Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej Lachony 🙂

kuźwa ale mała marudzi od godziny zaraz w łeb sobie strzelę 😠 😠

rano pospałysmy do 9:45, a teraz mam jazdy 🤪

Agaw ale lenka ma śmiesznie te ząbki, ale ważne, że są 😁u nas ani widu ani słychu, no słychu może ale widu nie 😁

mittka mój brat też jest w świnoujściu, czyli pogoda kiepska 😞

Szymon chyba nie miescisz się w łóżeczku chłopie 😁

Ewa to juz jadę 😉

no i reszty nie pamietam bo mi marudzi i się skupić nie mogę 😠

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

CZEŚĆ MAMUŚKI 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂 Z TYM ŻE JASIĘ OBUDZIŁAM PRZEZ BURZĘ 🤢

DESZCZ PADAŁ CAŁĄ NOC I DO TERAZ PADA 😞

A U LEKARZA MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE NIE TAK STRASZNIE CZYLI ŻADNYCH GUZÓW I POLIPÓW 🤪 OKAZAŁO SIĘ ŻE KAMILKOWI KUPKA ZAMIENIA SIĘ W TAK ZWANY STOLEC KAMIENNY I ON PRZYWIERA DO ŚCIANKI I GDY KAMILEK CHODZI ROBIĆ KUPKĘ TO ZOSTAJE ODERWANY OD ŚCIANKI ODBYTU I DLATEGO KRWAWI 😞 MAMY PRZEPISANĄ DIETĘ 🙂 ZA DWA TYGODNIE DO KONTROLI 🙂 NA PEWNO MUSI ZREZYGNOWAĆ Z CZEKOLADY I INNYCH SŁODYCZY 🙂

DO NAPISANIA PÓŹNIEJ BO PISZĘ ZE SZWAGRA KOMPA 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula Twój Kamil ma tak cudne oczka że nie mogę się napatrzeć!

AgaK super że Kamilowi nic poważnego nie jest!

Kupiłam dziś na allegro fotelik do auta dla Szymka taki jak ma Agaw i też zielony bo chciałam niebieski ale facet zadzwonił że już nie ma tego koloru i będzie za trzy miesiące...

Miałam coś jeszcze napisać i zapomniałam kurde kurde kurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski!

U mnie tez leje 🤢 🤢

AgaK super ze u Kamilka nic strasznego, wystarczy zmianna diety, wiecej blonnikow i po sprawie 🙂

AgaW Lenka musi wygladac z tymi zabkami bombowo!

Kajtucha moja sie tak kreci jak spi dlatego cale lozeczko mam oblozone bo inaczej nozki laduja miedzy szczebelkami i jest wielki krzyk.

Bylam dzisiaj z mala u lekarza i powiedzial mi ze nie mam sie zupelnie przejmowac bo granulocytopenia czesto wystepuje u tak malych dzieci na wskutek wirusa i najprawdopodobniej juz jej przeszlo 🤪 🤪 🤪 jestem mega szczesliwa 🤪

Poza tym powiedzial mi zebym zaczela jej dawac Sinlac skoro jest niejadkiem i to powinno ja wzmocnic i podniesc wage 🙂 🙂 wogole super lekarz, jestem bardzo zadowolona 🙂 🙂

Do napisania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha wstaw linka z fotelikiem, a zmieniła już któraś na większy bo mi to chyba do roku zejdzie w tym mały przy wadze lenki 😁

Wialko to extra że wszystko dobrze z Mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu fajnie że lekarz Cię uspokoił a i podejście tego lekarza super.

Kajtucha super ten fotelik,my też wreszcie musimy zakupić nowy.
A i dowiedziałam się że dziewczyna szwagra co prawda nie na 100 % ale ma mieć dziewczynke 🤪 jeśli tak to teściowa będzie miała 5 wnuczke hehe czujecie same laski 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobitki

ale się rozpisałyście z rana 🤪

Wiolka i AgaK super, że to nic poważnego u Waszych dzieciaczków.

