Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja mojemu też kiedyś mówiłam ale nic nie powiedział na to 😁
Wylogowałam się i automatycznie przeniosło mnie do 1 strony i wiecie ze dokładnie rok temu powstał wątek grudniówki2 🙂 🙂 🙂
I muszę się wam przyznać że gdyby nie forum to bym tu na stojąco zgłupiała!!! 🤪
Dziękuję Kobietki ze jesteście 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓJ MĄZ TO BY CHCIAŁ MOJĄ MAME OBGADAC DO MNIE ALE MNIE TO WKURZA, A JAK OBGADUJE JEGO MAME DO NIEGO TO JEGO TEZ TO WKURZA WIĘC MY SOBIE RAZEM NA NASZE MAMY NIE POPLOTKUJEMY 😉

IDE ROBIĆ OBIAD.
DZIŚ KOTLETY MIELONE 🙂
A LENKA ZJE ZIEMNIACZKI Z MASEŁKIEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MY OBGADUJEMY NA WZAJEM SWOJE MAMY ALE W DOBRYM SŁOWEM 😜 😜 😜

JA UWIELBIAM SWOJA SMOCZYCĘ ALE MA JEDNĄ WADĘ 😎 JEST CHOLERNĄ MATERIALISTKĄ 😁 🤢

ZAWSZE NARZEKA ŻE JEJ MAŁO PIENIĘDZY 😁 NO I CO JESZCZE ŻE COKOLWIEK MÓWIMY O BUDOWIE ŻE MY BĘDZIEMY MIEĆ TO CZY TAMTO A TO BĘDZIE TAK CZY TAK TO NIGDY NIE POWIE TO SUPER ŻE TAK BĘDZIECIE MIELI TYLKO JA TEZ MAM FAJNE ALBO JA TEGO NIE POTRZEBUJE 😉
SZCZERZE TERAZ COKOLWIEK KUPIMY DO DOMU TO SIĘ NIGDY NIE CHWALIMY ILE DALIŚMY BO JEST ZAWSZE ŻE ONA BY TYLE PIENIĘDZY NIE DAŁA 🙂 ZAWSZE OBNIŻAMY CENĘ 🙂
ALE NIE POWIEM O NIEJ NIC ZŁEGO BO JEŻELI KUPUJE COŚ WNUKOM TO ZAWSZE WSZYSTKIM PRAKTYCZNIE TO SAMO 🙂 TZN JAK JAKIEŚ CIUSZKI CZY ZABAWKI 🙂JEDYNIE RODZAJEM I PRZYSTOSOWANE DO WIEKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no proszę ale dziś w dobrych humorach jesteście, jak fajnie się to czyta 🙂
Ewa sms boski! normalnie mnie to rozwaliło!!!
Asiula współczuję Ci tej teściowej... ale wydaje mi się że moja jest tak samo pizgnięta... na początku września tam jedziemy i aż się boję...
Wiolka, brak pomysłów co do listy... no te chusteczki o których Ewa pisała... a może- nie wiem czy używasz- śliniaki i pieluchy tetrowe?
ja tetrówki używam przy jedzeniu dlatego mi to wpadło na myśl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa co do obgadywania teściowych... mój mąż wiecznie ma coś do moich ale to są nieuzasadnione zarzuty, po prostu on z natury nie lubi teściów bez względu jacy by byli, nauczony życiem z poprzednimi teściami i myśli że wszyscy teściowie, w szczególności teściowe są takie same. Ja narzekam na jego matkę a on nigdy jakoś tam specjalnie nie komentuje tego co mówię. Ale jak on mówi na moich rodziców to kurwa mać zajebałabym... tyle od nich dostał że nie ma prawa mówić o nich źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoczyca opuściła jamę 🤪 😁
wstał mój obiboczek mały 😘
muszę go w kojcu uwięzić i do łazienki myknąć 😁
wczoraj kupiłam sobie zajebistą czerwoną doniczkę do kwiatka 🙂 (trzeba umieć cieszyć się z małych rzeczy) 😉 😁
boję się szczepienia Kamilka 😞 jak dobrze że tylko jedno ukłucie będzie 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki co tam u was 🙂
dzis nie zapomnialam ze w lodowce swiatlo sie pali gdy sie ja otwozy wiec juz koniec tematu choc fajnie bylo sie posmiac 😁
co do smokow to moja tez jest nawet spko
i narescie podpisalam umowe z mbanku czekalam prawie trzy miechy ale sie doczekalam ...
moj szkrab tez cos zczyna raczkowac narazie tylko 2 do 3 kroczkow ale to cos ... no i pierwszy raz udalo mu sie wstac samemu wstac w lozeczku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula u nas dach nad głową to maaaaaaało... teściówka nigdy się nie zainteresowała tym żeby pomóc synusiowi, za to moi rodzice zawsze byli dla niego jak dla syna. Ja wiem że swoich rodziców zawsze się wywyższa ale nigdy wśród znajomych nie spotkałam się z tym żeby rodzice/ teściowie robili aż tyle co moi... jak tak patrzę to mam wrażenie czasami że moi rodzice traktują go czasami jak syna a jego matka jak... cudze dziecko... jak nie mieliśmy pracy obydwoje, moi rodzice nas utrzymywali w 100% nawet fajki mu kupowali, tankowali nam auto, jak dostał prace to przez miesiąc kiedy czekaliśmy na wypłatę, jeździli na zakupy i kupowali mężowi jedzenie do auta, tata mu gotował często też. A jego matka ani razu nie zapytała jak sobie radzi... to jest mało... naprawdę i swoim rodzicom nigdy nie odwdzięczę się za to ile nam pomogli. A teściowej nigdy nie wybaczę że się odwróciła wiedząc że jesteśmy bez kasy i bez pracy bo nam mówiła że nie ma kasy i płakała a kurwa w telezakupach mango kupiła se dwie poduszki za 290zł!!!!!!!! żeby były dla gości... no kurwa... syn nie ma czym piernąć a ona se poduszki dla gości kupuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu napisałam tak tylko dlatego że ja mam porównanie. Moi rodzice pomagają nam na każdym kroku, bezinteresownie, a męża rodzice nigdy w niczym nam nie pomogli dlatego uważam że nie ma prawa krytykować moich rodziców widząc jacy są jego. Ale on z góry zakłada że nie ma dobrych teściowych i zawsze ma coś do zarzucenia jak np ostatnio to co tu pisałam że moi rodzice powinni zajmować że małym żebym ja mogła odpocząć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozia mnie skarała 😞
nie mogę się ruszyć 😞 zamiatałam i w kręgosłupie mi rypło 😞 pierdolony dysk 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Kajtucha wiem, wiem słońce u Ciebie to inna sytuacja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂)

