Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hej dziewczynki ....
nie moge cos sie odnalesc na tym nowym forum a co dopiero mojego pasta 😞
moj szkrab jak narazie co je to kaszke manne i kleik ryzowy ... jak dalam mu troszkejabuszka to strasznie sie krzywil i wypluwa wszystko ...
jeszcze wczoraj dostalam okresu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

U nas nocka kurcze sie zmieniła już raz nad ranem sie budziła to teraz znowu dwa razy 😜

Ewo z tego co wiem to trzeba iść po wniosek do centrum pomocy rodzinie wypełnia się chyba jedno ty jedno lekarz.Wiem że potem czeka się na komisje no i tutaj to już pewnie od lekarza zależy.Ale trzeba zaznaczyć wszystko co by się mogło przydać zawsze to około150zł w kieszeni,a przecież jakoś z Piotrusiem trzeba dojeżdżać na tą rehabilitacje.Najlepiej to jeszcze AgnieszkaK by Ci wytłumaczyła.Jak się pojawi to może napisze bo ona lepiej się w tym orientuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ale fajnie sie humorek poprawia jak pan policjant po pracy zyczy milego dnia :P heeehehehe 🙂

No Wiki jadla poki co jabluszko i zupke. Jabluszko na poczatku jej nie smakowalo. Ale za to zupke wcinala ze smakiem! ale ja jak posmakowalam to bleeeeee :/ i tak smierdzi ta zupka ze hoho ....

No wlasnie dziewczyny jak bede Wiki dawac kaszke, to normalnie w butelce? przeleci przez ta dziurke od mleka? bo sama nie wiem juz co i jak ...

a u nas dzisiaj zapowiada sie sloneczny dzien 🙂 wiec spacerek bedzie napewno 😁 i to zaraz jak mamuska sie ogarnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko Emila też się budziła zawsze koło 5 i potem spała u siebie,ale teraz znowu zaczęła się budzić o 2 i o 5 😜 coś jej się znowu poprzestawiało ale spoko damy rade przetrzymamy już nieraz tak było może za jakiś tydzień wróci spowrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj szkrab sie budzi 2 razy w nocy o 2 i o 6 - zawsze sie zastanawiam kiedy przespie cala nocke ...
a teraz zmagam sie z kolka u malego ... cos nie tak poukladalo sie w brzuszku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamcie 🙂

my noc z 1 pobudką po której było 2 godz zabawy, i później spanie do 8:30 🙂
Fredeczka mi te gladiatorki podobają się bardzo, zwłaszcza na takich młodych laseczkach jak ty 🙂
Ewa spróbuj złożyć o ten zasiłek co pisze mittka, myślę, że powinno się udać przy stosownym zaświadczeniu.
A jak wyglądają postępy u Piotrusia?
Ja dzisiaj też koniecznie na spacerek no i już nie ma mowy o dniu lenia, prasowanie czeka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Zgadnijcie jaki widok zastałam o 4.43 nad ranem???
Otóż mój mąż o tej godzinie szpachlował i malował kuchnię 😁 Jak sąsiedzi go widzieli, to pomyśleli sobie, że żonę to ma jędzę... Nie dość, że wrócił o 23 z pracy, to jeszcze kuchnie malował 😉
Oczywiście to nie był mój pomysł... Nawet nie wiem o której biedak poszedł spać 🤨

Fredeczko buziaki i dużo zdrówka dla Wikusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka zajebista 🤪Kamilek usną o 22 i pierwszą pobudkę miał o 4 a drugą o 7 🙂pobawił się 2 godz. i teraz znowu śpi 🙂 Tylko że na noc mu Viburcol dałam i pewnie dla tego tak spał 😁

Szukam mieszkania do wynajęcia tylko te ceny mnie przerażają 😞 😞 😞 Ale sobie wole flaki wypruć niż patrzeć na tą sukę 😠
Mąż się śmiał wczoraj że jak jeszcze raz się do mnie dopierdoli to mam ja dziabnąć nożem niechcący 33 razy 😁 😁 😁

Jeżeli chodzi o podgrzewanie zupek to pamiętam że siostra wkładała do kubeczka taka ilość ze słoiczka ile chciała dać dziecku i ten kubeczek do gorącej wody, wydaje mi się że tak "zdrowiej" jest mimo że pisze że można w mikrofali 🙂
Ja na razie tylko piersią głoduję moje dziecko może w maju będę głodować zupkami 😁
Te zupki nie są doprawiane solą bo jest strasznie nie zdrowa! nie można tak małym dzieciom solić niczego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula rozwalasz mnie tymi tekstami o teściowej 😁 😁 😁 😁, dobrze, że mąż po twojej stronie jest, to jakoś dasz radę 😁
Pannonikt zazdroszę takiego pracowitego męża 😉
a moja niunia znów śpi, a mama bierze się za jakąś robotę 😜

do później babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie wiem co robic ... moj szkrab spi z zacisnietymi oczkami - chyba bardzo go boli ,,,, chyba przejde sie do apteki ...
a powiedzcie mi co to moze byc bo od wczoraj wieczora lzawi mu oczko i troszke ropa nachodzi - moze to byc od zebow bo ostatnio strasznie wklada raczki do buzi oraz to co napotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekujemy z Wikunia bo swietowac dzisiaj bedziemy 😁

No wlasnie mi tez te gladiatorki sie podobaja strasznie !! i szukam jakis.... z 2 pary by mi sie przydaly nowych butkow. albo nawet3 . jedne gladiatorki, jedne szpileczki albo obcasik jakies takie bardziej eleganckie no i jeszcze czarne adidaski jakies bo mam tylko biale.

