Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
oooo to ja już lecę ale na blachę bez kukurydzy!!! bleeeee

zazdroszczę Ci że mały śpi całą noc... mój nawet jak dostanie kaszkę manną na krowim lub mleko modyfikowane na noc to i tak się budzi, fakt faktem później, bo po cycu budzi się już po 2,5 godz a po tym budzi się po 4,5 godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój tak ok 19 zjada lyżeczką 120 ml kaszki ale takiej gęstej i to mu do rana wystarcza a jak jest bardzo zmęczony wieczorem i nie doje kaszy to jak idę spac ok 22-23 robię mu butelke i przez sen wypija 120 ml 😜

Kajtuszka każde dziecko jest inne i na pewno mu się unormuje z czasem, co ja bym dała aby nadal karmic piersią... u nas cyc był jakieś 3 tyg tylko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak, karmienie piersią jest czymś... wyjątkowym, jak poród, to mogą zrozumieć tylko kobiety... i mogłabym nawet wcale nie spać by móc karmić. Współczuję Wam, mamusiom które nie mogły karmić lub musiały przestać... no ale w zamian za to śpicie całymi nocami 🙂 chociaż taki z tego plus...
mój mały bobo jeszcze śpi ale pewnie zaraz się obudzi. A ja oglądałam rozmowy z toku o Włochach 🙂 i mi się przypomniały wakacyjne romanse i tak jakoś ciepło się na duszy zrobiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak, karmienie piersią jest czymś... wyjątkowym, jak poród, to mogą zrozumieć tylko kobiety... i mogłabym nawet wcale nie spać by móc karmić. Współczuję Wam, mamusiom które nie mogły karmić lub musiały przestać... no ale w zamian za to śpicie całymi nocami 🙂 chociaż taki z tego plus...
mój mały bobo jeszcze śpi ale pewnie zaraz się obudzi. A ja oglądałam rozmowy z toku o Włochach 🙂 i mi się przypomniały wakacyjne romanse i tak jakoś ciepło się na duszy zrobiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha napisał(a):
Gosiu2301!!!!!!!!!!!!!! najlepsze życzenia z okazji urodzinek!!! dużo zdrówka, dobrego samopoczucia w tych ostatnich tygodniach ciąży, żeby dzidzia była zdrowa jak ryba i grzeczna jak aniołek i spełnienia wszystkich marzeń!!!

dziękuję bardzo Kajtuszko 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Dzisiaj nie miałam na nic czasu bo od rana sprzątanie pranie itd. a teściowa jest drugi dzień u siostry więc mogłam sobie swobodnie po chałpie śmigać 😜 😜 😜

jak Was nadrobię to napiszę, ale czy to dziś będzie to nie wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!

u nas nocka od 21 ( szok!! ) do 8 rano :P

bylam w pracy i jestem padnieta.... jutro tez ide ale sroda wolna czwartek znowu praca i piatek wolny ....

Aniu ubranka sa bardzo ladne , troche drogo .... ale naprawde ladne 🙂 sliczne wrecz 😁

GosiuG popytaj moze najpierw na forum? moge Ci dac nawet nr dziewczyny ktora odemnie kupowala ubranka dla chlopca i mowila ze jak bede miec cos jeszcze to mam dac znac..

Anju tamta dziewczyna jednak nie wziela calego zestawu za 600zł tylko wybrala 43szt za 300zł . hmm dla mnie to dziwne ale spoko hehe.

AgaK super ze wrocilas 🙂) i oby z Kamilkiem bylo wszystko ok!!

pikasso super demotywatory 🙂) a ostatni..... ?? az ciarki mnie przeszly jak sobie pomyslalam ze jestem Wiki aniolem tak jak ona moim ;*

Ami a co jest Basience?? duzo zdrowka dla niej ;* jejku jakie cudne zdj masz na miniaturce!! koniecznie nam je pokaz 🙂

Anju Wiki spi jak jej sie chce 😁

Gosiu23-1 sto lat sto lat!! przedewszystkim bezproblemowej ciazy i juz zawsze tylko szczescia i usmiechu na twarzy!!

buziaki mamuski ;*



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO NIESTETY TEN LINK NIE POKAZUJE FILMIKU Z EMILKĄ TYLKO JAKIEŚ Z SPORTOWE 😞

MY PO KĄPIELI ALE JESZCZE NIE ŚPI MÓJ TRÓJZĘBIAK KTÓRY GRYZIE MNIE JAK CHOLERA 🤢

IDĘ DO NIEGO BO MARUDZI 😜 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem znowu 😜

Kamil śpi mi w dzień dwa razy po około półtorej godziny o 11 i 16 🙂 W nocy niestety budzi się nawet 6 razy czasami ale tak to jest z cycowym dzieciakiem 😁

anja25 zajebiste ciuszki 🤪

Gosiu kochana wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 😘 😘

Oj biedna Basia kuruj się malutka 😘

Ja zostawiłam sobie ciuszki dla drugiego dzidzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!

Poczytuje was ale ciezko mi sie odniesc do waszych postow.

Weekend minal na rodzinnym imprezowaniu, dzisiaj przyjechalam z Majka do siostry do Gdyni. Siorka ma 2 chlopakow wiec swzaleja z Majeczka! Jest bosko!

Ja juz troche poszalalam po sklepach i jest git 😁 😁 😁

Gosiu wszystkiego najlepszego!!!

Majeczka chodzi jak ja trzymam pod paszkami, tzn.... raczej tupta 😁

Ile razy w tyg.dajeci3e dzieciom jogurty?

Buziaczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa czyli teraz działa 🤪 no to super 🙂
Jeszcze jej się dupka chwieje ale już próbuje przejść od jednego mebla do drugiego jednak jak nie złapie się ręką to zalicza glebe także musze teraz wszędzie za nią łazić 😜

Wiolu ja daje gdzieś 3 razy w tygodniu jogurt czasem częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...