Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niestety jak prosiłam o jutro to mi powiedzieli że nie można tak często, że oni nie chcą męczyć dlatego dają dzień odpoczynku... W d mam ten ich odpoczynek... Jak pytałam o coś innego żeby rozwarcie zwiększyć to tylko masaż szyjki ale najpierw drugie podejście. Już mam dosyć. Idę się teraz zdrzemnąc bo ledwo telefon w ręce trzymam, póki jest do 18tej zakaz odwiedzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dziewczynki mam wiadomość od Emmax

,,hej my jeszcze w szpitalu jak laryngolog zatwierdzi to wyjdziemy jutro,ja walcze z piersiami bo mam za dużo pokarmu i dostałam gorączke. pozdrawiam" biedna Emmax... z tymi cyckami to my sie mamy 😞

Kajtucha wspólczuję Ci kobietko...

Ugotowałam sobie rosołek... mniam , pycha..

Śliczne są nasze grudniowe dzieciaczki 🙂

Gosiu moja Lenka to nawet mój policzek ssie 🙂 hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś z Was (chyba Ewa ) pisała ze jej brzdąc nie chce pić herbatki z butelki. Moja położna doradziła mi abym sama piła herbatkę koperkową i piję codzień filiżankę i naprawdę odpukać Lenka nie ma problemu z brzuszkiem i z kupkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej!!! biedna Kajtusia 😞 no wkurzyłabym sie na Twoim miejscu...

u nas nocka nawet ok, ale musieliśmy znowu butelką dokarmic 😞

co do usg bioderek to zrobili nam w poniedziałekk na kontroli i wszystko jest ok, badanie słuchu też było robione w szpitalu jeszcze przed wypisem
jutro lub w piątek znowu do lekarza aby skontrolowac wage i na badanie krwi

mały wzywa cyca więc lece :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha jeny... nawet nie wiem co napisać....

Skórka moja Marika śpi po 5-6 godzin w nocy...za to w dzień śpi krócej... Właśnie ją lulam...

Bioderka mała miała badne w szpitalu... usg nie wiem czy będzie mieć.
Dziś miała przyjechać pielęgniarka, ale z powodu śniegu musiała przełożyć wizytę. W Szkocji prawdziwa zima, której nie mieli od 1981 roku, więc nawet szkoły pozamykali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczny! mały śpi więc mam troszkę czasu na zjedzenie 🙂 właśnie skończyłam śniadanko:laugh: mam teraz dziwny rytm dobowy, w nocy karmienie co godzina i zmienianie pieluch a w dzień co 3h karmienie i pieluszki, takim sposobem wstaję około 14tej:laugh: :laugh:
mamy dziś nasze pierwsze święto:laugh: pępuszek nam odpadł 🙂 🙂 jejciu jak takie rzeczy cieszą, 🙂
mały przytył od soboty 330gr:laugh: mamusia szczęśliwa:laugh: :laugh: już przekroczył 3kg, a jak się urodził był taki malutki ważył tylko 2830gr.
miałam problem z brakiem pokarmu ale pomógł laktator i teraz jest go dużo:laugh: :laugh: a cycki bolą, ale zniosę wszystkie cierpienia dla mojego Aniołka, chociaż nie raz zdarzyło mi się beczeć podczas karmienia 🙂
Kajtucha oni chyba poszaleli w tych szpitalach,przecież możesz urodzić w każdym momencie! to że szyjka była zamknięta, może się zmienić w każdym momencie!Są wyjątki od reguły! ja takim jestem! kurde mi założyli cewnik foleya do pochwy i miałam jechać do domu ale inny lekarz stwierdził ze woli miec mnie na miejscu i dzięki Bogu, że mnie zostawili, bo bym rodziła chyba w domu!! mieli mi ten cewnik wyjąć na drugi dzień i podać tabletki z prost.. a póżniej oxy i dupa przeliczyli się! skurcze mialam ale podobno po wyjęciu miały przejść, a efekt jest taki że mały ich przechytrzył i urodził się po 8h cewnikowania szyjki!!!później w całym szpitalu opowiadali jak polka rodziła i mieli lekcje, że niczego nie można być pewnym!!!trzymaj się dziewczyno, będzie dobrze 🙂 🙂 teraz pewnie cierpisz, ale będziesz niedługo najszczęśliwszą kobitą 🙂 trzymam za Ciebie kciuki! a
a teraz poznajcie mojego Aniołka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu super masz synków!