Kajtucha Szymuś ma super minkę i fajne zdjęcie wrzuciłaś na nk. Zachody słońca piękne-ja ze swojego okna widzę blok, który stoi na przeciwko 🤨

Ewo a może Ty wkleisz fotke zachodu słońca z nad morza...

Asiula Emmax to miała super pomysł: zmieniaj zamki póki smoczycy nie ma 🤪 i lataj z gołym tyłkiem albo z gołymi cycami-jak wolisz 😁 😁 😁 😁

reszta mi się zapomniała niestety ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJOŁ JA JUŻ U SIEBIE 🙂

BARTUŚ ŚPI 🙂 A MAMUSIA NA KOMPA 🙂

TEŻ SIĘ CIESZĘ ŻE TO NIC POWAŻNEGO ALE Z DRUGIEJ STRONY TA DIETA MNIE MARTWI BO MÓJ KAMIL TO OGÓLNIE JEST TADKIEM NIEJADKIEM 😉 NO CÓŻ DAMY RADĘ 🙂

WIOKU SUPER ŻE MAJECZCE NIC POWAŻNEGO NIE JEST I FAKTYCZNIE CO LEKARZ TO LEKARZ 🙂

JA TEŻ JUŻ BARTKA WOŻĘ W TYM WIĘKSZYM FOTELIKU ALE TEN WYDATEK MIAŁAM Z GŁOWY BO JESZCZE PO KAMILU MIAŁAM FOTELIK 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA JA JESTEM ZADOWOLONA Z FOTELIKA 🙂 LENKA ZRESZTA TEŻ, BO SOBIE SIEDZI DUMNA I OGLĄDA WSZYSTKO W OKÓŁ 🙂

WIOLUŚ FAJNIE, ŻE W KOŃCU JAKIŚ LEKARZ CI PODPASOWAŁ, BO MIAŁAŚ PECHA COŚ DO NICH..

AGUŚK SUPER, ŻE TO NIC POWAZNEGO U KAMILKA 🙂

U MNIE OD RANA LEJE ./.. IDE ROBIC PLACKI ZIEMNIACZANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu 🙂

Mały śpi i ja też zaraz idę się zdrzemnąć 😜

Super że u Mai wszystko ok, może w naszym kraju jest jeszcze solidny lekarz gdzieniegdzie...

Mój Kamil jeździ w dużym fotelu od maja już 😉 ale tylko dla tego że tamten był pożyczany i musieliśmy oddać kolejnemu dzidziusiowi 🙂

Coś się u mnie chmurzy troszkę 🙂

A my mamy taki fotelik kolor Royal Blue i daliśmy 10zł mniej niż na tej stronie:
http://www.90n.pl/sklep/product/p/1214/espiro,optima.html#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane Mamusie 🙂

Mam dosłownie chwilę czasu i nawet nie wiem co napisać. A tęsknię za Wami już jak cholera 😁 🤢

Oczywiście nie byłabym sobą i po nocach nadrabiałam Was 😁
Napiszę tylko, że cieszę się, że z Majeczką Wioli jest ok i że Kamilkowi AgiK życzę szybkiego powrotu do zdrówka.

Nie mam czasu na komputer, bo jest u nas siostra męża i wieczorami gada na skypie ze swoim chłopakiem 😮 🤢 Teraz zabrała Majkę na spacer to się dorwałam kompa 😉
Marika to straszny łobuz, gdyby nie to, że jej oczka nadal inaczej wyglądają, to nikt by nie pomyślał, że ma operację za sobą, bo broi niesamowicie. W dodatku wychodzą jej ząbki. Waży 7600, niejadek z niej okropny, jedynie mleko pije jako tako 😞
Wiolu mamy sinlac i Marika pluje nim na wszystkie strony świata 😮

W następny poniedziałek mamy pierwszą wizytę w szpitalu. Już są pierwsze efekty. Bynajmniej my je widzimy. Może uda mi się wstawić zdjęcia sprzed operacji, w dzień operacji i jak wygląda teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...