Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!!

Dzisiaj bajek niet bo jestem na wstecznym. Od 5 moje dziecko marudzi, płacze i krzyczy, w dodatku chyba ma temperaturę i albo ią zęby (najprawdopodobniej) albo ją przeziębiłam wczoraj 🤢 ☺️ ale chyba zęby bo jak jej daje chłodnego gryzaka to się na niego rzuca jak żarłacz. Ale jestem nie przytomna 😮 🤢

UUuuuuuuuuuu O_o PannoNikt ale masz przystojnego męża 😁 🤪 Fajnie wygląda w krótkich, chyba lepiej 🙂

Mittka ale fajnie, że Emi daje cześć, top straszne jak te dzieci szybko rosną!!!

Jeszcze chwilka i moje dziecko zacznie raczkować bo juz się cała do tego podnosi i przymierza ale jeszcze tyle siły nie ma. 🤪 🤪 🤪 🤪

AgaW wszystkiego najlepszego dla męża!!!!

Ja piernicze ale mi się chce spać......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

w koncu jestem.. caly ranek nie moglam sie dostac na brzuszka.. u nas nocka ok... pobudka o 5 ale od 6 do 7,30 spal z nami.. wlasnie probuje malego uspic ale juz widze jego stopki w powietrzu bo lezy w lozeczku i kurde pluje jak stary.. hihi...

dzis dzien porzadkow ale cos mi sie wydaje ze nic z tego nie bedzie.. dzis o 18 jade na babski wieczor.. moze kino albo zakupy a maz z malym... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Żyję jak widzicie 😁 😁
Mi też się wersja nowego męża podoba, bo właśnie miał takie włosy gdy się poznaliśmy (8 lat temu). Moja mama lubi długowłosych, więc mąż zapuścił. I miał ściąć.... na nasz ślub, ale posłuchał się naszych matek i nie ściął wtedy 😠 😠 😠 😠 I teraz kiedy już przyzwyczaiłam się do wanny pełnej kłaków 😜 szczotki omotanej kłaczorami 😜 to on poszedł i ściął 😁

AgnieszkoW dużo zdrówka i sto latek dla męża!
GosiaG już dzisiaj wyściskasz synka. Kurcze jak pomyślę, że za parę lat Majka gdzieś pojedzie to już tęsknię 😁
Mittko te "cześć" musi wyglądać rewelacyjnie 🤪 Moja zaplata rączki i robi akuku 😉
Wiola mam nadzieję, że to zęby a nie choróbsko!

I wybaczcie jeśli coś jeszcze umknęło mojej uwadze 😉 bo dzisiaj nieprzytomna jestem 😞 Moja dzidzia pół nocy drapała się bo buźce i główce 😞 😞 Już nie mogę patrzeć na to jak się meczy... a do spotkania z dietetykiem prawie miesiąc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze jak można tyle czekać na wizyte 😠 biedna Marika tyle się nacierpi 😞

Wiolu ja też mam nadzieję że to ząbki a nie zadna choroba.

Agnieszko84 ale ci zazdroszcze tego wieczoru,chociaż jak był mój mąż to też mogłam sobie wychodzić.No ale teraz klops jedyne wyjścia to z Emilą 🤪

A moja śpi i czekam aż się obudzi bo pogoda piękna za oknem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE SOBIE POSPAŁAM Z LENKĄ, OD 8 DO 10 🙂

PANNO NIKT FAJNIE ŻE ZYJESZ 🙂 NO I BIEDNA TWOJA MARICZKA. SERCE BOLI JAK TAKI MALUSZEK SIĘ MĘCZY 😞

WIOLU MAM WRAŻENIENIE ŻE MOJA LENKA TEZ NIEDŁUGO ZACZNIE RACZKOWAĆ, BO TAK SAMO SIĘ DO TEGO PRZYMIERZA JAK MAJA 🙂

MITTKO ŚWIETNA JEST EMILKA 🙂 SUPER TO MUSI WYGLĄDAĆ JAK TAKIE MALEŃSTWO WYCIĄGA SWOJĄ MALUTEŃKĄ DŁOŃ I DAJE CZEŚĆ 🙂

AGA84 ALE MASZ FAJNIE... JA JUŻ NIE PAMIETAM KIEDY GDZIES OSTATNIO BYŁAM 😞 NIE MAM SUMIENIA ZOSTAWIAĆ MĘZOWI LENY BO ON CO DZIEŃ DO DOMU WRACA TAKI ZAJECHANY ZE LEDWO SIĘ KĄPIE I PADA...
MAM NADZIEJĘ, ŻE JAK JUZ SKOŃCZYMY DOM TO BĘDZIE MIAŁ DLA NAS WIĘCEJ CZASU 🙂

