Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę spać z nerwów 😠 😞
Ona (Smoczyca) jest najbardziej wkurwiona że jej się nie słucham jak mi radzi w czymś (nie proszę jej o radę sama mi ich udziela) dzisiaj powiedziała że jak mi się siostra powiesi a internet spali to ciekawe kogo się posłucham 😲 oniemiałam po prostu po tym tekście...
Dwa razy w życiu mój mąż staną przeciwko mnie i to się za mną wlecze i boli kurwa mać do żywego bo mam to wypominane za każdym razem że mu się nie dziwi itd. 😮
Ja też jestem trochę winna bo ciacham mordą zamiast zamknąć się ale to nie mój charakter żeby cicho siedzieć co jej tłumaczę ale nie dociera...
W głowie jej się nie mieści że kiedyś do niej powiedziałam że jest głupią pipą żałuje teraz że nie powiedziałam PIZDĄ 😮
Nie zostawię męża więc powrót do Piotrkowa wykluczony 😞 😞 😞
Jak się wyprowadzimy kiedykolwiek DAJ BOŻE! to będę miała najazdy na chatę codziennie !!!
Byłam w Piotrkowie 3 dni to na drugi dzień do mnie dzwoniła co u mnie słychać, ja jej mówię że jest u mnie koleżanka i z nią rozmawiam a ona dalej napierdala że była w sklepie i kupiła....... 😲
Jak ja mogłam jej powiedzieć żeby Monisia była cicho, żeby wzięła ciszej telewizor bo dziecko śpi...itd.
muszę wziąć tabletkę tak mnie głowa od ryczenia napierdala 😮
Nie ręczę jutro za siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

http://demotywatory.pl/1903539/Koszmary
Wizerunek mojej smoczycy jak zębów nie włoży 😜

http://demotywatory.pl/1938884/Smierc-dzieli-zmarlych-na-trzy-kategorie
😜

http://demotywatory.pl/1936710/Odwiedziny-tesciowej
😜

http://demotywatory.pl/1932723/Moja-wyobraznia
🤪 🤪 🤪

http://demotywatory.pl/1917883/Moja-babcia
🤪

idę spać w końcu 00:26 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY DZIEWCZYNKI

JUŻ PRAWIE 9.00 A TU JESZCZE NIKOGO NIE BYŁO ??

MOJA NIUNIA JESZCZE ŚPI. OD WCZORAJ OD 21.30 OCZYWIŚCIE Z 3 POBUDKAMI NA DOTKNIĘCIE USTAMI CYCA 😁

ASIU WSPÓŁCZUJE... TWOJA TEŚCIOWA JEST PO PROSTU NIEKULTURALNA I TYLE. BRAK SŁÓW. A TY SIĘ TAK NIE DENERWUJ. ZACZNIJ TO WSZYSTKO BRAĆ NA MIĘKKO.
JA TEZ SIĘ TAK KIEDYŚ WSZYSTKIM DENERWOWAŁAM. OSTATNIO SĄSIADKA SIE MNIE PYTA CZY KARMIE JESZCZE LENE PIERSIĄ A JA NA TO ŻE TAK A ONA DO MNIE ŻE I TAK JUZ MI PEWNIE NIC NIE LECI 🤪 😁 KIEDYŚ BYM Z NIĄ POLEMIZOWAŁA NA TEN TEMAT A TERAZ POWIEDZIAŁAM JEJ ,,NO , JUZ NIE LECI" I ZAKOŃCZYŁAM TYM SAMYM TEMAT. CZASEM TRZEBA ZROBIC Z SIEBIE TAKIEGO SAMEGO GŁUPKA JAKIM JEST TWÓJ ROZMÓWCA SKORO INACZEJ SIĘ NIE DA.. WYLUZUJ KOCHANA, SZKODA TWOICH NERWÓW. WPUSZCZAJ JEDNYM UCHEM I WYPUSZCZAJ DRUGIM TO CO GADA SMOCZYCA.

U MNIE W MIASTECZKU DZIŚ OTWIERAJĄ NETTO 🙂 W KOŃCU BEDE MIAŁA GDZIE CHODZIĆ NA ZAKUPY BO TO MÓJ ULUBIONY MARKET 🙂 ZRESZTĄ KIEDYS NAWET PRACOWAŁAM W TEJ SIECI JAKO KASJERKA 🙂 I MAM SENTYMENT. POTEM SIĘ WYBIORE ZOBACZYĆ CO TAM SIĘ DZIEJE 🙂

IDE NA ŚNIADANKO

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

KOCHANE MĘŻUNIO WRÓCIŁ PO 21 A SPAĆ POSZLIŚMY O 2 W NOCY WIĘC OCZY MAM NA ZAPAŁKI 🥴 😁

ASIULKO SKARBIE JA JUŻ NIE WIEM CO PORADZIĆ JEŻELI TY NIE CHCESZ Z STAMTĄD UCIEKAĆ 😞
ALE TEŚCIOWĄ MASZ POJEBANĄ 😠

MIŁEGO CZWRTKOWANIA 😜 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Noc koszmarna, Kamil w miarę spał ja nie mogłam wcale...

