Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze ja też mogę tyle wypić... Tak mi się wiecznie chce pić że to jest historia... W samej nocy wypijam 1,5-2l picia... Nie wspomnę o dniu...
Jest 6 rano a ja czekam czy moje maleństwo będzie spalo już na dobre czy zaraz brzusio da znać o sobie...
Poza tym teraz chyba moja macica zaczyna wracać do formy, przez ta infekcje nic nie czułam a teraz przy karmieniu tak mi się skubana obkurcza że szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hejka Mamusie 🙂
Jak tam Wasze Pociechy?
za chwilke juz Luty 😁 Nasza kolej hehe 😉
AgnieszkaW i Mamusie ktorych dzieci mecza sie z kolkami poproscie lekarza o Debridat. jest na recepte tylko ale MEGA skuteczny! bo te kropelki typu espumisan itd to jest nic nie warte niestety na mocne kolki 😞
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka spokojna też pospałyśmy do 10 🙂
Za to teraz niuńka pospała 25 minut już jest mega wyspana :P coś czuje że przez dzień to ona mało co będzie spała.

Kurcze dziewczynki,ale się męczycie z tymi kolkami,u nas na szczęście odpukać nie ma takich problemów,no ale za to są inne 🤨

Życze Wam miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

My też sobie porządnie pospałyśmy, bo do 10.30
Teraz tatuś zajmuje się maleńką a ja uciekam pod prysznic 😉

Tylko chciałam zapytać jeszcze raz, bo nikt nie odpowiedział: ile kosztują pampersy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂

my noc przespana dobrze, teraz lenka coś się kręci w łóżeczku, próbuje zasnąć:P
mi też chce się strasznie pić i wypijam sporo, jak nie herbatka na laktację to melisa, wspaniałe zioła i woda mineralna, wspaniały zestaw napojów:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

ja pospałam do 5 rano 😞 potem to juz bardziej takie drzemanie 😞 za to teraz moja myszka śpi a ja gotuje rosół.

Co do picia to mi tak bardzo chciało sie pić po porodzie kilka dni, tez piłam hektolitry napoji..teraz tak normalnie.

Ewo chodziło mi o kobiety które piją ,,na chama" chociaż im się nie chce to pija bo tak trzeba , a nie dlatego ze mają pragnienie, tak jak w Twoim przypadku. No ale to nie moja sprawa w sumie...


PannoNikt ja ostatnio kupiła pampersy new baby sztuk ok 90 za 58 zł, nie wiem czy to drogo czy nie - kupiłam bo mi się skończyły a nie chodze po miescie i nie patrze gdzie taniej, bo nie mam na to czasu.



Wiolka i Mittka zazdroszcze Wam tej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, dawno mnie tu nie było. Madzia mnie terroryzuje w ciągu dnia...nie mam czasu na nic. No chyba że Krzysiek jest w domu lub moja mama mnie odwiedzi...wtedy mam chwile wytchnienia. Hehe

Zaczęlam ją na noc wkładać do rożka.. i widzę poprawę - śpi spokojniej.

Za to od wczoraj mam straszne bóle brzucha...cały czas dyskomfort. Byłam trzy dni temu u ginekologa. I wszystko jest OK. nie wiem może to sprawa obkurczania się i regulowania pracy organów... cholera wie... ale fatalnie się czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie 🙂

Ja też spalam do 11 ale to nie jest żadna rewelacje bo od 1 do 6 rano walczyłam z Bartkiem bo miał kolkę 😞
A myślała że już go to ominie 😞 A potem to już było czuwanie bo i tak budził się co godzinkę 😉

Kajtucha opisujesz ból brzucha przy karmieniu w stylu skurczy to faktycznie obkurcza Ci się macica 😉 Ja też tak miałam 😠 Cholerny ból i tylko przy karmieniu się nasilał a tak to takie pobolewanie jak na miesiączkę 😞

A ja dziś eksperymentowałam z moim małym terrorystą :P
Zawsze jak zaczął płakać to już leciałam do niego i zaraz na ręce był brany a dziś nie :P

Kilka razy popłakał i się uspakajał i zaraz zasypiał i za jakiś czas znów 😉 Co jakiś czas zmiana pieluszki i karmionko i znów do łóżeczka i znów popłakał, uspokoił się i zasypiał 🙂 Chyba nie jestem wyrodną matka ale w taki sposób to obiad ugotowałam to troszkę posprzątałam :laugh: :P

Teraz mój bzibziołek śpi a ja piszę posta :laugh: :laugh:

Miłego dnia mamusie 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, dawno mnie tu nie było. Madzia mnie terroryzuje w ciągu dnia...nie mam czasu na nic. No chyba że Krzysiek jest w domu lub moja mama mnie odwiedzi...wtedy mam chwile wytchnienia. Hehe

Zaczęlam ją na noc wkładać do rożka.. i widzę poprawę - śpi spokojniej.