NO I DZIĘKUJE KOBIETKI ZA ŻYCZENIA DLA MOJEGO MĘZA. PRZEKAŻE MU.
A MY ZACZELIŚMY SIĘ SPOTYKAĆ JAK MĄZ MIAŁ 26 A JA 22 LATA 🙂 OJ JAK MI WTEDY ZAWRÓCIŁ W GŁOWIE... TAK BARDZO, ŻE ZOSTAWIŁAM DLA NIEGO WTEDY CHŁOPAKA Z KTÓRYM BYŁAM 5 LAT I NIE ŻAŁUJĘ WYBORU 🙂

IDE TROCHE OGARNĄĆ MIESZKANKO I LECE NA ZAKUPY. DZIŚ ROBIE MĘZOWI PIZZE BO SOBIE ZAŻYCZYŁ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

PannoNikt ale masz przystojnego męża!!!! super wygląda w krótkich!!!!

Agaw ode mnie również najlepsze życzenia dla męża!!!

my pospaliśmy do 7 i przed 9 zasnęliśmy do 10 🙂

znowu oglądam licealne ciąże na MTV 🙂

mały właśnie zrzucił ze stołu talerz duraleksowy prooosto na mój paluch od stopy! booooli!!!

to na tyle bo moja mała maruda nie może się dziś obyć beze mnie. Zaraz dostanie deserek i potem cyc i spanko na spacerku bo pogoda przepiękna!

to do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!

PannoNikt super Twój mąż wygląda, jak dla mnie ta wersja też jest lepsza. No, ale wierzę, że Tobie ciężko się przyzwyczaić 😉
Biedna Marika tak się męczy 😞

AgaW to sto lat dla męża, rzeczywiście chłop zalatany skoro zapomniał o swoich urodzinach!

AgaK super, że humorek od rana dopisuje 🙂 🙂 🙂

Aga84 udanego babskiego wieczoru 🙂

Wiolu też mam nadzieję, że to ząbki, a nie choróbsko!
No i nie przesadzaj z tym beczkowozem 😁 😁 😁

Mittko udała się mężowi wycieczka?

Gosiu już dziś wyściskasz synka 😉

kajtucha ujjj musiało boleć 🤢

Mój mężol kończy w tym roku 26 więc gówniarza sobie znalazłam 😁 a poznaliśmy się jak mieliśmy 15 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam isc na spacer ale maly spi juz 1,5h...

kajtucha tez to ogladam...

na obiad dzis ryba 🙂 nie mam weny 🙂

rozmawialam z szefem i jednak praca bedzie wtorej, sroda i pol czwartku.. zaczynam od wtorku... dziecko zostaje z tata, boze ale bede plakac pewnie...

Ewa a Ty juz pracujesZ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo wycieczka mężowi średnio się udała bo pogoda była pskudna prawie cały czas padało.
No i ekipy nie miał takiej fajnej jak my byliśmy bo mówi że chłopaki chodzą sami nie wiedzą gdzie chcą iść,na dodatek jednemu chciało się pić drugiemu srać a trzeciemu jeść 🤪

O Ewo to Twój mąż rzeczywiście młodziutki zresztą Ty też 🙂
Oh szkoda że musicie wracać do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem póki mi pozwala mały terrorysta! kupiłam mu wczoraj na allegro body z napisem "mały terrorysta" 🙂 🙂 🙂

Mittko to się Twojemu mężowi ekipa trafiła... nie gdyby tak się ci trzej w potrzebie zgrali to nie byłoby źle 🙂 🙂 🙂

Aga84 a jakie to mieszkanko? ile pokoi, metrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASENCJE JUŻ JESTEŚMY W DOMKU 🙂 SPACEREK SIĘ UDAŁ 🙂 🙂 🙂

NA SPACERKU KUPIŁAM SOBIE LODA, KAMILEK MIAŁ CIEPŁEGO A BARTUŚ... SAME ZOBACZCIE 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od 8 do 16

fajne mieszkanko macie w planach 🙂 mi się marzą 4 pokoje, ale we Wrocławiu takie mieszkanie kosztuje ponad 400 tysięcy więc mogę sobie pomarzyć. Ile Wy będziecie płacić?

haha mittko te chłopy bez nas sobie nie radzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...