Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc mamuski!

U nas nocka taka sobie w porownaniu z poprzednimi, pobudka o 5.30 i koniec spania, ledwie dala sie rodzicom poprzytulac 😜 😁 😁

Musze sprzatnac chate bo moja rodzinka przyjezdza w piatek!!!!1 No a mezol sie zmyl malowac sciany w domku. Tez bym sobie poszla z mloda ale co poradze 😞

Chcialam porozdawac oklaski a tu dupa 😮

Skobinowalam malej spiwor bo tak sie w nocy rozkopuje ze jak wstaje to posciel jest w nogach 🙃

Gosiu ale masz piekny brzusio!

Wczoraj wpadlam w panike bo nie wiedzialam gdzie sobie zapisalam ostatnia miesiaczke no i wydawalo mi sie ze jaKOS Na poczatku miesiaca!!!! No ale ulkzylo mi jak znalazlam wpis.

A moja mala zamiast spac to pisze z mama posta 😁 😁 😁 😁

Fredeczka uwazaj na siebie.

Ma ktoras w ta niedziele chrzest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax najmilsza to ona nie jest 😮 i humorzasta 😮 i wymyśla problemy 😮 lepiej wie wszystko od neurologa- tak jej sie wydaje. Pewnie sie dzis doczepi ze Mikołaj nie siada. A dziecko ma prawo usiasc do 8 miesiaca. Ja tak pozno usiadłam, wiec mojemu dziecku tez sie nie spieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola hehe psychike mówisz 😜
A co do siadania to sprawa indywidualna moja Dominika usiadła w wieku 7 miesiecy tak sama niekoniecznie musi być tak że dziecko będzie miało potem problemy 🙂
Emila w każdym bądź razie jeszcze sama nie siedzi 🙂 kiwa się jak mały żydek 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka ojjj uwazac bede .... rozmawialam z Sandra moja na ten temat a ona mi powiedziala,ze ten kto nie ryzykuje ten nic nie ma i skoro bedemiec wynajety pokoj to luzik.
Ale i tak na kazdym kroku bylabym ostrozna. a jesli okaze sie ok .... 🙂 to bede bardzo szczesliwa 😁 ze go poznalam 😁

Wiki ogolnie to strasznie rwie sie do siadania, czasami sama usiadzie ale to na sekunde i spada a ja wtedy sie boje,ze cos sobie zrobi 😞

no i jak lezy na pleckach to sie obraca w kolo :P w lozeczku tez jej zawsze raczka wystaje za szczebelki hehe 🙂 kochana moja mala! ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dziewczyny, niech dzieciątka rozwijają się we własnym tempie, niczego nie przyspieszymy ani niczego nie powstrzymamy, jak będzie chciało siedzieć w 5 msc to usiądzie a my sobie możemy pogadać 😁
moja lenka to jak na razie mały buc, który tylko raz śmiał sie w głos, a tak ni cholery się nie będzie smiała w głos tylko się uśmiecha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax z tego co piszesz to wyglada na to ze mój Mikołaj jest taki sam jak twoja Lenka 😉 Śmieje sie pod nosem, a tylko raz na głos i wtedy to ja usmialam sie do łez 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I chciaŁam wam poweidzieć dziewczynki, że buźjka młodej jest już o niebo lepiej, przez tą pizdę pediatrę wydłam podnad 400zł na kosmetyki do pielęgnacji bo nie chciała mi dać skierowania do dermatologa a pomogł małej krem za 15 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurwa jedna 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóreczka a ja już myślałam że z nią coś nie tak 😁, no ale może się jednak doczekam głośnego śmiechu mojej Niuśki 😜
Wiolka ja do dermatologa nie muszę skierowania a u was trzeba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Wiola to rzeczywiście pójdź teraz do niej i powiedz jej jaka z niej pinda 😠
Dobrze ze Mai już się poprawia,ciekawe jak tam Basia Ami sobie radzi coś dawno się nie pokazywała 🤨

Moja to się chichra na całego.Kiedyś z iśką żeśmy się śmiały na głos z czegoś a Emila leżała i jak tak słuchała tych naszych śmiechów to w krzyk że nią się nikt nie interesuje ale to tak ze złością zakrzyczy 😜 tą złość to po mamusi ma 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu ci lekarze to jedna wielka banda współpracujaca z farmaceutyka!!! To samo mialam z lekami na zaparcie. Pomógł za 10zł. a lakarka przepisywała mi Bóg wie co!!!

Mittko dziekujemy za miłe słowa 🙂 Tylko to fotka! Usmiech musi byc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax myśle że Lenka jeszcze pokaże mamusi na co ją stać pewnie teraz dopiero zaczyna próbować swojego głosiku.Emila zaczęła się śmiać w głos jakiś miesiąc temu też zaczynała tak delikatnie a potem coraz więcej.Nie ma co porównywać dzieciaczków.Moja na przykład jeszcze się nie przekulała z plecków na brzuszek kręci się w kółko prawie się przerzuci ale jszcze jej brakuje.A Marika PannyNikt jak kiedyś pisała potrafi się tak przez cały pokój przekulać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.

Wiola najważniejsze, że Majce już lepiej 😉
No i fajnie, że szykuje Ci się spęd rodzinny 😁

Mittko ty to dzisiaj masz teksty 😁 😁 😁

Skóreczko ślicznie wyglądacie, Mikołajek przesłodki, a Ty rzeczywiście zawsze ładnie wychodzisz na fotkach 🙂

Fredeczko no to może coś z tego będzie... ale dziewczyny mają rację UWAŻAJ KOBIETO!!! Chociaż życzę Ci żeby wszystko się fajnie ułożyło 🙂

Co do śmiania to Piotrek za każdym razem jak się zaśmieje tak głośno to ja wymiękam, no CUDO po prostu! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...