Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a mnie nic się nie polepszyło, ani włosy , ani paznokcie, moze dlatego ze nie biorę chwilowo wotamin zadnych. mam teraz sobie zrobic badania to się okaże czy wszystko ok.
a co do nabiału , to piję ze dwie szkl mleka, jem jogurty, serki, jakoś dobrze mi wchodzą nawet, uwielbiam tez warzywa i owoce, za to mięso i wedliny to tak tylko z obowiązku i rozsądku, ale dość rzadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No właśnie dziewczyny co z Wami ?? Śpicie ?? Ja oglądam na TVN7 powtórkę ,,Magda M" . Fajny serial 🙂
Dziś bardzo często czuję ruchy dzidzi, nawet na siedząco, a do tej pory tylko jak leżałam to czułam 🙂
Zjadłam sobie rybkę, na deser arbuza, wypiłam szklaneczkę jogurtu i czuję sie pełna 🙂
http://allegro.pl/item686057824_buciki_butki_dla_niemowlat_najlepsze_welurowe.html - zobaczcie brzucholki jakie słodziutkie butki 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja czasem jak oglądam gdzieś w sklepie czy u znajomych, którzy mają małe dzieci ubranka, to aż się dziwie, że taki maluszek się rodzi 🙂 a potem taki duzy człowiek urośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzucholki 🙂

Nawet nie wiecie jak miło jest wrócic z pracy i jedząc obiad czytac forum grudniówek 🙂 🙂 🙂

Gosia gratuluje córeczki-jak twoja mała sie pospieszy albo mój/moja troche sie wstrzyma to widzimy sie na porodówce :P

cudowne są te Wasze brzuszki 😆
ja też sie pochwale swoim i zaraz dodam fotke do galerii piątego miesiąca 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brzucholki poradzcie mi bo ja juz sama zzieleniałam... sama nie wiem kiedy moje maleństwo sie rusza... czasami rzeczywiscie jak sie zawierci to czuc idealnie ale niekiedy mam tylko takie słabe ukłucia... to tez dzidzia buszuje? czesto jak chodze to coś czuje w dole brzucha taki ucisk... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fotka już dodana :P

fredeczka ja pamiętam jak zrobiłam test 25 kwietnia w sobote a potem wizyta u lekarza i potwierdzenie że bedzie bejbiczek 😁
pamiętam maj-jak codziennie wymiotowałam, usg z 18 czerwca jak mały sie wypiął pośladkami i tak sobie myśle... naszych dzieciątek jeszcze nie ma na tym świecie a już mamy tyle wspomnień z nimi związanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna ja mam podobnie. Też czuje raz mocniej , raz słabiej. Jak już ktoś wcześniej napisał (nie pamietam gdzie to wyczytałam) dzidziuś w naszym okresie ciązy jest gdzieś pod pępkiem i raczej wszystko co się tam dzieje i co odczuwamy to zasługa małych rączek i nóżek naszych skarbeczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ależ te Wasze brzuszki są śliczne 🙂 aż chce się patrzeć ja też sobie strzelę fotkę w najbliższym czasie i dodam do galerii na pewno a dzisiaj już zmykam bo coś źle się dzisiaj czuję ale mam nadzieję że jutro będzie lepiej.

Anja no może nasze bąbelki będą chciały się spotkać było by super zawsze było by nam raźniej ale poczekamy i zobaczymy jak to będzie 🙂

Spokojnego i miłego wieczoru brzuchatki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

Ale miałam do nadrabiania 🙂 Ja dziś cały dzień po za domem,byłam odwiedzić malutką Magdalenke.Jej jaka ona kruszynka.Nie moge się już doczekać swojego maleństwa.A jak w domu ajnie się zrobiło od tych wszystkich rzeczy maleństwa 🙂 eh byle do grudnia 🙂

Gosia gratuluje córeczki 🙂 ja też już ciekawa jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO, to się Kobietki rozpisałyście.

