Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hejka 🙂

Emilka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪ale zajefajnie, moja lenka idzie jak się ją pod paszkę trzyma, ale to co ty wyprawiasz to masakra 🤪 🤪 🤪 🤪brawoooo

Wiolka i Ewa wypoczywajcie a jaka pogoda?

Gośka zdrówka i wszystkiego czega zapragniesz 😘

Asiula a ty szybko ymieniaj zamki w drzwiach zanim smoczyca wróci 🤪 🤪 🤪 🤪

Agak i co u Kamilka?

coś jeszcze miałam napisac ale zapomniała po filmie z Emilką ehhh dobrze ze skleroza nie boli 😉 😁

dobranoc kochaniutkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX JADĘ DO LEKARZA Z KAMILKIEM BO GDY ROBI KUPKĘ TO RAZEM Z KRWIĄ 😞
JUTRO CHIRURG DZIECIĘCY I ZOBACZYMY CO ON POWIE 😞
LEKARKA NAM POWIEDZIAŁA ŻE TO MOŻE BYĆ GUZ ALBO SZCZELINA KTÓRA PĘKŁA I DLATEGO KRWAWI 😞 A I JESZCZE POLIP TO MOŻE BYĆ 😞 NAJŁAGODNIEJSZY OBJAW TO SZCZELINA 😞

WIOLU A TAK W OGÓLE JAK TAM PIERWSZE WRAŻENIA MAJECZKI W POLSCE??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADROBIŁAM ALE NIE MAM SIĘ ODNOŚIC SIŁY BO SPAĆ MI SIĘ CHCE, NAPISZE TYLKO ŻE EMILKA JEST ZAJEBISTA 🙂 MOJA LENKA SAMA PODNOSI SIĘ DO POZYCJI STOJĄCEJ Z SIEDZĄCEJ, ALE JESZCZE SIĘ TAK NIE PRZEMIESZCZA JAK EMISIA 🙂

I STO LAT I ZDRÓWKA DLA GOSI :*

IDE SIĘ WYKĄPAĆ I SPAC

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki
duzo nie pamietam z tego co pisalyscie ale
sto lat dla gosi 🙂
widzialam emilke ... ale zdolniacha 😁 tylko pozazdroscic
i to chyba na tyle
mlody nadal buszuje w lozeczku ... nie wiem kiedy zasnie 🤢
chodzi spac roznie przewaznie 3 do 4 razy po 30min
jutro jak bedzie pogoda to idziemy na szczepienie - ale wiem ze bedzie dzielny bo to tylko jedno ukucie ... zastanawiam sie ile to on juz wazy ... odrazu wam sie pochwale jak usiade na kompa .... ostatnio mam jakies problemy z netem ale daje rade
dobra zmykam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj zamula strasznie internet więc niestety nie nadrobię 😞 odniosę się w skrócie do tego co udało mi się przeczytać 😉

życzę dużo zdrówka Basi!
AguśK mam nadzieję, że Kamilkowi nic poważnego nie będzie!
Gosiu moc życzeń!!!
Mittko jestem w totalnym szoku co Emilka wyprawia 🤪
Fredeczko super, że urodziny się udały!
Aniu fajnie, że do nas wróciłaś!
Wiola super, ze jesteście zadowolone z pobytu u rodzinki! U nas dziś padało 2 godzinki, a później wyszlo słonko!
Emmax mamy 3 wolne łóżka w domku więc zapraszamy hehe!
Idę spać! bajos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

Chyba będę pierwsza ale u mnie dało się pospać bo przylazła jakś zabiedzona psinka do nas a moja zaczęła tak ujadać że pobudziła wszystkich 😠 Dobrze że Antka to nie wzruszyło i jeszcze chwilę podrzemał.

Jeszcze muszę czekać aż się zjawią ze schroniska i psiaka zabiorą bo jest w takim stanie że aż ściska na jego widok. Jak ludzie mogą tak zwierze doprowadzić 😠

Emilka to może sobie podać rękę z Antosiem. Jak na nią patrzę to jak bym jego widziała.
Takie same rozrabiaki 🤪

Fredeczko to może podaj mi namiary tej dziewczyny co od Ciebie kupowała rzeczy dla chłopczyka. Może jej coś zaproponuję 🙂

Idę zrobić coś do jedzenia bo maluch wstał i coś po swojemu nawija w łóżeczku.

