Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

AgnieszkaW - wchodzisz na "mój profil", galeria zdjęć i tam masz opcję dodaj zdjęcie. Podczas dodawania wybierasz galerię i tam później szukasz swojej fotki 🙂 Napewno Ci się uda 🙂


Wracając do pasów: Zapinam pasy bo uważam, że jedna śmierc to już o jedną za dużo, a co dopiero dwie. I nie chcę wychodzić na kobietę, która dba o własne bezpieczeństwo bardziej niż maluszka, ale wiem, ze nikt by nie przezył śmierci dwóch ukochanych osób... Zresztą pasy są po to by je zapinać a maluszek jest w większym niebezpieczeństwie niezapięty niż zapięty w pasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zapinam pasy, tylko tak chciałam spytać co o tym sądzicie. Też uważam, że jednak jest dla nas bezpieczniej z zapiętymi.
Wzięłam sobie dzisiaj dzień urlopu i bardzo się cieszę bo taki upał od rana, że ledwo można wytrzymać. Miałam w planach w końcu posprzątać mieszkanko, ale nie wiem czy będzie mi się chciało hehe. Po 15 jadę do lekarza i pewnie będę miała usg połówkowe. Mam ten sam problem co 4 tygodnie temu... gin będzie już pewnie widziała płeć maleństwa, a ja nie chcę jej znać hehe. Tzn. chcę, nie mogę się doczekać, ale chcę być przy tym z mężem. Więc muszę czekać do wtorku 28 bo wtedy będziemy razem na usg 3d 🙂

Widzę, że większość z Was ma już wybrane imiona dla swoich dzieciaczków, ja jeszcze nie. Dla dziewczynki rozważam Natalia albo Lena,a dla chłopca nie mam pojęcia.

trzymajcie się w ten upalny dzionek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBIETKI 🙂
WITAM WAS GORĄCO 😎
JAK JUŻ WIECIE SYNKOWI DAM NA IMIĘ BARTOSZ 😉 NAJWIĘKSZY PROBLEM MIAŁAM Z IMIENIEM DLA PIERWSZEGO SYNKA. ALE TO TYLKO BYŁA WOJNA Z MOIM MĘŻEM 😠 JA CHCIAŁAM DAĆ NA IMIĘ JAKUB ALBO KONRAD, TYLKO TAK KUBA NIE DALIŚMY BO 6 LAT TEMU TO BYŁ WYSYP NA JAKUBÓW I CHODZĄC CAŁĄ CIĄŻE JUŻ MI SIĘ TO IMIĘ ZNUDZIŁO A KONRAD NIE BYŁO TO IMIĘ WYBRANE W OSTATECZNOŚCI A PO DRUGIE MOJEMU FACETOWI ONO SIĘ NIE PODOBAŁO. WIĘC MÓJ MĄŻ TAK SOBIE POWIEDZIAŁ ŻE BĘDZIE KAMIL I TAK ZOSTAŁO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dla chlopca nie mozemy wybrac imienia , tzn mamy wybrane ale ja Antoś i Staś na drugie a kochany sobie wymyslil Emanuela 🤢 i tak spor trwa i trwa... a ja cos czuje,ze synus jednak bedzie :P i mam problem z imieniem bo dla dziewczynki wymyslilam ja i nam obojgu sie podoba a dla chlopca ciaagle sie klocimy jak ma byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

Widze że dyskusja już trwa w najlepsze 🙂 a ja wybieram się do sklepu,ale nie mogłam wyjść i nie zajrzeć do Was 🙂

Co do imion to u nas burzliwie.Fredeczkaa ja też na Antosia się zapatruje,ale co z tego wyjdzie.Na razie zgodni jesteśmy co do imienia dziewczynki Emilka 🤪 A mój mąż nie chce rozmawiać na oległość więc jeszcze troche poczeka rozmowa dotycząca imion 🙂

U nas kolejny upalny dzień a ja musze do sklepu wyjść eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się dodac zdjęcie 🙂 jeśli macie ochotę to zobaczcie jaki jest mój brzusio 🙂 chociaż to zdjęcie było robione jakieś 2 tyg temu, ale w sumie brzuszek mam taki sam 🙂
w galeri 5 miesiąca

Nie wiem gdzie Wy macie takie upały kobietki, u mnie chłodno jest, nawet słońce nie świeci, powietrze fajne, nie tak jak wczoraj - duszno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

Śliczne macie te brzuszki ja niestety nie mam się jeszcze czym pochwalić:-(

Co do imion też dla dziewczynki mieliśmy wybrane jednogłośnie a dla chłopca się spieraliśmy.Ale jak tylko się dowiedzieliśmy ,że będzie synuś to doszliśmy do porozumienia i został Patryk:-)

We Wrocławiu też dzisiaj gorąco, ale wybieram się do znajomej do szpitala bo w piątek urodziła córeczkę(wcześniaka).

