Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

to bysmy mieli grudniowe wtedy blizniaki... a tez nie wiem jak bym miala sobie z dwojka poradzic ... z jednym mam problem a dwa 🤪
jak by by bylo to by sie jakos przezylo ale jak sie nie ma to ciezko pomyslec

ale ciezko tak sie dowiedziec ze jedno dziecko zginelo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Pikasso no ciężko... Przez dwa tyg zdarzyłam oswoić się z myślą że będę miała dwójkę i przywiązać się do nich w jakiś sposób a tu jednak, mimo że byłam pełna obaw, okazało się że jest tylko Szymek.
Ale nic straconego, jestem z pokolenia które może mieć bliźniaki więc może za drugim razem będą dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest reszta dziewczynek .. ja jak na razie nie wychodze na dwor bo musze zrobic jakis obiad no i strasznie prazy to jeszcze pozniej wyjde
a wy wychodzic z ukrycia co sa w domku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no już wychodzę z ukrycia 😉 byli u mnie rodzice 🙂

Pikasso moje okna to już wołają żeby je umyć, ale tak mi się nie chce! Na obiad też za gorąco, zjemy jakieś kanapki.

Z Piterem wyjdę dopiero wieczorem bo teraz upał straszny!!!

Kajtucha to przykre, że drugi pęcherzyk nie przetrwał! Najważniejsze, że Szymuś jest zdrowy i SILNY!!! Najmłodszy gagatek, a silny, że HO HO!

Aniusia czekamy na wieści!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my też wykulałyśmy się na spacer,nie ma jeszcze takiego upało jest sympatycznie ciepło.Laska się przespała i zaraz będzie wcinała kanapke z szynka (mam nadzieję 😜 )

O Kajtucha to szkoda że drugi pęcherzyk nie przeżył czasem tak bywa,jednak jest SZymuś i to teraz najważniejsze 🙂

Aniusiaa czekamy na wieści,trzymam kciuki ale napewno wszystko będzie dobrze 🙂

Pikasso że też chciało ci się myć te okna 🙂 moje też by się przydało,ale to poczekam na męża z moim kręgosłupem to za dużo bym się nie namyła 😞

Ok potem jeszcze zajrze bo mała już wsuwa krome 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjechala moja siostra bo byla w bytomiu 12 dni i jak zobaczyla wikiego to sie przestraszyla - powiedziala ze strasznie sie zmienil 🤪 ... dla mnie jest nadal takim samym dzieckiem ...
tak sie zastanawiam co powie moja druga siostra ktora wikiego widziala tylko raz jak mial zaledwie miesiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłyśmy!
Amelka jest już po wszystkim. Lekarz stwierdził, że jednak błonka jest bardzo krótka i musiał ją podciąć..Powiedział, że mogła by mieć poważna wade wymowy przez to. Posmarował jej tą błonke środkiem znieczulającym i nożyczkami ciachnął... 🥴 Amelka troche popłakała, ale już teraz się śmieje, smoka ciągnie i pije z butelki, także przypuszczam, że jej już to nie boli bo by płakała... Ale co nerwów przeszłam to moje... Teraz przynajmiej będę spokojniejsza

Kupiłam sobie z mężem na wieczór nasz Lazurowy ser pleśniowy, porobie koreczki i zjemy je do piwa 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso tak to jest, że inni widzą zmiany w naszych dzieciach bo rzadziej je widzą!

Piterowi bardzo smakował indyk w pomidorach z gerbera 😉 były kawałki, ale ładnie zjadł bo były mniejsze niż w obiadkach bobovity 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniusiaa to super że Amelka dzielnie zniosła zabieg 🙂

Ewo zobaczysz też wszystko będzie dobrze a zapisałaś się już do tego logopedy?? a co z tym prześwietleniem? czy usg bo już mi się pomyliło główki robiliście już?? bo przekładaliście.

