Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

nadrobiłam i się odnoszę 😜

zdjęcia mi się wchodzą 😠

agaw, to walnieta ta koleżanka, a moja lenka na przewijaku orłów nie wywija 🙂

akok to do lekaraz z bartusiem, niech za wczasu da syropek, na kaszel i może przejdzie.

Ewa daj znać jak załatwisz tą opiekę.

Wiolka to faktycznie jakieś paskudztwo ma Majka 😠

Gosiu ja tez proszę tą książeczką: [email protected]

reszty nie pamiętam 😠

A u mnie wczoraj był wielki dzień, lenka dostała starte jabłuszko i nawet się nie skrzywiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

A my wyspani. Antoś jak padł o 9 tak spał do 6 szybkie jedzonko i mała drzemka do 7.15. Więc noc zaliczona do wyspanych 🙃

Agnieszko dobrze się skapłam że z tą kaszką coś nie tak bo Antek miałby dietkę ryżową bez mleka 😁

A też jestem ciekawa co u Fredeczki, pewnie zagoniona bo ma szkołę i pracę 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

U nas nocka ok 🙂 tylko ja jak zwykle spać nie mogłam jak zaczełam przysypiać to mała zaczęła gadać,ale usnęła tylko nie wiem kiedy bo też zasnęłam na pół godziny bo ona o 6 się przebudziła a o 7 musiałam wstać iśke obudzić.

Po 4 do męża smsy pisałam 🤪 bo spać nie mogłam no to on potem po 6 do mnie pisał jak ja już mogłam spać 😜

A u mnie na razie brak słoneczka,ale myśle że spacerek zaliczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dzisiaj jakies schizy z powrotem do pracy, az mnie brzuch boli 😞 kurde dlaczego macierzynski jest tak krotko 😠

moja gigantka zasypia przy cycu i pieluche naciagnela sobie na glowe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax nie martw się będzie dobrze.Według mnie to kobieta powinnam mieć możliwość siedzenia z dzieckiem do 3 roku życia i dostawać kase a nie pare miesięcy i co potem 😞

Ok rozdałam oklaski tylko AgnieszkaW i Emmax poblokowane to potem nadrobie 🙂
Zmykam zrobić sobie coś jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE, A POTEM MÓWIĄ ZE MŁODZI LUDZIE NIE CHCĄ MIEĆ DZIECI. A DLACZEGO NIE CHCĄ?? PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO, ŻE BOJĄ SIE ZE SOBIE NIE PORADZĄ FINANSOWO.
SZKODA MI TYCH DZIEWCZYN, KTÓRE MUSZĄ TAK SZYBKO WRACAĆ DO PRACY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy 🙂
U nas nocka w miare tzn, z przebudzeniem o 3 😜 Teraz juz od 7 buszujemy. Musielismy rozpalic w piecu bo jakos wiosny nie widac 😠 Podobno jutro ma byc lepiej...oby...wierzę i czekam 🙂

A ja tam uważam, ze kazdy niech wychowyje swoje dziecko jak chce, oby tylko zachował zdrowy rozsądek!

Aga26 ja dwa lata temu poronilam i to był straszny ból. Całą noc mialam skurcze. Płakac mi sie chce do dzis. I świadoma bólu poszłam rodzic Mikołajka. Nie chce cesarek, skoro dam rade sama.

Polska to dziwny kraj...tu sie zarabia 1000zł, a wydaje 2000! Jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczyneczki 🙂

mam dziś wolne i od rana zasiadam przed kompem. niestety nie nadrobie tych 2 tyg ale potem pod staram sie przeczytac co tam na tapecie, no chyba, że któraś mi streści co sie ostatnio wydarzyło 😜

wiecie co zrobiłam? tel mi sie rozładował i jak ponownie włączyłam to okazało się, że nie pamiętam pinu bo już 2 razy błędny wbiłam i nie wiem co robic 😞
nie mam tych kartek z pinem i pukiem a nie moge zmienic numeru...
miała któraś z Was podobną sytuację?