Jak dostane zwrot z Zusu za zalegle macierzynskie to sie obkupie troche.... tzn mam zamiar kupic wlasnie buty, kurteczke i plaszczyk no i spodnie 1 pare :P ale watpie ze mi starczy :P chyba ze buty jakies po 50zl hehe.

Asiula a dlaczego 33 razy masz dzgnac tesciowa? :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!

Dawno mnie tu nie było, jeśli wydarzyło się coś istotnego to bardzo proszę o szybki skrót 🙂

Mój Ptys wciąż się zmaga z AZS, raz lepiej raz gorzej. Za chwilę dostanie zupkę marchewkową jako pierwsze urozmaicenie diety, biedna ma już 4,5miesiąca a zna tylko smak mleka i lekarstw. Swoją drogą lekarstwa nawet ohydne zajada pięknie z łyżeczki i aż mlaska ze smakiem 🙂 ale jak bidulka żywi się nutramigenem to wszystko przełknie. Choć już niedługo, bo badania nie wykazały alergii na białko krowie i niedługo dostanie znów normalne mleczko.

Pozdrawiam Was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!

Ami no rzeczywiście Cię dawno nie było. U nas nic nadzwyczajnego się nie dzieje, takie pogaduchy o codziennych sprawach 😉

Fredeczko buziaki dla Wikusi 😘 😘 😘

Mittko dzięki, poczytam o tym zasiłku.

Emmax nie wiem jak postępy, Piter rozwija się dobrze, ale asymetria nadal jest bo ciągle wygina się w jedną stronę. Nie wiem czy te ćwiczenia coś dają czy nie 😮

Asiula no wynajem mieszkania to drogi interes, ale lepiej biedować niż się tak wkurwiać ciągle na teściową. Trzymam kciuki żebyście znaleźli jakieś fajne mieszkanko 😉

Pannonikt no szalony Twój mąż 🤪

Pikasso nie wiem co może być Twojemu szkrabowi z oczkiem, może sobie coś włożył do niego i tyle.

My mieliśmy pierwszy raz taką jazdę z Pitersonem. Do 1 w nocy płakał i krzyczał i nie dało się go uspokoić. Dzisiaj od rana trochę się pośmiał, a teraz znów zaczyna jęczeć.Chyba z brzuszkiem coś nie tak 🤢 No i od wczoraj ma w kupkach sporo śluzu i nie wiem co to ma być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
Kurna jestem zła jak osa bo jak wchodze na forum przez tel i pisze posta, meeeega długiego np wczoraj pisałam, zrobiłam wyślij i dupa blada! ni ma!!! na kompie oprócz mnie przesiaduje głównie mama popołudniu i wieczorem przeglądając tysiące stron allegro dzień w dzień no i moj brat więc ciężko się dobić... drugi komp jest zrąbany a nawet gdybvy pykał to i tak dupa bo modem jest tam gdzie mama... 🙂

U nas noc dziwna... mały obudził się o 4 i przez 8 na cyca... normalnie budzi się ok 5-6 i śi do 9-10-11... za to ja nie mogę... jestem niewyspana. Pokłóciłam się wieczorem z mężem ZNOWU i nie mogłam spać taka byłam wkurwiona! no i smsy przez pół nocy...


Wczoraj jeszcze wyszedł numer... nie mamy chrzestnej dla Szymka. Miała być siora męża ale ksiądz nie chce jej dac zaświadczenia bo mieszka w wawie a nie w białobrzegach. Kit że w Białobrzegach chodzi do kościoła i w ogóle wszystko tam to nie bo skoro nie mieszka tu, mimo że jest zameldowana, to nie jest ich parafianką. I ma iść do swojej parafii miejsca zamieszkania, a tam jej nie dadzą bo jej nie znają!!!! cale szczeście druga siora nie bedzie miała problemu z załatwieniem tego papierka no ale gdyby n ie to to bylibysmy ugotowani!!!!!!
w środę, jutro ma iść teściówka do proboszcza, bo ten u którego byli to jakiś tam pamperek, no i może z proboszczem się dogada, bo będzie zonk- księdzu podaliśmy dane Dominiki i trzeba będzie gnać do niego zmienić na Kaśke.
kurna zawsze tam są problemy jesli chodzi o papiery! jak mąż potrzebował zaświadczenie do ślubu że nie brał ślubu kościelnego, bo jest rozwodnikiem cywilnym to też mu nie chcieli dać. Mój ksiądz nawet do nich dzwonił, powoływał się na art. kodeksu kanonicznego a oni z niego takiego głupka zrobili, młody szczyl a wrzeszczał na mojego proboszcza ponad 70letniego jak na kolege... aż mi głupio było, no ale moj kochany ksiądz zachachmęcił trochę w papierach do kurii (w przypadku rozwonika papiery idą najpierw do kurii i biskupi wyrażają zgodę na udzielenie mu śłubu kościelnego po stwierdzeniu że nie zawierał go wcześniej), nagiął dla nas przepisy i tyle! a tamci jak zwykle robią problemy


Fredeczko! Najlepsze zyczenia i buziaki dla Wiki!
Asiulek, masz rację odnośnie dosalania! potrawy dla maluchów MUSZĄ być jałowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...