Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Wam zazdroszczę! Ja siedzę w pracy i z nudy zrobił się kwas.. Tylko sie wkurzam, najchętniej to bym sobie z kogoś zrobiła worek treningowy. Zawsze po takim dniu w pracy wracam do domu zmęczona na maxa!

Wczoraj jakis koleś próbował mi sprzedać wentylator łazienkowy a kilka dni temu atlas samochodowy! Jakiś nalot akwizytorów ostatnio! Lepiej niech sie dzis nikt nie pojawia bo zrzucę ze schodów! A mam ich sporo tutaj!

Może taki jadłospis poprawiłby mi humor?! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Akompf niestety mam tak wielka zmiane w tarczycy ,ze to napewno nie jest wywolane przez ciaze ;/ ja jeszcze sie bede interesowac co i jak bo jedna z najwazniejszych dla mnie rzeczy po porodzie jest to, aby maluszka karmic piersia.

ja mam przepisany thyrosan.

Ja jestem wykonczona, boli mnie glowa, nogi mi odpadaja i kregoslup daje o sobie znac ;/ i malenstwo troche kopie ale cos sie nie chce w te upaly kopac :P

Hehe ja zawsze rano jak jest taka ladna pogoda to na podworku sobie kawke pije 🙂

Ide sie polozyc i pomyslec co mojemu skarbowi zrobie na obiad chociaz naprawde mi sie nie chce ze zmeczenia ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobił nam się znowu upałek mały 🙂 ja dzis siedzę w domu, jakoś mi tak słabawo było rano, a teraz chlodzi mnie wentylator i jest ok. widze ze s łaba dzis aktywnośc forumowiczek, moze to pogoda. Musze sie wam pochwalić, strasznie się cieszę bo prawdopodobnie pojedziemy na wakacje nad morze na kilka dni, wczesniej bałam się ze względu na długa droge i wogole nie brałam tego pod uwagę, ale mąż wymyslił ze pojedziemy z noclegiem w połowie drogi 🙂
a co wy muslicie o takim dalekim podróżowaniu?
a i jeszcze wliczyłam sobie , ze z początkiem sierpnia zaczynam 6 miesiąc, aż trudno uwierzyć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgryz, ja uważam, że bez problemu dasz rade dojechać, no chyba że źle znosisz podróże, mi jeszcze to nie przeszkadza.

Ja też kończę na dzisiaj pracę, ale tak jak teraz to ja nigdy nie wracałam zmęczona, moja nowa "koleżanka" po prostu chce mnie wykończyć, chyba za jakąś karę od szefów dostałam ja na przyuczenie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgryz - myślę, że nie ma obaw, ale ostrzeż męzunia, że na każdą zachciankę staje - ja prosiłam o kilka przerw wiecej - wioadomo -siku, jedna pozycja itd. Mimo wszystko zrobiliśmy w jeden dzień 600 km (po 300 w każdą stronę) nad morze. Podróż się udała! Tym bardziej z noclegiem nie może się nie udać!

Zaraz kończe prace i zmykam do domku! Juhu!

Do jutra brzuchole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZGRYZ JA JUŻ BYŁAM NA WAKACJACH I JAZDA JEST MĘCZĄCA I TO NIE WAŻNE CZY JEST SIĘ W CIĄŻY CZY NIE, CHOCIAŻ MY KOBIETY W CIĄŻY NA PEWNO SZYBCIEJ SIĘ MĘCZYMY. JEDŹ NA TE WAKACJE I ODPOCZNIJ SOBIE, MOŻE NIE TAK FIZYCZNIE ODPOCZNIESZ ALE PSYCHICZNIE NA PEWNO.
EWO JA ZAPINAM PASY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny ja zapinam pasy jak jezdze samochodem tylko tak troszke oszukanczo najpierw zanim usiade wpinam pas a pozniej doł pasa zostaje z tyłu za plecami a duzsza czesc na swoim miejscu i pas mnie wogole nie cisnie.Przepraszam za pisownie bez polskich znakow ale mam niemiecka klawiature i tu takich znakow nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...