Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

Nadrobiłąm co napisałyście ale nie będę się odnosić do postów bo już nie pamiętam co pisałyście 🙃

fazy rozwojowe u nas też daja się we znaki. Antek nie znośny a mnie chyba kręgosłup pęknie a ręcę będę mieć do ziemi 🤪 Krzyki z byle jakiego powodu a najgorsze że nawet 1 sekundy nie poleży spokojnie tylko wrzaski.

No właśnie sie obudził i ała ała eeeee 😠

Karola fajnie że do nas wróciłaś a Sandra jest śliczniutka 🙂 No i udało mi sie dać Tobie oklaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

WIDZISZ KAROLCIU, MNIE SIE WYDAJE ZE LENCE WYSTARCZA JESZCZE PÓKI CO CYC. ONA NIE TYLE JE CO MEMLA SOBIE. LUBI SIE PO PROSTU DO CYCA PRZYTULAĆ. I TAK JAK INNE DZIECI DOJĄ SMOCZKA ONA DOI CYCA BO SMOKA NIE TOLERUJE.
PÓKI CO POTRAFI PRZESPAC NAWET 5,6 GODZIN WIĘC MYSLE ZE WYSTARCZA JEJ W ZUPEŁNOŚCI CYC.
PRZECIERKI ITD ZACZNĘ PODAWAĆ JAK LENKA SKOŃCZY 5 MIESIĘCY.
WCZORAJ DAŁAM JEJ POLIZAĆ JABŁKO, STRASZNIE SIE KRZYWIŁA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!

Akompf no to dobrze, że macie babcię chętną do opieki nad Basią. Na pewno jakoś to sobie wszystko zorganizujecie 🙂

AgaW, ale Lena jest śliczna. I jaka dama, nawet kąpie się z bransoletką 🙂

Mój Piotrek też tylko cyc i cyc. najbardziej się boję tego, że od maja muszę mu wprowadzać butelkę 😮 Jedzenie, jedzeniem, ale on zasypia tylko i wyłącznie z cyckiem z buzi i nie wiem jak sobie poradzimy żeby go oduczyć 😮

W ogóle co mi się wydaje, że wszystko ładnie uregulowaliśmy tzn. jedzenie, spanie, karmienie, kąpiel to wszystko się sypie... 😁 Piotrek wstawał jak w zegarku 7.30, a teraz prawie 10 i jeszcze śpi czyli cały dzień się pokićkał 😁

Persy ja nie mam wanny w domu, a pod prysznicem byłam z Piotrkiem raz, fajnie było 🙂
Wysłałam Ci zaproszenie na NK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBIETKI 🙂

U NAS NOCKA W MIARĘ 🙂 ALE POGODA ZA OKNEM NIECH JĄ SZLAG TRAFI 😠 😠 ZNÓW BĘDZIE CAŁODZIENNE MARUDZENIE 😜 😁 😁 😁

AGNIESZKOW LENUSIA JEST PRZESŁODKA A TEN KUCYK TAK MI SIĘ SPODOBAŁ ŻE ZNÓW MARZĘ O CÓRECZCE 😜 😁 😁 😁 😁 😁 JA WIEM CO ZARAZ NAPISZECIE ZE MAM BRAĆ MĘŻA W OBROTY I DO DZIEŁA ALE NIESTETY JESZCZE ZA WCZEŚNIE NIECH TEN ŁOBUZ PODROŚNIE 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW AGUŚ TO DOBRZE ZE W OGÓLE NIE WYKLUCZASZ OPCJI POSIADANIA CÓRECZKI. LEPIEJ PÓŹNIEJ NIŻ WCALE 🙂

