Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

PannaNikt napisał(a):
Hej Mamusie 🙂

AgnieszkoK do dzieła 🙂 I będziesz mieć córeczkę 🙂


NASTĘPNA 😜 😜 😜 😜 😜 😜
WY TAKIE MĄDRE BO MACIE CÓRY A CO JAK FAKTYCZNIE ZAJDĘ W CIĄŻE I TRZECI TEŻ BĘDZIE SYN 🤢
TO BĘDZIE WASZA WINA 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

😁 😁 😁 Tylko nie to nie ma szukania winnych :P
Ale powiem Ci szczerze, że u nas metoda na dziewczynkę sprawdziła się dwa razy... Czyli, że dziewczynki robi się zaraz po @ a chłopców w czasie owulacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam...

Emmax Lenusia jest prześliczna!!!

Fredeczko Majka ok i Marika w sumie też... wiercidupka z niej taka, że nie mam na nic czasu, a jak zaklejam jej oko, to już całkowicie muszę się jej poświęcić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANNONIKT PRZECIEŻ NA KOGOŚ MUSZĘ WINĘ ZWALIĆ 😁 😁 😜 😜

NIE A TAK NA SERIO CHCEMY MIEĆ TRZECIE ALE MUSIMY POCZEKAĆ AŻ NA PROSTA WYJDZIEMY Z NASZYM NOWYM DOMKIEM 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredka chyba bardziej do niego a najbardziej to do jego siory 😠 😠 😠

aga no i masz przepis od pannynikt 😁 😁 😁
a najlepiej to meza pozycz od pannynikt albo od mittki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX JUŻ Z MITTKĄ ROZMAWIAŁAM NA TEN TEMAT ŻE SIE WYMIENIMY FACETAMI JEJ ZROBI MI CÓRĘ A MÓJ JEJ SYNA ALE NAJŚMIESZNIEJ BYŁO BY WTEDY GDYBY OKAZAŁO SIĘ PO TAKIEJ ZAMIANIE JA ZNÓW MIAŁABYM SYNA A MITTKA CÓRĘ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FEDECZKO JESTEŚ MŁODA KOBIETKĄ WIĘC JESZCZE WSZYSTKO PRZED TOBĄ 🙂 ZNAJDZIESZ W KOŃCU TAKIEGO FACETA KTÓRY POKOCHA CIE I WIKUSIE ORAZ BĘDZIESZ SIĘ JESZCZE CIESZYŁA STANEM BŁOGOSŁAWIONYM 🙂 🙂 🙂 🙂 TEGO TOBIE ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax Lenka cudnie wygląda 🙂 Jakie ma długie włoski 🤪

Fredeczko plemniki męskie są szybsze i żyją krócej dlatego w czasie owulacji szybciej docierają do jajeczka, a żeńskie są wolne i żyją dłużej dlatego trzeba się kochać kilka dni przed owulacją. To żadne przesądy i też zamierzam w ten sposób spłodzić córeczkę 😁

Fredeczko na pewno spotkasz fajnego faceta i będziesz z nim miała cudowne dzieci 🙂

AgaW super wyglądałaś w tej sukience z brzuszkiem 😉

Ejjjjj i co z tym spotkaniem we Wrocławiu??? 🙃

AgaK ryzyk fizyk, najwyżej będzie trzeci chłopak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu jestem 🙂

ale przyjemnie się nadrabia tyle stron 😜

Fredeczko pytałaś o dodatki do złotej sukienki i ja myślę, że jak najbardziej czarne pasują. Twoja Wiki na spacerku a mój Bartosz już śpi od 10 min 😁
może wpadniesz też do mnie okna umyc 😜

Emmax Twoja Lenka ślicznie wygląda w huśtawce i faktycznie-mało do Ciebie podobna 😉

a co do płodzenia córek: moja sąsiadka bardzo chciała miec córeczke, dorobiła się 4 synów i potem jeszcze raz próbowali, stosowali diete itp i mają... 5 syna 😁 😁 😁

Wiolka super, że już wróciłaś na forum!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredka spotkasz jeszcze fajnego faceta i będziecie szczęśliwe z Wiki 🙂

Aga nawet jakbyś miała jeszcze 10-ciu syneczków to wszystkich będziesz kochac tak samo 🙂 🙂

Ewcia ja też się piszę 🙂 🙂 🙂

dziękuję komplementy w imieniu mojej córy 🙂

ja na dzisiaj uciekam dobranoc i do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fajnie, że się piszecie 🙂 Jejku, ale byłoby fajnie się spotkać 🤪 🤪 🤪 Tylko potrzebny jest ktoś kto podejmie jakąś decyzję... 😉

Z tym płodzeniem określonej płci to im się człowiek bardziej stara tym gorzej 😁 Ja pewnie też będę miała drugiego chłopca i nic tu nie pomoże kombinowanie przed czy w trakcie owulacji 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax Lenka jest przesliczna!

Fredka przyxjdzie i na ciebie czas. Znajdziesz swojego ksieciunia 🙂 😉

Kurde wlasnie zauwazylam jak kapalam mloda ze ma na podniebieniu pare bialych kropek i nie daje sie wytrzec palcem, czyli tio plesniawki. Kurwa jego mac czy zawsze cos musi wyskoczyc???? Jestem juz zla jak nie wiem. Obejrze sobie jakas komedie i ide spac. Dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...