Asiula Twoja tesciowa to pierdolnieta w leb jest i to mocno !!

Wiola nie moge znalesc tej listy na dorum :|

Ewa hahahaha Twoja to tez jest dobra xD

AgaK hahaha dobry kawal 😁D

AgaW jeszcze raczkuje Mittki Emilka i Natalka MartyEr o ile dobrze pamietam .

Asiula ja mojej mamie caly czas tlumacze, ze od kad ja sie urodzilam lekarze odkryli wiele wiele nowych rzeczy i ze ona miala 3 swoich dzieci i nas wychowala to teraz niech da mi spokoj i da mi wychowywac Wiki po swojemu 🙂)

hahaha ewa dobre to z mezem i smoczyca xD ze wkuriw Asiule xD hahaha

Kajtucha jak Ciebie czytam to tak jak u nas bylo ...ehh.... ten pajac mial za dobrze tutaj i dobrze ze spierdolil i zrobil miejsce dla jakiegos cudownego Pana ;*

Wiki sie obudzila ale cos mi nie chce jesc :|

rano mleko wypila a poznie o 12 zjadla danonka ze swiezym bananem i tyle.... a teraz gada sobie do kabla 🙂 wyszperalam jej stara klawiature 😁 😁 😁 bo nie moglam pisac heh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka w miare,mąż robił miejsce dla Emili i od 5 spał na fotelu 🤪 a mógł u iśki spać jego wybór 😜
Tak melduje że moja Emila też już raczkuje od jakiegoś czasu 🙂 iładnie już wstaje teraz musze jej pilnować bo łapie się wszystkiego i wstaje 🙂

Widze że dziś smoczyce na tapecie,moja jak na razie się nie czepia podoba jej się że Emila tak ładnie je bo Magdalenka starsza o 5 miesięcy nabawiła się anemi 🤢

Fredeczko a co to za pan nie daje Ci spać po nocach?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...