EWO MOJA LENKA TEZ ZASYPIA Z CYCEM W BUZI 😞
A BRANSOLETKI JEJ NIE ŚCIĄGAM. PO TO DOSTAŁA ŻEBY NOSILA. NIE LUBIE PRZECHOWYWANIA TAKICH RZECZY 🙂 🙂 SAMA SIE KĄPIE W ŁAŃCUSZKU, KOLCZYKACH PIERŚCIONKU.... NIECH SIE UCZY MAŁA DAMULKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie 🙂 Czytałam i czytałam, bo tak duzo napisałyscie 🙂
Dziekuje za miłe słowa dla syneczka i za oklaski 🙂
Fredeczko widac ze przeygotowania na maxa 🙂 Wybaw sie dziewczyno 🙂 Sukienka super!
Wiola na pewno wszystko sie ułozy! No bo musi sie ułozyc 🙂
Akompf zdziwiłas sie ze Basia grzeczna hehe dzieci nas zaskakuja 🙂 Dobrze ze tez pozytywnie 🙂

My dzis jedziemy do neurologa ale to po 18 mamy umowiona wizyte. Na razie mały zjadł i połozyłam go lulu 🙂

Dziewczyny czy ubranka waszych dzieci tez sa raczej do wyrzucenie? Mysle o kaftanikach. Co mały zje cos marchewkowego to pozniej tak pcha raczki do buzi ze i tak i tak rekawki sa pomaranczowe. Zreszta to sa jego ubranka niech zrobi co mu sie podoba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My chcemy następną pociechę za 3 lata jak Madzia ciut podrośnie 😜 Chociaż w tym temacie jesteśmy zgodni.

Moja je co dwie godziny no chyba że śpi to wtedy inaczej.

Co do ubranek to u mnie najbardziej idą body i śpiochy/pajacyki. No i obecnie śliniaki. 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ WŁASNIE JESTEŚMY NA ETAPIE ROZPROWADZANIA OGRZEWANIA W DOMKU. ELEKTRYKE WŁASNIE SKOŃCZYLISMY. PODŁOGÓWKĘ BEDZIEMY MIELI W CAŁYM DOMKU ŁĄCZNIE Z POKOJAMI ZE WZGLĘDU NA TO ŻE BĘDZIEMY SIĘ OGRZEWAĆ POMPĄ CIEPŁA. NIE BEDZIEMY MIELI NIGDZIE GRZEJNIKÓW ŚCIENNYCH Z WYJATKIEM ŁAZIENEK. TAM BĘDĄ GRZEJNIKI DRABINKOWE I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.

DZIEWCZYNY MACIE RACJE, FACECI NIE MAJĄ NIC DO GADANIA TYLKO DO ZROBIENIA HAHAH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Nie nadrabiam bo za duzo a pozatym ciagle cos dopisujecie ale rzucilo mi sie cos w oczy!!

AgaW jaka Twoja Lenka jest OGROMNA! 😁 moja Wiki taka malusienka przy niej a i tak mi sie ciagle wydawalo ze jest z niej duzy pucuś :P

Ja robie zdj dla AgiK kolezanki tych ubranek i baterai mi padla w aparacie wiec musze troche podladowac ...


Troche szkoda mi odsprzedawac te ubranka no ale ........ marcin nadal nie dal kasy na WIkunie :/ a trzeba cos kasy zawsze miec na wszelki wypadek. Ile mozna brac od rodzicow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY NIE ROBIMY W CAŁYM MIESZKANIU 🙂 MY ROBIMY W ŁAZIENKACH BO BĘDĘ MIAŁA 2 W KUCHNI I PRZEDPOKOJU 🙂 A W POKOJACH BĘDĘ MIAŁA GRZEJNIKU ALUMINIOWE 🙂

LECE DO MOJEGO MARUDY 🙂 ZACZĘŁO SIĘ MARUDZENIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WIDZISZ SKÓRECZKO. SZKODA MI TAKICH KOBIET KTÓRE NAPRAWDE CHCĄ KARMIC A NIE MOGĄ 😞 A NIE ROZUMIEM TAKICH KTÓRE MOGĄ A NIE CHCĄ ...
ALE OCZYWIŚCIE NIE POTEPIAM BO TO JEST WYBÓR KAZDEJ Z NAS. POZA TYM NA MLEKU MODYFIKOWANYM DZIECIACZKI TEZ ROSNA SILNE, ZDROWE I RADOSNE 🙂
A DO CYCKA ZAWSZE MOZNA DZIECKO PRZYTULIC, NAWET KARMIĄC BUTLĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...