Agnieszko właśnie mam opis na gg "CZASEM TRZEBA ZROBIĆ Z SIEBIE TAKIEGO SAMEGO GŁUPKA JAKIM JEST TWÓJ ROZMÓWCA" 🤪 😘 😘 😘
Masz rację że muszę zacząć ją olewać bo długo nie pociągnę inaczej, ale czy potrafię? 🥴

Głowa mnie boli niemiłosiernie, może kawa pomoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!

Asia po prostu współczuję 😞 co tu więcej pisać.

AgaK to co robiliście do 2 w nocy? 🤪

AgaW dobre podejście! Nie ma co się debilami przejmować!

u nas nocka koszmarna bo Piotrek większość nocy musiał mieć cyca w buzi 😮 tylko wyjęłam to za 5 minut znowu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO SKĄD JA TO ZNAM 😁 MASAKRA Z TYM CYCOWANIEM. JA TEZ MAM CZASEM TAKIE NOCKI. W SZCZEGÓLNOŚCI JAK LENCE PRZEBIJA SIĘ ZĄBEK TO BEZ CYCA W NOCY ANI RUSZ....

ASIULA NAPRAWDE KOBIETKO SIĘ NIE PRZEJMUJ JEJ GADANIEM. A BO ZACZNIJ JEJ PRZYTAKIWAĆ , MÓW NP ,, TAK, MA TEŚCIOWA RACJĘ " Z UŚMIECHEM NA BUZI A I TAK RÓB SWOJE 🙂 PEWNIE BABA JESZCZE BARDZIEJ ZGŁUPIEJE 😁
SKORO MASZ TAM MIESZKAC I NIE WIDZISZ OPCJI WYPROWADZKI TO NAPRAWDE NIE POZOSTAJE CI NIC INNEGO JAK PO PROSTU WRZUCIĆ NA LUZ BO DENERWUJĄC SIE I TAK DŁUGO NIE POCIAGNIESZ A SMOCZYCA PEWNIE SIĘ JUZ NIE ZMIENI. DZIŚ JAK BEDZIE CI COS PIEPRZYĆ O TYM ZE ZA DŁUGO CZASU SPĘDZASZ NA NECIE TO JEJ POWIEDZ ŻE MA RACJĘ 😁ZOBACZYSZ JAK JEJ MINA ZRZĘDNIE PEWNIE ZE SIĘ NIE SPRZECIWASZ 🙂 Z NETA I TAK NIE REZYGNUJ, RÓB TO CO TY UWAŻASZ ZA SŁUSZNE. TRZYMAJ SIĘ KOCHANA 🙂


AGAK ROBILIŚCIE SIOSTRZYCZKĘ DLA KAMILA I BARTKA?? 🤪 DO 2 W NOCY 🙂

FREDECZKO POCHWAL SIE Z KIM TY TAK DŁUGO W NOCY ROZMAWIASZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewoje!

Jam w jamie 😁 😁 😁 😁 nie spakowana, nie posprzatane na chacie, wyjebane, zdaze a jak nie to smoczyca zdazy 😁 😁 😁 😁 😁

Asia moja mama jak sie kloci z kims to zawsze mowi, MASZ RACJE, TAK, MASZ RACJE. Jak to wkurwia!!! A przeciez sie wcale nie kluci 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁wyprobuj 😁

AgaW dobry tekst 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki nocka okropna ... juz wiem jak czuje sie kajtucha wstawajac co chwilke do dziecka ...
asiu zrob tak jak dziewczynki pisza to chyba bedzie najlepszy sposob na nia. ...
wiolu niezle u ciebie wygladalo to pakowanie sie 🙂 najwazniejsza rzecz mialas juz przy sobie 😁
i na razie to chyba koniec ... musze zjesc cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
u nas noc o niebo lepsza. W sumie to super, biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie.
Mały wiercił się i budził do ok 22.30 potem już tylko budził się na cyca co 2-2,5 godziny więc nie mogę narzekać. Mógłby się budzić rzadziej 🙂

a poza tym to Asia, kurna kobietko, jak ja Ci współczuję... co za babsko pierdolone... kurna że też pomyśleć że Bóg się tak męczył żeby stworzyć dobrego człowieka... ja z reguły mojej teściowej przytakuje mimo że się z nią nie zgadzam, albo po prostu siedzę cicho a w myślach klnę na suke ile wlezie i gotuje się w środku ale przychodzi taki moment że wybucham... bo ja jestem spokojna ale do pewnego momentu, jak mnie ktoś podkurwi to nie wytrzymuje... a na tą smoczycę wyjątkowo brak mi cierpliwości... ona i tak wie lepiej... Asiu, trzymaj się kochana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki tak sobie pomyslalam ... jak te nasze smoczyce wieda ze siedzimy na brzuszku a maja internet i wiedza na jak stronke wchodzimy to mam nadzieje ze tu nie zagladaja bo wtedy to naprawde byl by sajgon 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

U nas nocka w miare,mała się obudziła 6,20 i tatuś się nią zajał a mama podżumiła o 8 dostała mleko i poszłyśmy spać dalej do 10:30 🤪

Asiula brak słów do Twojej smoczycy 🤢
A demoty rewelacyjne 🤪 😁

Pikasso moja smoczyca nie ma komputera ufff 🤪 😁

No i więcej nie mam czasu napisać bo zbieramy się do teściowej i na grób teścia.
Miłego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...