Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jejku myślałam że mnie to moje dziecię zaraz wykończy. Oczywiście zasnął koło 22.30 bo spać mu się nie chciało tylko się wydzierał jak szalony. Nauczył się wrzeszczec piszczac i poprostu można ogłuchnąć a tak mu się spodobało że robi to non stop...
Mittko baw się dobrze 🙂
Na mnie też już czas, dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
dzien dobry, maly nie spi od 5.. w nocy 3 pobudki na dydusia ale obylo sie bez karmienia...

lezy teraz z d i przysypia jeszcze...

mialam jechac dzis do rodzicow ale tata ma katar i nie chce ryzykowac... moze uda sie dzis wyjsc na spacer?

oby maly mial dzis lepszy dzien niz wczoraj bo oszaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Lesencje

my noc ok, cyc po 2 i spanko do 5:45, trochę wczesnie ale cóż.
pogoda tez w miarę bie pada i już nie wiszą takie ciężkie chmury, więc spacer na pewno będzie, bo ostatni raz był w sobote 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Nocka super mała chyba wyczuła i dała pospać tatusiowi.
Niestety tatuś już pojechał 😞 😞 😞 i znowu same zostałyśmy 😞 😞

To teraz czekamy kiedy tatuś znowu zawita,mam nadzieję że za miesiąc 🙂

A u mnie znowu leje 😲 normalnie jakiś koszmar 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak wczoraj miałam do auta i koniecv, więc nawet nie liczę jako spacer 😠

a ja muszę wreszcie pranie Lenki wstawić bo już cały automat załadowany, ciekawe kiedy wyschnie 😠 😠
a w domu to mam zimniej niż na dworze, cały czas siedzimy w sypialni bo farelką salonu nie dam radu ogrzać 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA TO JAK DOMEK JEDNORODZINNY 😜 KIEDY ZIMNO TO NAPALISZ SOBIE W PIECU I MASZ CIEPŁO A TAK TO NIE JESTEŚ PEWNA CZY NAPALĄ CZY NIE BO W JEDNYCH BLOKACH PALĄ A W INNYCH TRZYMAJĄ SIĘ REGUŁ I JAK OKRES GRZEWCZY SIĘ KOŃCZY TO KONIEC I NIE GRZEJĄ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

NOCKA OK, POBUDKA O 2 I O 6 I SPANIE DO 8 🙂

TERAZ LENKA LEZY NA MACIE I PISZCZY DO ZABAWEK 🙂

U MNIE TEZ JESZCZE GRZEJĄ, CIEPLUTKO MAMY W DOMKU.

A NA SPACERKI CHODZIMY CO DZIEŃ BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ, JAK JEST ZIMNO TO UBIERAM LENE CIEPŁO I JUŻ 🙂
A JAK PADA TO CZEKAM AŻ PRZESTAJE I IDE .. CHOCIAZ NA PÓŁ GODZINKI.

EMMAX MOJA LENKA TEZ JUŻ WSZYSTKO PIEKNIE BIERZE DO ŁAPEK 🙂

STRASZNE TE POWODZIE. WSPÓŁCZUJE LUDZIOM ..

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA84 MNIE TEŻ SIĘ COŚ BRZUSZEK ZACINA 😞 MOŻE ADMIN COŚ ZNÓW MODERNIZUJE 😉

MY NARZEKAMY NA ZIMNO ALE CO MAJĄ ZROBIĆ CI CO POZALEWAŁO IM DOMY 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też się brzszek zacina.
Moja zasnęła i śpi już pół godzinki więc nie jest tak źle 🙂

To co się dzieje to straszne,różne myśli człowiekowi przychodzą.Powodzie,trzęsienia ziemi,trąba powietrzna w chinach i śnieg w maju w zakopanym 😲
Ciekawe jakie lato będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓJ ŚPI OD 30 MINUT I JUŻ COŚ SIĘ KRĘCI 😠

MITTKO NAWET NIC NIE MÓW BO WSZYSTKO PRZEMAWIA NA JAKIŚ KATAKLIZM 😲

AŻ STRACH POMYŚLEĆ CO TO BĘDZIE ZA 10 LAT 🤢 🤢 LATO Z 40 STOPNIAMI GORĄCZKI A ZIMY -40 STOPNIAMI MROZU 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓJ MAŁY JEDNAK ZDECYDOWAŁ W DALSZYM CIĄGU NA SPANKO 🤪 🤪 🤪 ALE ZA CHWILĘ BĘDĘ MUSIAŁA GO BUDZIĆ BO PO KAMILA JEDZIEMY DO ZERÓWKI 🙂 🙂 🙂
TERAZ ZMYKAM DO ŁAZIENKI WŁOSY OGARNĄĆ 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuski

mó smok kurde wczoraj mi dał tak w kość że aż krzyknęłam na niego.... teraz aż mi wstyd... byłam wykończona tym jego zachowaniem... dwie godziny wieczorem próbowałam go uśpić, on ledwo przytomny ze zmęczenia ale wszędzie się odracał, w akwarium sie gapił, w ścianę, sufit... kręcił sie niesamowicie, cyca chwytał, zaraz puszczał i się odwracał... matko! nie wiem co mu jest...
no i zasnął o 22.30 i spaliśmy do 8 z 3 pobudkami na cyca, albo 2, teraz nie pamiętam bo karmię go na pół śpiąc...
teraz padł znowu po godzinie męczarni... zmęczony na maksa a pręży się, wygina na wszystie strony i obseruje. Mało tego, od wtorku

my mamy w domu cieplutko bo mamy gazowe i sami sobie grzejemy, no a potem rrrrachunki...

jejciu jak tak piszecie o tym że wam rzeczki mogą wylać to aż strach... czy wam naprawdę może coś grozić???????????!!!!!!!!!!!!!!!

pokażę Wam co mój Miś dostał od mojej mamy 🙂 juz na dzień dziecka 🙂
taki komplet ogrodniczki i koszulka 🙂
[URL=http://img571.imageshack.us/i/s6004222.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7708/s6004222.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img714.imageshack.us/i/s6004220.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3016/s6004220.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!

Oj coraz większa tragedia z tą powodzią 😞

Przez to wszystko humor od razu gorszy, normalnie marzę już o słonku! z resztą nie tylko ja!

Mittko pisałaś coś kiedyś o jakimś koniku morskim Emilii (albo mi się wydaje 😜) -to ten konik co ma światełko i gra kołysanki??? pomaga Emilii zasnąć?
Szukam czegoś bo muszę w końcu zacząć uczyć spać Piotrka w łóżeczku bo to już prawie pół roku na karku, a nasz bąbel ciągle śpi z nami 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...