Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Aguś dzięki, ale co do zamartwiania się o wnuka, powiem tylko tyle- między innymi tym przegoniła pierwszą żonę mojego męża. Wierz mi, to co napisałam to tylko namiastka tego jaka ona jest i tego co mi mówiła i w jaki sposób to robiła. Po prostu wytykała mi to jak błędy, grzechy czy coś w tym stylu... To raczej nie troska o malego tylko chodzi jej raczej o to żeby wszystko było tak jak ona chce. Ona po prostu chce wszystkim zycie układać. Jej córki jak to córki się jej słuchają, ale jak mam słuchać kogokolwiek to mojej mamy a nie jej... Ach, mniejsza z tym, było minęło. Teraz luz do następnego spotkania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś dzięki, ale co do zamartwiania się o wnuka, powiem tylko tyle- między innymi tym przegoniła pierwszą żonę mojego męża. Wierz mi, to co napisałam to tylko namiastka tego jaka ona jest i tego co mi mówiła i w jaki sposób to robiła. Po prostu wytykała mi to jak błędy, grzechy czy coś w tym stylu... To raczej nie troska o malego tylko chodzi jej raczej o to żeby wszystko było tak jak ona chce. Ona po prostu chce wszystkim zycie układać. Jej córki jak to córki się jej słuchają, ale jak mam słuchać kogokolwiek to mojej mamy a nie jej... Ach, mniejsza z tym, było minęło. Teraz luz do następnego spotkania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIECIE CO JEDYNIE SIĘ OBAWIAM ABY POTEM GADANIA NIE BYŁO ŻE IM TO SIĘ SKAPŁO I TAKIE TAM 🥴 ALE JESZCZE NIC NIE WIADOMO WIĘC JESZCZE SIĘ NIE CIESZĘ ALE JAK NIE NAM JEST PRZEPISANE TO WCALE SMUCIĆ SIĘ NIE BĘDĘ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA SĄ TACY NIESTETY LUDZIE ŻE CHCIELIBY KIEROWAĆ ŻYCIE INNYCH LUDZI ALE MAM NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ UDA WAM SIĘ WYRWAĆ Z STAMTĄD TAK JAK ASI I NIE BĘDZIESZ MUSIAŁA SŁUCHAĆ TEJ CZAROWNICY 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zazdroszcze Wam tego mieszkania... moja babcia już zapowiedziała co komu da i mojej mamie przypadnie działka- ogródek działkowy, siora czyli moja ciocia dostanie mieszkanie... nie wiem po co jej bo ma kasy od groma, mieszkanie za gotówkę kupili, co roku wymieniaja auta, jej córa za mąż wychodzi w lipcu i kupują mieszkanie bo przyszły mąż też kasiaty jest wiec jeszce mieszkanie dostaną to już w ogóle im się w głowach poprzewraca... tesciowka chetnie by nam zapisała mieszkanie ale ja za warszawe nie pojde wiec pewnie je przepisze corce...
No i tak to wygląda... więc zazdroszczę bo my nie prędko wyprowadzimy się od moich rodziców...ale co tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zazdroszcze Wam tego mieszkania... moja babcia już zapowiedziała co komu da i mojej mamie przypadnie działka- ogródek działkowy, siora czyli moja ciocia dostanie mieszkanie... nie wiem po co jej bo ma kasy od groma, mieszkanie za gotówkę kupili, co roku wymieniaja auta, jej córa za mąż wychodzi w lipcu i kupują mieszkanie bo przyszły mąż też kasiaty jest wiec jeszce mieszkanie dostaną to już w ogóle im się w głowach poprzewraca... tesciowka chetnie by nam zapisała mieszkanie ale ja za warszawe nie pojde wiec pewnie je przepisze corce...
No i tak to wygląda... więc zazdroszczę bo my nie prędko wyprowadzimy się od moich rodziców...ale co tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIESZ FREDKA SĄ LUDZIE I LUDZISKA 🤨 OBAWIAM SIĘ TEŚCIA BRATA ŻE TO ON MOŻE MIEĆ JAKIEŚ ALUZJE DO TEGO 😞 ALE ZOBACZYMY JAK TESTAMENT ODCZYTAJĄ NO I KTO W OGÓLE NA NIEGO PÓJDZIE BO TO JAKIEŚ SPECJALNE ZAPROSZENIA SĄ DO ODCZYTANIA TESTAMENTU 😉

DOBRA MAMUSIE LECE SZYKOWAĆ SIĘ NA RÓŻANIEC 🙂 MIŁEGO POPOŁUDNIA 😘 😘 😘

DO NAPISANIA WIECZORKIEM 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kajtucha, ale post 🤪 Na szczęście wizytę teściowej masz już za sobą i pewnie prędko się nie spotkacie. Domyślam się co czujesz bo mnie cholera bierze jak ktoś mi zwraca uwagę, nawet jeśli jest to moja mama 😠

AgaK musicie razem przetrwać te trudne chwile!

