Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny nie ma co sie rozpisywac bo ja juz nie wiem co powiedziec. Siedzialysmy w tym szpitalu i porobili nam 3 razy badanie moczu i krwi + to USG brzucha, wszystko ok. Generalnie 10mln hipotez i w koncu nie doszli do niczego, stwierdzili, ze to musial byc jakis wirusek ale badan na antyciala nie dali chuje 😠 wiec wrocilam do domu, dziecko mi sie rozkaprysilo zajebiscie w tym szpitalu, tylko by na rekach byla, nie chce spac, ciezko jesty ja wogole uscip i zajebiscie jest marudna. Trafilam na 2 zajebiste lekarki, ktorym calkowicie ufam i one tez twierdza ze to cosik to wirusowate bylo. Najwazniejsze, ze maja nie ma juz temp. ale powiem wam ze ja to mam pecha do ludzi bo lekarka prowadzaca byla najwieksza suka jaka w zyciu spotkalam 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

I TAKIE PYTANIE DO EMMAX Z INNEJ BECZKI
POWIEDZ MI JEŚLI MOGE WIEDZIEĆ, CO TO TAKIEGO FAJNEGO W KOLORZE FIOLETOWYM NA TWOIM AVATARKU ZA TWOIMI PLECAMI. CZY TO TAPETA CZY PŁYTKI?? STRASZNIE MI SIĘ TO PODOBA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaw to tapeta zakupiona w obi 🙂

Wiolka ty to masz przejścia, wazne że przeszło ale szkoda że nie wykryli co to 😠

moje bobo już śpi a mama zrobiła sobie dzień dziecka i jej nie wykąpała dzisiaj bo mi się nie chciało 😉a teraz idę robić sadwicze ale bedę was miała na oku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJE BOBO SPI SOBIE OD 18. OBUDZI SIĘ PEWNIE O 20 I PÓJDZIE SPAĆ O 23 🤪

EMMAX ŚWIETNA TA TAPETA, CHCĘ TAKA DO SYPIALNI NA JEDNĄ ŚCIANKĘ , TĄ ZA ŁÓŻKIEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu może porób Mai badania w Polsce?
Najważniejsze, że temp. już nie ma, a Wy się zaraz pakujecie i lecicie do rodzinki 🙂

AguśW będę tam miała internet i pewnie będę zaglądać 😉
Nie kupowałam takich cudów, ale dzięki za propozycję 😉 spróbuję 😉

Co do nocy to mój Piotrek robi identycznie jak Lena AgiW, pomemła cycka pół minuty i śpi dalej. No i tak kilka razy w nocy 😮

Ja już pizzę strawiłam, a teraz gotuję kukurydzę! Fajnie schudłam po ciąży, wszyscy mówili, że super wyglądam, a znowu przytyłam bo żrę na potęgę 😞 Obiecaliśmy sobie z mężem, że jak wrócimy z wakacji to bierzemy się za swoje spasione ciałka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!

Emmax ciasta od pierogow jej nie dalam hehe 🙂) mysle ze jeszcze za wczesnie. ale nadzienie jagodowe z lanymi kluskami jej dalam 😁

Ami szukaj tego zdj szwagra heheh z checia zobacze 😁 a z Kubą daj juz spokoj!! :P wkrecasz sobie 😁

heheh p[ikasso czy Ty aby nie jestes blondynka? 😁 a siostra tez dobra xD

hahah emmax to samo pytanie zadala xD

MartaEr jak nie zasmkauje jej MM to nie wiem co Ci doradic ale chyba ktoras z naszych grudniowek ma ten sam problem ze tylko cycus i cycus.

AgaW Wiki tez uwielbia pocmokac ogorka kiszonego albo malosolnego xD ale tego domowego 🙂)

hahaha dobre z tym wieprzem 😁

Ja daje Wiki danonki juz jakos od 6 miesiaca 😉

AgaW a doczytalas ze wieprz jest wykastrowany? :P haha

Ewa zazdroszcze Ci tego morza! 🙂

Wiolka a ktos znajomy? a na te Maju chorobska to brak slub i na chorwacka sluzbe zdrowia :/ a mozesz mala zapisac do ktorejs z tych dwoch lekarek ?



chyba ide do biedronki po body bo tata mi zabral mala na spacer :P paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaw tapeta jest doskonała na poprawę humoru, sprawia wrażenie bardzo wesołej, ale ten wzór nam się podobał tylko w tym kolorze bo w innych nie wygladadała juz tak ładnie 🙂

fredka tłumacz nam szybko bo wiesz my wścibskie babsztyle jesteśmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABOLE 😜 😜 😜

POSZŁAM NA SPACER I WRÓCIŁAM O 19 ALE ZARAZ WYKAPAŁAM BARTKA KAMILKA I SIEBIE A TERAZ ZGADNIJCIE CO JEM NA KOLACJE 😁 😁 METKĘ CEBULOWĄ BO SMAKA MI NAROBIŁYŚCIE NIĄ 😜 😜 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa i Emmax zadne tajemnice 😉) poprostu Ami sobie ubzdurala ze ja koresponduje z jej kuzynem 😉) i mowi mi o tym jaki on jest fajny 😉) ciesze sie , ze jest fajny, niech Ci Ami bedzie hehehehe

a dziadek zabral Wiki na spacer ponad godzine z nia byl teraz wrocili ale siedza na podworku a ja w tym czasie skoczylam do biedronki ale juz nie ma u nas body :| i pozmywalam naczynia. zaa chwile przyszykuje kapiel i mam nadzieje ze Wiki szybko zasnie bo jest padnieta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie zajadam sandwicze, mniaaaammm 🙂 🙂 🙂

fredka piszmi nie ściemniaj 😉 🙂bo ja ciekawa jestem i tylko odśwież stronę robię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax nie wiem co sie dzieje z Persy bo nawet nie wiedzialam, ze jej nie ma na forum.

Wlasnie was nadrabiam i czyutalam o tym prywatnym forum, ja jestem za!!

Fredka hehhe, zawsze sie mozesz do Oslo sprowadzic, zawsze mi sie mazyla norwegia, moze kiedys pojedziemy z mezem chociaz watpie 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...