Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEJ MAMUSIE JA JUŻ W DOMKU 🙂

A DZIŚ MIELIŚMY GRILLA U TEŚCIOWEJ I SIĘ OBJADŁAM KARKÓWECZKI Z GRILLA 😜 😜 😜

A JA MAM FIREFOXA 😜 😜 😁 😁 😁 DLA MNIE TO JEST NAJLEPSZA PRZEGLĄDARKA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie coś internet szfankował i nie mogłam do Was zaglądnąć 😞 Ale juz go mam i mam Was 🙂 Chyba się spsuł bo też czytałam te idiotki od oklasków. Nie wiem co im one przeszkadzają mnie to bawi i Was chyba też 😉

Kajtucha dzięki 😘 oklask po limicie

Agnieszko84 nie smutaj się. Będzie dobrze 🙂

Antek po wielkiej awanturze padł i chyba będzie miał dzisiaj dzień dziecka. A ja uciekam do żelazka mojego dzisiejszego kompana. Szkoda tylko że nie chce ze mną pogadać 😜

No i znowu zapomniałam co miałam napisać. Sklerozę mam kuźwa starość nie radość 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiero teraz zorientowałam, że mam Mozillę Firefox, zawsze tylko czytałam sam początek "Mozilla" 😁 Myślę, że szybciej wchodzą stronki i mniej wirusów wpuszcza w porównaniu do Internet Explorer. Jak miałam Explorera to zawsze miałam jakiegoś wirusa, a takie "odwirusowywanie" kosztowałoby mnie z 50 zł, ale mój brat umie takie sprawy robić, więc miałam za darmo 🙂 Nie wiem czy to też nie jest różnica, bo nie mam Windowsa tylko Mandrivę czy coś takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA DZIEWCZYNY WAM WCZORAJ ZAPOMNIAŁAM NAPISAĆ ŻE FREDECZKAA NAPISAŁA MI ŻE SUKIENKA OK ALE MA ZA DUŻE CYCKI DO NIEJ I TAM JUŻ SIĘ W NIĄ NIE MIEŚCI 😁 😁 😁 😁

KURCZE ALE NA PRAWDĘ MA PROBLEM FREDKA Z TYMI PIERSIAMI 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...