A ja dzisiaj już po usg. W poczekalni siedziałam tak okropnie zestresowana, aż poczułam, że coś dzidzia w moim brzuchu wyprawia. I wiecie co? Ułożyła się główką w dół a stópkami kopała mnie nad wysokością pępka. Potem zobaczyłam na monitorze jak przebiera nóżkami jakby rowerek ćwiczyła...

Najgorsze, że się strasznie przestraszyłam 😞 Dzidzia wkładała rączkę do buzi, przez co rzucała cień na serduszko i kobieta robiąca usg nie mogła zobaczyć czegoś tam w serduszku 🥴

Musiałam wrócić do gabinetu po 30 minutach. Były to najdłuższe minuty w moim życiu 😞
Ale na szczęście serduszko całe i idealne takie jak ma być.
I mam kolejne 5 zdjęci do kolekcji 🙂

A i nie udało mi się zobaczyć co dzidzia ma między nóżkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki

Ja zasnac nie moge 😞 tak bym chciala sie przytulic teraz do tego mojego skarba i wtedy spokojnie bym zasnela a tak to sie mecze 😞 i strasznie boli mnie glowa... ;/ ciezko mi strasznie bez niego przy boku 😞 a pojechal zaledwie 1.5godz temu ;/

PannaNikt wazne ze z malenstwem wszystko dobrze 🙂 ja jak bede na wizycie to bedzie juz prawie 24tc wiec mysle ,ze jesli malenstwo sie dobrze ulozy to bede wiedziala co miedzy nozkami chowa przed mamusia i tatusiem 🙂 bo tatus tez ciekawy 🙂

Teraz by mi sie przydal ogromny pluszak ktorego chcialam na gwiazdke a nie dostalam a chcialam go z mysla o takich nocach jak dzisiaj 😞 gdy tak smutno i zle... a do tego samotnie...

Dobranoc i slodkich snow brzucholeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry laseczki!!!!

Co tak pusto, nikogo nie ma??
Zrobiłam sobie w końcu zdjęcie mojego brzuchola i próbowałam wrzucić do galerii chyba z milion razy ale nie wchodzi więc spróbuję wrzucic tutaj. Sorki za jakość ale to z kamerki internetowej.
Ehhh moja mała znowu jakaś taka mało aktywna sie zrobiła, martwię się bardzo 😞 rano sobie pokopie troszkę, później w środku dnia czasem uda mi się wyłapać no i jak już się położe do łóżka kopnie mnie a to w pępek a to w pęcherz czasem naraz 😉 zadzwoniłabym do mojej gin ale nie jestem w PL i nie wiem jak mam jej to wytłumaczyć więc poczekam jeszcze.

Fredeczka z czasem się przyzwyczaisz, że go nie ma w łóżku, takie życie, wiem, że to smutno brzmi ale niestety tak juz jest.
Jak tam wasze brzucholki dzisiaj??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuchy 🙂
Wczoraj wieczorem była u mnie taaaaka burza, ale na szczęscie obyło się bez strat 🙂
A dziś juz pieknie świeci słonko 🙂
Idę robic sniadanko, bo niedawno wstałam.
Miłego dnia dziewczynki.
Wiola ja też tak mam, że boję się że coś jest nie tak bo raz słabo, czasem mocniej czuję dzidzię, ale mam nadzieję, że to tylko nasze obawy matczyne a z dzidzią jest wszystko OK.
Miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Wiola suuuuper brzuszek!!! 🤪 i nie martw się napewno wszystko jest w porządku,chociaż wiem że ławo się mówi,bo jak ja miewałam takie dni to nic do mnie nie przemawiało 🤔 te nasze maluszki po prostu tak mają 🙂

U nas pogoda zmienna,więc zabieram się za sprzątanie.Miłej soboty mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUBASKI 🙂 🙂

WOLKA FAJNY BRZUSIO, A O RUCHY SIĘ NIE MARTW U MNIE TEŻ SĄ RAZ MOCNIEJSZE A RAZ SŁABSZE 😉 😉 😉

JESZCZE BĘDZIESZ NARZEKAĆ ŻE MALEŃSTWO DAJE CI PO NERKACH ALBO ŻEBRACH:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...