Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim 🙂

nasza pierwsza nocka minęła cudownie! mały zasnnął ok.23 po cycu a potem o 4 go nakarmiłam, potem o 8, 11 i smacznie śpi 🙂

oby tak dalej 🙂

akompf pisałaś,że masz już reklamówke ubrań po Basi z których wyrosła a ja mam reklamówke ciuszków których mój mały nawet nie założył 🤪 urodził sie 55 cm ale ubieram mu już 62 bo jak sie przeciąga to mu ciasno i sie krzywi :P

ide zobaczyc do mojego szkrabka 🙂

aha!! no i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
Mój Bartek o północy w Sylwestra pierwszą kupke zrobił, za oknem strzelały petardy i on też wystrzelił :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry dziewczynki 🙂
zaczne odciagac mleko - zobaczymy moze bedzie go wiecej bo jak bede chciala gdzies wyjsc to bede musiala podac butle z mlekiem ze sklepu a nie chce tego ...

zapalmy swieczke dla dzidzi Daruni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O siet... Biedna Dorunia... Ach, szlag by to trafił... Kochana, jesteśmy z Tobą!
Ja właśnie wracam do domu...mam się zgłosić na wywołanie w poniedziałek albo wtorek, ale pojadę we wtorek, dam małemu ostatnia szansę, a nóż widelec jakieś skurcze czy co... Póki co zero! Wzięliby mnie już dzisiaj ale w weekendy mają same cc i naturalne porody ale jak już coś się dzieje, a że u mnie nic to do domku

kurna jak tu się cieszyć jak Dorunie takie coś spotkało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Edytko gratuluję!!!

Asiula cudnie się uśmiecha Twój synek 🙂 Mi do dzisiaj nie udało się złapać na fotce uśmiechu Piotrka.

Ja jeszcze ani razu nie odciągałam pokarmu, ale jak mój Misio pośpi 5 godzin to mi tak cieknie, że cała mokra jestem.

Dzisiaj byliśmy na spacerku i znaleźliśmy żłobek 5 minutek od domu. Na początku maja muszę wrócić do pracy, niestety nie mogę iść na wychowawczy bo nie damy rady z jedną wypłatą 😞 Moja mama jest na emeryturze, ale to by były same kłótnie i spory o wychowywanie więc zostaje żłobek 😞 Mamy jeszcze trochę czasu na zastanawianie się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Edytka gratulacje! 🙂


Pikasso jak masz malo mleka to odciagaj i przystawiaj dzieciatko jak najczesciej to sie zwiekszy laktacja 🙂 no i pij herbatki i przedewszystkim jedz duzo. Karmiace mamy powinny dziennie spozywac o 500kalorii wiecej niz przed ciaza.


Asiula Kamil sie slodko usmiecha! 🙂 moja Wiki tez przez sen sie smieje hihi 🙂


Ale to nie sprawiedliwe! Dorunia dla Twojego maluszka świeczka (*)

Ewa moja mama pilnuje czesto córci ale wedlug moich zasad i jest ok. Jesli ma cos do powiedzenia to poslucham jej rady i jesli ma racje to stosuje sie do tego. Moze warto porozmawiac z mama?

Pikasso do pinu dziecka? hmm... a co to jest? bo pesel mam ale pinu nie... i nawet nie slyszalam o tym chyba.

papa dziewczynki, lece na dol. Jutro jade do szkoly, tata zostaje sam z coreczka :P zobaczymy jak sobie poradzi hehe 🙂

a my bylysmy chyba 1,5 godz dzisiaj na spacerku i jak mi sie zimno zaczelo robic to wrocilysmy do domku i niunia spi jak zabita hhehe 🙂 ona uwielbia te spacerki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej 😞 Tak nam przykro Doruniu [*][*][*]

Tak mi smutno 😞

Nasza Basieńka też coś marduna, ale w nocy dosć ładnie pospała... Tylko ja kryzys złapałam 😠 Poprosiłam męża, żeby zajął się Basią a najlepiej ją jeszcze nakarmił 🙂 nawet nie pamiętam tego dobrze, kompletnie nie mogłam wstać, byłam nieprzytomna...

Byliśmy dzis na spacerze ale po 40 minutach się już mroźno zrobiło i wróciliśmy do domku...

polecam Wam www.endo.pl - fajne rzeczy można kupić za niezłą kaskę!
Będę później jak się uda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc dziewczynki... My tez dzis bylysmy na spacerku i 40min bo zrobilo sie zimno i musialam wrocic ale moja niunia spala i spi do tej pory...Moja slodziutka rety jak ja ja kocham 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Akompf ja tez dzis rano mialam mala zalamke bo maz mnie budzil a ja do niego z tekstem..Co chcesz... ale to chwilowwe 😉 😉 😉

o wlasnie moja perelka sie przebudzila bo jeszcze w wozku sobie lulala po spacerku ale upomniala sie ze chce na raczki i lula dalej:P

kajtusia mamy nadzieje ze dzis juz bedziesz tulic swojego maluszka

dorunia bardzo nam przykro [*] czeesm to niesprawiedliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka, nie dziś, niestety, no chyba że mały się zlituje w co wątpię... Pojadę jutro wieczorem albo we wtorek rano. Mama naciska żeby jechać jak najszybciej żeby nie było za późno, ale mąż chyba dziś jedzie jeszcze w trasę więc wróci jutro ok 1 w nocy i nie wiem jak to pogodzić... Mama mówi że mnie zawiozą a Artur dojedzie jak wróci ale nie podoba mi się ta perspektywa bo boję się że nie zdarzy dojechać... Poza tym mama zaczyna mnie denerwować bo lata w kółko już się nie może doczekać wnuka i widzę że coś chce przekombinowac żeby to ona była ze mną przy porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...