Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

no i do pracodawcy jadę w poniedziałek, juz dzwoniłam i aż lepiej się czuję bo się denerwowałam co mi wymyślą 🙂 🙂 🙂

wreszcie pranie Lence zrobiłam a po południu uciekamy na bardzo długi spacer, bo n ie pada 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dam radę 🙂 Piotruś będzie jadł z butli, sam spał i wcinał zupki, tylko skąd ja wezmę cierpliwość na naukę tego wszystkiego 😁 😁 😁

Kajtucha fajne te ciuszki, ale ja już nic nie kupuję 😜
Właśnie spakowałam wszystkie ciuchy w rozmiarze 68 i kilka z nich Piotrek miał na sobie zaledwie kilka razy.

Asiula to idę dzisiaj do Biedronki szukać młodych ziemniaczków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu Piotrek zasypia przy TV z racji tego, że śpi z nami 😉 No, ale TV jest cichutko włączony tak żebyśmy słyszeli. No i chodzimy na palcach i wszystko robimy cichutko 😉 Jak był mały to potafił zasypiać przy hałasie, a teraz wszystko go rozprasza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Lenka zasypia przy czym popadnie, ważne, że mamusia jest obok, ale generalnie tv jej nie przeszkadza 🙂
ale ostatnio nauczyła się zasypiać przy cycusiu, w nocy śpi w łóżeczku, no chyba że po nocnym cycu nie chce iść do łóżeczka i się budzi, ale staram się uniknąć takich sytuacji, żeby się nie nauczyła, za to w dzień nie ma mowy o spaniu w łóżeczku tylko na łóżku lub na kanapie w salonie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha Wiolka to nam dogadałaś 😜 Wiolu nie znam się na tym, wiem tyle, że mam dawać Piotrkowi codziennie troszkę kaszy manny do zupki -tak kazała lekarka i tak też czytałam. Niestety nie wiem czy to można zastąpić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha to wam dogadalam az wam w piety poszlo pewnie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜

Wlasnie gotuje ziemniaczka, marchewke i korzen pietruszki, dodam oliwe z oliwek i ta kaszke ryzowa. Mam nadzieje ze Majce eksperyment zasmakuje 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil w ciągu dnia usypia przy radiu bo ja tv dopiero o 17 gdzieś włączam dopiero 😉 a na noc jak go kładę to przy tv ale tak cicho gra że aż mąż się wkurza 😁 muszę zacząć głośniej trochę brać 😉
Kamila budzą hałasy typu trzeszczące łóżko (takież posiadam) skrzypiące drzwi (takież posiadam) i hałasowanie garnkami, sztućcami czyli zmywanie jednym słowem (kuchnia jest na przeciwko naszego pokoju) 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Wczoraj zapowiedziałam mężowi że bierzemy jakieś łóżko i fotele na raty bo kurwicy dostaję jak się w nocy przekręcam łóżko trzeszczy i w łóżeczku też trzeszczeć zaczyna ale Kamil 🤢 😁
Na szczęście mąż się zgodził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki
nie wiem co sie z tym moim malym porobilo... w nocy nie chce sam spac ciagle sie wierci .. nigdy tak nie bylo od urodzenia spal w swoim lozeczku tylko nad ranem bralam go do lozka.
chodze nie wyspana bo w 3 spimy na loku bo nie mamy 2go lozka zeby pawel poszedl gdzie indziej ...
wiolu ja tez ci nie pomoge bo moj maly kaszke manne je juz od chba 3 miesiaca bo kleiki sie nie przyjmowaly ... ale mozesz sprobowac ... zobaczysz czy bedzie jej smakowac i jak areaguje ... ja zaraz wybieram sie na spacerek bo nie pada a moja siostra chciala zebym porobila fotki jak zalalo nam klobuck ...
do napisania pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już po obiadku,m ma na 14 do pracy a my z Lenką luzik, tez wybywamy na spacerek tylko bzibziol śpi od przed 12 🙂 🙂 🙂 🙂

Wiolu az tak bardzo w pięty nie poszło 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde co chwilę ktoś do mnie dzwoni żebym wody nabrała bo nie będzie, że osiedle koło mnie zalane... mój tato przed chwilą był na tym osiedlu i mówi, że suchutko. Tragedia tragedią, ale ludzie sieją panikę tam gdzie nie trzeba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa ja tego mojego pieprzonego psa zaraz zamorduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pierdolony mi uciekł na tyły wsi wrócił po 1,5 godziny śmierdzący jak szambo a nawet gorzej i cały upierdolony w jakimś gównie!!!!!!!!!! no co za .... aż brak przekleństwa na gnoja!!!!!
musiałam poprosić sąsiadkę żeby została z małym a sama musiałam gnoja wykąpać bo przecież całe chodniki by upierdzielił. No kurwa tego jeszcze nie było syfiarz jeden pieprzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...