Za to od wczoraj mam straszne bóle brzucha...cały czas dyskomfort. Byłam trzy dni temu u ginekologa. I wszystko jest OK. nie wiem może to sprawa obkurczania się i regulowania pracy organów... cholera wie... ale fatalnie się czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was grudniowe Mamusie 🙂

ja to jestem grudniowo- styczniowa mamuśka, termin miałam na 19 styczna ale moja Vanesska przyszła na świat 3 tc wcześniej 🙂 urodziłam 30 grudnia. Mialam wpaśc do Was na forum wcześniej i się przywitac ale czasu mi zawsze brakuje, zresztą myśle ze mnie rozumiecie:laugh: i wybaczacie 🙂

proszę doradzcie mi co robić , co podawać jak kruszynkę boli brzuszek? ja już wychodze z siebie- od 3 dni mała sie pręży, cały dzień nie robi kupki i płacze 😞 zmieniłam jej wczoraj mleko na bebilon comfort ale zanim zadziała to potrwa a maleństwo płacze 😞
bede wdzieczna za rady
pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
ale mieliśmy dziś najazd ciotek 🙂 ciotek Szymka znaczy się. Aż czuje się zmęczona... Mój mały w dzień ok ale te kolki w nocy... Właśnie wisi przy cycu, gdyby nie to odbijanie to byłoby wszystko ok... Muszę mu podać jeszcze espumisan na noc, bo naprawdę pomaga 🙂 biedactwo moje złote tak się męczy...
Muszę się pochwalić że byłam dziś na zakupach 🙂 2 tyg po porodzie i kurcze się umęczyłam... Godzina chodzenia i ja wysiadam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyneczki 🙂

a ja miałam dziś znowu nawał gości... rodzinka z dwulatkiem. Chyba staje sie mało towarzyska bo nie mam ochoty na odwiedziny a już tymbardziej z dziecmi 🤔 skaczą, głośno mówią... ehh... i ogólnie są głośno... 🤢

przeszłam już całkowicie na butelke bo co bym nie zjadła to mały miał kolki a tak to zje, przewine go i śpi aż do następnego karmnienia-czasem nawet 6h w nocy 🤪

ide sie wykąpac i odchwaścic bo mi nogi zarosły 🤪 🙃

kolorowych snów i przespanych nocek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

u nas nocka średnia, poranek też 🤢 do tego znowu są te cholerne mrozy i nie można na spacer wyjść.

na pocieszenie humorku zamówiłam dla Miśka fajową karuzelę do łóżeczka i spacerówkę więc czekam z niecierpliwością na kuriera 😉

am nadzieję, że u Was spokojnie...żadnych kolek ani innych dolegliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

U nas nocka spokojna mała się budziła co 4 godzinki na jedzonko i pospała do 9 a mamusia musiała siostrzyczke jej wyprawić do szkoły,musiałam ją opatulić bo na dworze -21 stopni 😲 aż szkoda mi było jej wysyłać do tej szkoły.

Doruniu Emilka ma taką lekką sapke i dobrze jej robią inchalacje z soli fizjologicznej,lepiej jej się oddycha i śpi po tym bardzo fajnie 🙂

A ja zajadam sobie płatki a moja kruszynka leży koło mnie i robi kupke :laugh: tak żeby mamusi lepiej smakowało :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Nasza nocka tez w miarę. Malutka budziła sie na jedzonko 2 razy i też pospałyśmy do 9.00 🙂
Ale niestety wczoraj znowu miała kolkę 😞 juz nie wiem co mam robic. Dobrze, że położna ma do mnie przyjść dzis lub jutro .. postanowiłam dzis żyć o samym chlebie z masłem. Zobaczymy 😞

Anja ja tez nie lubie gosci, hałasu itp... odkad Lenka sie urodziła stałam sie antyludzka :laugh:

A teraz jedna reka bujam wózek a druga pisze posta.

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze fotka mojego pyszczka [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05907__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedna


Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy też nic nie możecie zrobic jak Wasze dzieci nie śpią? Moja za cholerkę nie polezy sama na tapczanie, jak juz nie spi to trzeba ją nosić i zajmowac sie nia bo inaczej płacze 🤨 [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05901__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...