Picasso mi mówili, że po naświetlaniu zalecana jest wizyta u okulisty. Nawet wpisali to w książeczkę zdrowia Piotrka. Terminy są masakryczne więc idę prywatnie no i będę lżejsza o 130zł ehhh.

Skórka super fotka!

Justyna ale fajny śpioszek z Twojej Zosi!

Kajtucha Ty to się naczekasz na swoje dzieciątko bidulko 😞

AgaW no ja to pisałam, muszę sobie zaparzyć herbatkę z kopru włoskiego, oby pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Lenka spi juz 3 godziny. Ja sobie też podrzemałam z nia godzinkę i o wiele lepiej się czuję 🙂 ale dzis ja obudze na kapiel nie dam jej spac do 22.00 bo potem w nocy buszuje ... o 18.30 ją budze i nie ma litości :laugh:

Edyta i takie cos się chwali, ja też płakałam z bólu i karmiłam Lenkę, brodawki mnie tak bolały że myslałam że nogi wyciągnę... ale przezwycięzyłam ból i bardzo jestem z siebie dumna 🙂 a teraz karmienie sprawia mi wiele radości a moja córeczka nawet nie wie jak wyglądają jej butelki bo od karmie ją wyłącznie piersią i niczym nie dopajam 🙂

Moja Lenka w nocy tez potrafi spac 6 godzin 🙂 bałam się , że za długo śpi ale moja położna mnie uspokoiła, że nocne mleko jest bardziej pozywne i dlatego maleństwo może tak długo spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i koniec przygody że skurczami na dzisiaj, znowu ktg i póki co nic nie widać... Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem zła... Żałuję że nie opłaciłam położnej... Może by mi dzisiaj "pomogła"... Szlag człowieka trafia bo tu dzieci się rodzą hurtowo, non stop jakiś poród... A ja nic...
A dziś w nocy przyjechała dziewczyna w 24tyg ciąży i miała cesarkę bo coś było nie tak i było zagrożenie życia i dziecka i matki. Póki co maleństwo żyje i oby było tak dalej... Styczniowe dziewczyny też już rodzą a ja ciągle szczelnie zapakowana... Tu nawet nie ma schodów żeby chodzić i zwiększyć rozwarcie bo jest remont klatki schodowej i została tylko winda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!!

Ja tylko na chwilkę! Chciałam pogratulować Kajtusi maluszka a tu sie okazuje, ze biedulka jeszcze się męczy!!! Ja na Twoim miejscu juz bym się dawno na Raszei meldowała 🙂 hehehe

A moja Basia dziś pierwsze szczepienia zaliczyła. Szczepilismy standardowo trzema kłuciami - szczepionka skojarzona jedynie 130 zł kosztuje ;/ Wkurzyłam się, bo pielegniara to nie potrafiła się ugryźć w jęzor i musiała skomentować: "teraz to większość rodziców kupuje skojarzone" - poczulismy sie jak gorsi rodzice bez serca ;( ehhh Płakałam razem z Basieńką... tym bardziej, ze pierwszy raz widziałam jej łzy... Do tej pory nie musiała ich wylewać a dziś mi serce pękało! Jestem rozdarta bo nie wiem czy płacić za te skojarzone czy nie... Gdybym miała sporo wolnej kasy to napewno bym wykupiła chociaż nie wiem kto bardziej cierpi, rodzic czy dziecko...

Teraz śpi ale płakała od 15 właściwie cały czas, nawet przy karmieniu 😞 Jutro ma być lepiej...

A u Was w skrócie co się dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja- kup sobie waciki nasączone spirytusem i wysusz ten pępuszek bo jak małemu zacznie się babrać to bedziesz miała kłopot. U nas w Polsce tak robimy :P:P:P:P:P Moja położna mi kazała 3 razy dziennie tymi wacikami i się ładnie wszystko szybciutko zagoiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no anju widzę ze nasi chłopcy urodzili się tego samego dnia 🙂 dziś w nocy Mateuszkowi też odpadł pępuszek no i tez mam wątpliwości jak powinien wyglądać, doświadczone mamuśki ratujcie 😞 moj mąż uważa że panikuje a ja tylko boje się żebym czegoś nie przeoczyła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...