Gosiu ślicznie Antoś wyglądał.

Fredeczko fajnie, że ciocia tyle ciuszków Ci naskładała 😉

Mittko to ta kuzynka maleńka strasznie!

My już dostaliśmy receptę na mleko i byliśmy w aptece. Przepisała nam Bebilon pepti. W tabeli mam napisane, że dzieci w tym wieku mają zjadać 180 ml. Kurcze wiem, że już nieraz pisałyście ile Wasze dzieci jedzą, ale nie pamiętam ☺️ ile ml i co ile?
Jeszcze nie wiem czy dam Piotrkowi to mleko, ale chciałam mieć je w domu na wszelki wypadek...
acha... ile płacicie za mleko? bo bebilon pepti kosztuje 22 zł, a z receptą zapłaciliśmy 11zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo moja Emila je 150ml co trzy godziny,chyba że prześpi pore karmienia to naturalnie się to zmienia.A za mleko płace 11-12zł zależy w jakim sklepie kupuje 🙂

Kurcze ja też musze zapytać czy nie trzeba mleka zmienić bo ona sporo ulewa i teraz nie wiem czy przez mleko czy przez tą krtań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zabiję 😠 😠, Lena cały czas chce być na rękach, a jak sobie leży to ie daj Bóg zejśc jej z pola widzenia, to zaraz krzyk, terrorystka mała 😠 😠 😠 😠, teraz śpi, ciekawe jak długo 😞

Ewo 3 tyg temu jak jej ściągałam to jadła 125, a teraz trudno wyczuć, ale ja mam dzisiaj chwilę słabości, bo mi się wydaje, że ona jest głodna i że może ja mam mało pokarmu i dlatego tak marudzi, co ja mam zrobić kupić mleko czy coo???? 😞 😞 😞

Kajtucha tak to jest jest ze smoczycamiami 😁 😁 😁

gosiu ten kocyk przesliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha ajj widzisz jak komus sie powodzi to na calej lini...

Wiki zjada tak co 3-3,5 godz 180ml. na noc i rano 210ml ...

w miedzy czasie zajada jeszcze 150ml gestej kaszki , zupke jarzynowa, jabluszko ...

AgaK no wiem wiem... tak bylo wprzypadku mojej babci brata... tylko ze on nie mial testamentu wiec poprostu 3 siostry wzieli i podzielili po rowno wiec.... sporo tego wyszlo i tak. a gdyby byl testament to pewnie moja babcia by wszystko dostala, bo z tamtymi sisotrami on nie utrzymywal kontaktu...

a Wiki wlasnie lezy na podlodze i strasznie krzyczy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka aż tak bardzo się nie rzuca, ale też się zastanawiam czy mam wystarczająco pokarmu, a może to ten skok rozwojowy i dlatego taka marudna, ale na rękach jest spokojna, więc pewnie żaden skok tylko rączek jej brakuje 😠 😠 😠 😠http://www.brzuszek.net/images/forum/emoticons/angry.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyneczki 🙂

meldujemy sie po świętach, cali i zdrowi! było cudownie!!! Dziadkowie przez 4 dni tak mi rozpuścili synka, że teraz nie moge sobie poradzic-mały chce cały czas na ręce, do tego jeszcze ząbki na całego...

nie jestem w stanie nadrobic forum bo napisałyście ponad 80 stron. Jeśli coś ważnego sie wydarzyło tozdajcie mi relację.
Ciekawa jestem co u fredeczki i pana policjanta oraz faceta ze snu
Dziewczynki jak po chrzcinach?

Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu tak jak już wspomniała Kajtucha dzieciaki były grzeczne więc musimy je chyba codziennie chrzcić 🤪

A co do kocyka Antosia to pochwały dla mojej siostry bo to ona robiła. No ale czego nie zrobi się dla swojego cheśniaka 😜

Nic kochane ja sie na razie z Wami pożegnam bo musze sie jeszcze spakować bi dzisiaj wracamy do domku.

Do zobaczyska później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu super, że szczęśliwie wróciliście do domu 🙂
A moje dziecko właśnie je gryzaczka kaczuszkę i ma minę coś nie tages, ręce lepsze, a matka jej wmusza 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...