Życzę Wam miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka spoko,tylko maej przed 7 już się odechciało spać.

Pikasso daj znać jak tam na szczepieniu i ile Wikuś waży,moja to już z 8500.A właśnie jak nie ma szczepień i dzieciaczki zdrowe to co ile chodzice do kontroli czy wogóle zamierzacie chodzić? Bo ja myśle żeby tak co dwa miechy ją skontrolować.

O Ewa to czemu od razu nie mówisz że macie 3 łóżka wolne to ja z marszu się pakuje i jade 🤪

AguśK trzymam kciuki i daj znać po lekarzu.

Miłego dnia dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC KOBIETY

U NAS NOC OK, DWIE POBUDKI NA POCMOKANIE CYCA

EWO STRASZNIE SIE CIESZE ZE CI SIE PODOBA POBYT NAD MORZEM, A JAK TAM PIOTRUŚ W NOWYM MIEJSCU??

WIDZIAŁYŚCIE MÓJ SUWACZEK Z ZĄBKAMI LENKI?? MA DOKŁADNIE W TYCH MIEJSCACH ZĄBKI. WYGLĄDA KOMICZNIE, JAK GARGAMEL... 3 NA GÓRZE I 1 NA DOLE 😁 😁

PICASSO WIKI NA PEWNO BEDZIE DZIELNY 🙂

MITTKO JA NIE CHODZE NA KONTROLE JAK NIE WIDZE NIC NIEPOKOJACEGO..

GOSIU JA NIE ROZUMIEM LUDZI KTÓRZY KRZYWDZĄ ZWIERZĘTA. DLA MNIE TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI.. ZROBIŁABYM TAKIEMU DELIKWENTOWI TO SAMO CO ON TEMU PSU CZY KOTU...

ALE U MNIE LEJE

MIŁEGO DNIA 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A już miałam napisać jak to Lenka wygląda z tymi ząbkami 🤪 hehe bombowo 🙂
U nas nadal cisza,ale dzielnie sobie radzi mój bezzębnik mały 🙂
Ja właśnie się tak zastanawiam czy chodzić na te kontrole.

A my zostałyśmy same,mąż pojechał malować do mamy,mała śpi a ja na brzuszku 🤪 a powinnam się chyba ubrać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK BYŁAM OSTATNIO Z LENKĄ U LEKARZA (BO MIAŁA CHRYPKĘ :woohoo 🙂 TO LEKARKA TEZ ZDZIWIONA , ŻE TAK ŚMIESZNIE JEJ TE ZĄBKI POWYCHODZIŁY 🙂 ALE POWIEDZIAŁA, ŻE TAK SIE CZASEM ZDARZA I NIE MAM SIĘ NICZYM PRZEJMOWAĆ. TAK JAK GOSIA NAPISAŁA, TAKA JEJ URODA 🙂

GOSIU FAJNIE ZE PIESKA ZABRALI, TAM SIE NA PEWNO NIM DOBRZE ZAOPIEKUJĄ.

MITTKO JA TEZ JESZCZE W PIŻAMIE
A JAK TAM TWOJE PLECY?

I TEZ SNIADANIA NIE JADŁAM TAK JAK GOSIA, TYLKO LENA PO ŚNIADANIU BO CYCA OBDOIŁA 🙂 A ZARAZ DAM JEJ KROMKĘ Z MASEŁKIEM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka w miarę 3 razy wstawałam do łobuza mojego 😉
Wczoraj takie chimery pokazywał tak piszczał w złości na książeczkę 🤪 że ja nie wiem jak to będzie dalej z tym łobuzem 😁

Ale Emilia wymiata szok 🤪

Kamil sam jeszcze nie siada ani się nie podnosi z pozycji siedzącej do stojącej raczkuje na nosie 🤪 czyli dupa w górze i jedzie na nosie 😁 pod paszkami jak go trzymam to tupta nogami ale do chodzenia to niepodobne bo nogi latają we wszystkie strony 😁
Przyjdzie i na niego czas 😉 😘

Wczoraj coś pisaliście o ogórkowej, mam pytanko dajecie dzieciom już zupy takie z obiadów jak wszyscy jedzą w domu z przyprawami itd? I jakie smaki Danonków kupujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...