idę nadrobic i się odezwę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKÓRECZKO JA TEZ TAK UWAŻAM , ŻE KAŻDY NIECH SOBIE WYCHOWUJE JAK CHCE. JA SIĘ DO NIKOGO NIE WTRĄCAM. TYLKO WAM OPOWIADAM JAK TO TA MOJA ZNAJOMA ROBI A JEJ POWIEDZIAŁAM ŻE TO JEST JEJ DZIECKO I ONA WIE NAJLEPIEJ CO DLA NIEGO DOBRE.
I NIE WIEDZIAŁAM ŻE PORONIŁAŚ. BARDZO MI PRZYKRO 😞
A JEŚLI CIĘ NIE URAŻE I MOGĘ ZAPYTAĆ KTÓRY TO BYŁ TYDZIEŃ CIĄZY??
I MASZ RACJĘ, TU SIE ZARABIA 1000 ZŁ A WYDAJE 2000 A TAK TO JEST, ŻE NA KONCIE MOŻNA ROBIĆ DEBET 🤪 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANJU JA TAK KIEDYŚ MIAŁAM. ZADZWOŃ DO BIURA OBSLUGI. ONI CI PODAJĄ NOWY PIN CZY PUK..CO TAM CI POTRZEBNE, TYLKO PRZYGOTUJ SIE, ŻE CIE PORZĄDNIE PRZEMAGLUJĄ JEŚLI CHODZI O TWOJE DANE OSOBOWE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABOLKI 🙂

U NAS NOCKA STANDARD NAWET PO ZJEDZENIU PRZEZ BARTKA KASZKI 😉 3 POBUDKI O 24, 4 I O 6 😉
NAJWAŻNIEJSZE ŻE MI NIE KASZLAŁ 🤪
MY JUŻ ZALICZYLIŚMY SPACEREK BO POGODA PRZEPIĘKNA 😁 😁 😁 😁

MADZIU PRZYKRO MI ŻE PORONIŁAŚ WCZEŚNIEJ DZIDZIĘ 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie czasem jest okrutne ale trzeba sobie radzic i zyc dalej!

My chyba tez na jakis spacerek dzis pojdziemy bo słonko wychodzi. Moze kupimy jakies kwiatki na balkon. A terz ide zrobic małemu herbatke pomarańczową z Hippa. Smaczna 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Nie czytalam jeszcze tych 30 wiec sie nie odniose 😜

Moje dziecko zakatarzone i ma okropny kaszel bo chyba wydzielina z nosa jej schodzi 🤨 Jutro mielismy jechac na szczczepieniew ale pojedziemy tylko zeby ja posluchala 😮

Zapomnialam sie i dalam majce wczoraj dwie nowe rzeczy co poskutkowalo zielona kupka, glupia matka ze mnie 🙃 🙃 🙃 🤔

No nic ide sobie poczytac co napisalyscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Mamusie, noc taka sobie - Madzia po szczepionce bardzo niespokojnie spała. nie śpimy od 4.00 ale za to już zrobiłam jedno pranie i poprasowałam. teraz Madzia śpi - zjadła kaszkę kukurydziano-ryżową Dojrzałe jabłka.
Co do ulewania to moja Madzia cały czas z tym walczy ale ona jest na mleku AR właśnie dla dzieci z tendencją do ulewania.

Dresik ładniusi też bym wybrała brązowy.

A ja mam książkę Mały smakosz Annabel Karmel ale jeszcze z niej nie korzystałam.

U nas pogoda barowa - zero słoneczka.

Skóreczko również Ci współczuje.

Aga dobrze że Bartuś czuje się już lepiej.

A co z Fredeczką i jej dzidzią bo nie jestem w temacie. 😞

Ile dajecie zupki dziennie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKI DZIDZIA SPADŁA Z ŁÓZKA PERSY.
PŁAKAŁA KRÓTKO, ALE CHYBA BARDZIEJ DLATEGO ZE SIE PRZESTRASZYŁA NIŻ Z BÓLU - TAK NAM OPISAŁA TO FREDECZKA.
MAMY NADZIEJE, ŻE WSZYSTKO JEST OK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...