Image012-9f1264dfe6e2c7e60c04f15dc7c1c9d9.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Grudnióweczki 🙂

agnieszkaw26 heh:0 od kiedy tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży od razu rzuciłam palenie 🙂 I co najlepsze wogóle mnie nie ciągnie a wręcz odrzuca:P z czego jestem niesamowicie zadowolona 🤪 Czasy imprezowania się skończyły 😉
Co do mojej siostry to między nami jest różnica 1,5 roku 🙂


skórka Ślicznego masz Maluszka 🙂 Buziaki dla Was 😘

Agnieszka 84 Gratuluję 40 tc 🙂 🤪

Anja25 biegunka, to oznaka, że poród tuż, tuż 🙂 Także odpoczywaj spokojnie i czekaj na następne oznaki 🙂
Trzymam Kciuki 🤪

A ja zaraz będę pakować torbę do szpitala 🙂 Co prawda, pewnie jutro mnie jeszcze nie zatrzymają, ale wolę być przygotowana w razie "W":P
Sasiedzi pomyślą, że na wakacje jade:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...