Pozdrawiam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny RATUNKUUUUUU!!!!

Powiedzcie jak delikatnie powiedzieć "koleżance" z pracy która nic nie rozumie odpieprz się i daj mi spokój, bo tyle nerwów co ona mi zabrała w ciągu tygodnia to chyba nikt w całym życiu 😠 😠 😠 No tak tępej osoby to ja jeszcze nie widziałam i nie słyszałam, od ponad tygodnia tłumaczę 1 program a ona nadal nic nie rozumie, a gdzie reszta, normalnie mam ciśnienie chyba na 200 przez nią. Nie obrażając nikogo chodząca tragedia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKA BARDZO ŁADNE JEST IMIĘ FABIAN 🙂 SEBASTIAN MI SIĘ OSOBIŚCIE NIE PODOBA ALE WYBÓR NALEŻY DO WAS 😉
MITTKA EMILKA DLA DZIEWCZYNKI BARDZO ŁADNIE, ANTOŚ DLA CHŁOPCA RÓWNIEŻ :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax rozpisz jej na kartce krok po kroku obsługe tego programu (uwzględniając wszystko - kiedy kliknąć enter, kiedy esc itp.) i niech sobie już radzi sama 😉

Włączyłam pranko i widzę że wychodzi słonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to ja też dodałam brzuszek :P tylko córa robiła zdjęcie i chyba jej nie wyszło 😉

Bti u nas na śląsku upał jak nie wiem ledwo doszłam z torbami do domu,zawsze sobie mówie że nie będę nosić takich ciężkich,ale jak już jestem w sklepie i sobie pomyśle że mam wychodzić drugi raz to już pakuje co się da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie deszczowo ☺️

Co do imion,żadnego nie wybrałam jeszcze 😞
Śmiejemy się, że najładniejsze już zostało przypisane naszej córci - Majce 😉

A tak na poważnie to chyba jak dzidzia się urodzi to imię się dla niej znajdzie.

Właśnie się wierci w brzuszku.
Idę pooglądać Wasze brzuszki, mam nadzieję, że znajdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki spokojnie 😉 ja jakies ciezkie dni mam od wczoraj... bole glowy sa nie do zniesienia, jeszcze wyliczylam ze 90tabletek starcza na 15 dni, wiec ponad 100zl na te tabletki miesiecznie, no ale bywa gorzej moja mama miala tabletki za 320zl i do tego zastrzyki ijeszcze jakies inne tabletki wiec ona musiala duzo wiecej kasy na to poswiecic.

Mam straszne bole glowy i dusznosci a do tego niby nie ma slonca ale jest upal i jest duszno... ;/

pozdrawiam was i brzusie ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka i Mittka - Sliczne brzusie! Jakie okrąglutkie!

Emmax - ja na Twoim miejscu pozszłabym do osoby odpowiedzialnej za rekrutację i powiedziała, że ta osoba sie średnio nadaje do tej pracy. Wiem, że to okropne, ale takie życie - z takim startem nie wróżę jej kariery wtej firmie. Napisz jej, jak zaproponowała Agnieszkaw26, instrukcję krok po kroku i odsyłaj do niej.. bo nam sie wykończysz 🙂

U nas upał, ale ja w salonie mam bardzo przyjemnie, bo chłodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laseczki jak znaleźć wasze brzucholki?

Akompf już nosiłam się z takim zamiarem, ale szkoda mi jej, ale szkoda mi też moich klientów:laugh:

Ja jak na razie czuję się ok, poza zdenerwowaniem z nią związanym, w biurze wiatraczek na mnie wiewa, więc nie jest źle, najgorzej jak będę wracać autobusem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Piękne te wasze brzucholki 🙂 też chciałam wstawić ale niestety nie mam aparatu bo mi mąż wziął, wstawie w przyszłym tyg. jak mi siostra przyjedzie 🙂
Moje maleństwo mimo takiej duchoty i 40 stopni w cieniu rusza się bardzo 🤪 !!! W samochodzie, w sklepie, na spacerze, wszędzie dosłownie 🤪 :laugh: 🤪 Jak siedzę czy leże cały brzuch mi chodzi od Maji, też tak macie?
dzisiaj opdwiozłam moich rodziców na lotnisko i zaraz idę spać bo już wysiedzieć nie mogę.
Co do pasów to ja tu przeważnie nie zapinam jak jadę do sklepu czy coś, wogle to już mi tak niewygodnie prowadzić samochód 🤔 😮
Bti brzuchol mam, nie powiem, że nie ale nie taki dorodny jak dziewczyn 🤪 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...