Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ŚPIJ DOBRZE AGUŚ84 I TRZYMAJ SIĘ.

JA TEZ JUZ ZMYKAM DO MOJEJ MYSZY. WYKĄPAŁAM SIE I MOGE IŚC LULKAĆ 🙂 MAM NADZIEJE, ŻE LENKA ZARAZ ZAŚNIE.

DOBRANOC :* KOLOROWYCH SNÓW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
u nas sytuacja wygląda następująco - byliśmy dziś u alergologa - powiedział że Madzia jest zbyt mała by stwierdzić jednoznacznie alergie na pyłki czy też roztocza. Dał skierowanie do laryngologa coby wykluczyć przewlekłe zapalenie błon nosowych czy też inne schorzenie laryngologiczne. Tak więc idę w poniedziałek do laryngologa. Ale za to na 90% wykluczył alergię pokarmową - tak więc wracamy pomału do mleka 2 HA 😉
Ja używam kremu firmy Linomag - SUN SPF 30 🙂
Aaaa.. i pytałam się dziś pediatry ile podawać mogę kleiku do mleka - usłyszałam iż to zależy od preferencji dziecka - czy woli rzadką czy też "beton";-)
Tak więc już się nie stresuje iż dam za dużo kleiku...

Dobranoc Mamusie...idę spać bo jutro cały dzień sama...i pojutrze podobnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Anju jak fajnie znów Cię poczytać 🙂 fajnie że Bartus zdrowy i ładnie rośnie 🙂
wy już o jogurtach a my narazie deserki jemy. Próbowałam dać małemu tarte jabłuszko i zmiksowana gotowana marchewkę ale nie potrafił sobie poradzić z taka treściwoscią, konsystencją i się pozygał więc narazie tylko deserki ze sloiczkow...
Jutro napisze więcej 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
persy u mnie juz 30'.. masakra.. dobrze ze w pracy mamy klime i w aucie tez...

cos dzis szybko sie wyrobilam...

musze jechac na jakies zakupy bo nie we wszystkie ciuchy letnie sie mieszcze w koncu sa one sprzed 2 lat bo w zeszlym roku w ciazy bylam...

moze ale ten czas leci.. moj maly jutrop bedzie mial pol roczku...

jeszcze raz milego dizonka i buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
U nas nocka w miarę przespana i nie śpimy od 5 🙂 Może byśmy pospali dłużej ale burza nas obudziła 😠 Jak pieprzło to wstałam aż na równe nogi bo nie wiedziałam co się dzieję a Bartuś obudził się bo troszkę przez to hałasu narobiłam 🤢 Musiałam wszystko z kontaktów powyłączać i anteny 😉 😉 😉

Persy to dobrze że Madzia nie ma alergii pokarmowej 🙂 I w poniedziałek daj znać jak było u laryngologa 🙂 🙂 🙂
U mnie za oknem już patelnia a co najgorsze że to dopiero początek takich temperatur bo maja być wyższe 🤢 🤢 🤢 Ale szczerze mówiąc wolę ten upał niż zimę jaką mieliśmy ostatnio 😜 😜 😜 😜

Miłego dnia laski 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

NIE NARZEKAĆ KOBITY!!! JAK WAM NIE PASUJE UPAŁ TO SIEDZIEĆ CICHO W DOMU 😁 😁

U NAS NOC W MIARE. WSTAŁYŚMY O 7.44 🙂

A JA Z RANA JEM SŁONE PALUSZKI BO MAŻ ZOSTAWIŁ KOŁO LAPTOPA 😠

IDE JAKIEŚ BARDZIEJ TREŚCIWE ŚNIADANIE ZJĘSĆ.

AGUK JAK TAM BARTUŚ I TY ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AguśW poza tym że teraz z katarem i kaszlem oraz opryszczką na ustach w 3 miejscach walczę to tak poza tym jest super bo gardło już nie boli ale antybiotyk do końca muszę wziąć 🙂
A Bartuś kaszle choć troszkę już mniej i idziemy do lekarza bo co weźmie antybiotyk to wymiotuje więc nie chcę go już męczyć i niech przepisze co innego 😞 nawet zraził mi się do jedzenia bo jak widzi łyżeczkę to już płacze i myśli że mama znów idzie z antybiotykiem 😞
Dobra lecę bo wizytę mam na 9.10 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ TAK MASZ RACJE, KURACJI ANTYBIOTYKOWEJ NIE MOŻNA PRZERYWAĆ, BIERZ DO KOŃCA LEKI 🙂
A CO DO BARTUSIA TO SIĘ UMĘCZY BIEDNY. PAMIETAM JAK PODAWAŁAM LENCE TEN ZINNAT TO TEZ SIĘ STRASZNIE KRZYWIŁA. DOSŁOWNIE NA CHAMA JEJ GO WCISKAŁAM W BUŹKĘ. NA SZCZĘSCIE NIE WYMIOTOWAŁA PO NIM. ZARAZ SZYBCIUTKO DAWAŁAM JEJ CYSIA ABY ZAPOMNIAŁA TEN NIEDOBRY SMAK.
TRZYMAM KCIUKI ZA WIZYTE.