A moja wsunęła całą krome z szynką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko jeszcze się nie zapisałam bo szczerze mówiąc trochę to olałam ☺️ Teraz dzwonię i nie odbierają.
USG główki mamy jutro o 8.30 także po od razu dam znać co i jak, ale na pewno wszystko będzie ok 🙂

Fajnie, że Emilka tak ładnie wcina kanapeczki. Ja też chciałam kupić Piterowi szyneczkę, ale nie wiem jaką 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniusi mowilam ze wszystko bedzie dobrz
ewo o czemu musisz isc do tego logopedy . moj szkrab tez jadl ten obiadek ale sie balam troszke mu podac bo gdy karmilam piersia a zjadlam pomidora to wyskakiwaly mu kropeczki ale teraz nic mu nie bylo 🙂
mitko ale twoja niusia to zarloczek maly 😁

dobra ide dalej upinac ta firanke brrr ale mi sie nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo może Piotruś nie ma aż tak bardzo krótkiego tego wędzidełka i przez to dostałaś skierowanie do logopedy, bo może wystarczy masaż lub jakieś ćwiczenia. My musiałyśmy jechać do laryngologa.
Pikasso ja też dzisiaj myłam okna, bo miałam już tak brudne przez te deszcze, że nie mogłam już na nie patrzeć.
Wiecie co... byłam dzisiaj z Amelką na placu zabaw i taki czterolatek siedział w piaskownicy i bawił się zabawkami i w pewnym momencie usłyszałam "KULWA, TLAKTOL MI SIE ZALYŁ" myślałam, że pękne ze śmiechu...
Moja rybka już najedzona, wykąpana i zaraz pewnie zaśnie... I wieczór wolny...
Męczący dzień miałam dzisiaj,teraz się zrelaksuje przy piwku z mężem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wyszłyśmy jeszcze troszke pospacerować bo maruda w domu straszna.Ja nie wiem przychodzi godzina 18:30 to będzie tak marudzić dopóki jej spać nie położe że masakra.

Ewo ja kupiłam taką swojską polędwiczke drogie są te wędliny,ale ja je wole i zawsze troszke kupuje 🙂 albo kupuje taką szyneczke bez konserwantów nie wiem co to za szynka ale mam taki zaprzyjaźniony sklep i kobietki zawsze tam coś doradzą 🙂
No i zjadła krome bez skórek 🙂

Moja już śpi więc mam chwile dla siebie eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniusia świetny tekst 🤪 🤪 🤪 Ja nie wiem co Piotrek będzie mówił bo niestety strasznie przeklinam ☺️ chociaż staram się oduczyć!

Mittko no ja też coś kupię, popytam babek w sklepie 😉
Mój też maruda i też przed chwilą byłam na dworze bo nie mogłam już wytrzymać z tym darciuchem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej ja też musze się oduczyć,jak iśka była mała to tak nie przeklinałam a teraz masakra 🤢 coś trzeba zrobić żeby potem w piaskownicy takich tekstów nie słyszeć 🤪

A ja gotuje teraz kompocik z truskawek bo coś mi się rozciapały i nie nadawały do zjedzenia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wlasnie wrucilismy z dworu bo komary strasznie ciupia ... chlopaki jeszcze kosza trawe i zbieraja ... przeciez goscie nie beda sie przez busz przeciskac do drzwi ... teraz dam malemu jesc ... i chyba jak zwykle pojdzie spac o 11 ... kiedys chodzil spac o rownej 10 a teraz za chiny nie da sie go uspic godziny wczesniej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej ja też tak przeklinam że hej... Choć teraz w sumie spędzam dnie tylko z maluchem to jakoś nie przeklinam no bo jak 🙂 ale jak mąż jest to oj...aż mi za siebie wstyd bo jak taka prawdziwa wiejska baba...
Byłam w auchan na zakupach i kupiłam małemu 9 body 🙂 bo były za 6zł z postaciami Disney'a. Oj jakie słodkie były dla dziewczynek białe i różowe z Myszką Minnie 🙂 kupiłam mu z krótkim i długim rękawkiem. No i wzięłam mu deserki jakieś z jogurtem i danonki. No mój miś od soboty już będzie jadł bardziej dorosłe jedzonka bo awansuje na dział "po 6 miesiącu" więc troszkę nowego dostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...