OKI, JA TEZ ZMYKAM COŚ OGARNĄC W MIESZKANKU I MUSZEE IŚĆ DO URZĘDU PRACY ZAREJSTROWAĆ SIĘ JAKO BEZROBOTNA 😞 😞 😞 ALE Z PRAWEM DO ZASIŁKU 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć!

Po północy obudził mnie ból zęba i męczyłam się całą noc 🤢 Przysnęłam trochę koło 4! O 1 mąż dreptał na stację benzynową po APAP. Mam wyrzuty sumienia, że łyknęłam tabletkę, ale myślałam, że umrę. Zaraz idę do dentystki błagać ją żeby mnie od razu przyjęła bo już nie wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Od 7 już nie śpimy a noc koszmarna 😞 rano juz z bezsilności się poryczałam normalnie 🥴 co półtorej godziny pobudka, przecież w ten sposób nie da się funkcjonować normalnie 🤢 🤢 🤢 Zastanawiam się czy nie dawać małemu w nocy butelki z mlekiem zamiast cyca bo mnie ciumnie 3 razy i śpi co za tym idzie budzi się głodny co chwilę a z butli to by wypił... Z drugiej strony to będzie oznaczało pożegnanie z cycem bo już marudzi bo mu trudno leci... ech... 😞 chciała bym wytrzymać do września z karmieniem piersią ale nie wiem czy podołam jak tak będą noce wyglądać 😞 😞 😞

U mnie skwar aż się pot po dupie leje 🙃

Dzisiaj jadę do Piotrkowa i zostaję do soboty lub niedzieli, zobaczymy 🙂 Muszę do gina i zarejestrować się w pup, uwielbiam te kolejki 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mnie też należy się kuroniówka 🙂

a wszelkiego rodzaju syropy lub antybiotyki podaję strzykawką Kamilowi bo po pierwsze nie wyleje mi się z łyżeczki jakby machał łapkami broniąc się przed tym no i nie będzie zrażony do łyżeczki jakby co 🙂

Kamil maruda ale to ta temperatura wykańcza a pokój do 14 mam w pełnym słońcu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Przepraszam że wczoraj już się nie odezwałam,ale popołudniowy spacer i wieczorna walka z Emilą nie pozwoliły mi na to 😞 jej wczorajsze płacze doprowadziły do tego że dziś nie ma głosu wczoraj myśleliśmy z mężem że wyjdziemy z siebie.No nie wiem co jej się dzieje w dzień pogodne dziecko a wieczorem masakra 😮 to w buźce najprawdopodobniej jest od cmokania bo nauczyła się robić taki dziubek i cmokała dziś prawie to zniknęło.No a tak to walczymy z katarkiem,mąż dziś spał na materacu,ale i tak średnie się wyspałam 🤢

Lenka cudnie wygląda na tych fotkach i nadal twierdze AgnieszkoW że laska z Ciebie 🙂 ślicznie razem wyglądacie 🙂 moja też kiedyś dostała wafelka od "cioci" ale nie od loda tylko śmietankowego wsuwała tylko potem był płacz jak zabrałam jej końcówke 🙂

AgnieszkoK zdrówka dla Was 😘

Anju super że nas odwiedziłaś i ciesze się że Bartuś zdrowy 🙂

Ewo zmykaj do dentysty 🙂

I reszta mi się jak zwykle wzięła i zapomniała 🥴

Któraś wspomniała że Gosia zaginęła a i Wioli też nie widze? ciekawe co je zatrzymało.
My dziś chyba do teścowej pojedziemy bo mąż jeszcze nie był odkąd przyjechał 😜 miałam Wam fotki wstawić ale nie mam kiedy 😞 wybaczcie jak znajde chwilke to napewno coś wrzuce 🙂

Miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde!!!

wcięło mi wczorajszego posta którego pisałam do Persy... Persy chciałam się zapytać czy Madzia już sama siedzi?

mój mały obudził się o 6.30 i normalnie po godzinie zasypia na 1,5 godz a tu zonk, po pół godz koniec a ja padam bo ja pieprzona buza- u mnie o 3.30 mnie przeraziła a że boje się burzy, to nie spałam... maluch na szczęście spał wiec o tyle dbrze. No ale późno szłam spać bo ten mój jebany pies znowu sie w gównie wytarzał i musiałam mu ustąpić miejsca w kolejce do kąpania...

a za oknem skwar, 30 stopni a ja do dziś mam uczulenie od słońca... no nie wiem czy dziś wyjdziemy... i kiedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyneczki 🙂

ale miałyście przygody nocne 🤢

u nas pogoda piękna, prawie 28 stopni już, ja dziś do pracy na 15-22 😠 już sobie wyobrażam co się bedzie działo w tej mojej lodziarni... ludzie będą sie pchac drzwiami i oknami 😠 😠

no nic ide przygotowac obiadek i jeszcze na spacer wyskocze z małym a mama potem jeszcze raz po południu

miłego dzionka laseczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...