Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
emmax ja tez sie przed jutrem denerwquje a jeszcze caly dzien bede sie denerwowac bo dopiero na 16 mam! jutro bede wiedziec czy jedziemy nad morze czy nie 🙂 a przynajmniej mam taka nadzieje,ze bede wiedziec.

Agnieszka jak ostatnio zanim poszlam na urlop byla u nas babka i szukala czarna bluzke miala cale oczy spuchniete i ja jej pokazalam takie sportowe a ona ,ze to na pogrzeb i powiedziala,ze pijany kierowca zabil jej 17-sto czy 19-sto letniego bratanka to sobie tak pomyslalam,ze wszyscy planujemy przyszlosc a nie wszystkim dane jest spelnic te plany i ,ze zycie ludzie jest takie kruche ehh... przykre to wszystko jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Emmax, trzymam kciuki.

Persy, koszulka jest świetna!!! Mój mąż gdyby taką zobaczył to by oszalał z zachwytu (gra na gitarze :p )

Mój mąż szykuje właśnie bombę kaloryczną. Frytki i pierś z kurczaka :laugh: No cóż, od czasu do czasu można zaszaleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mamusie!

nadrobiłam 😁

Emmax i Fredeczka! czekamy na info! Oby się maleństwa dupcią ułożyły 🙂

Persy - koszulka i sweterek jest słodziutki! Muszę soie taki kupic. Dziś byłam w smyku i stwierdzam, ze sporawe ceny mają. Od poniedziałku zacznę poszukiwania na allegro 😉 bo znajdujecie naprawde słodkie ciuszki! A ten komplecik Agnieszki za 460 złotych jest niesamowity! Prawdziwa reelacja!

Męzunio dziś wymienił telefon i siedzi teraz i klika, klika, klika... zaraz zagonię Go do łóżeczka 🙂

Dobranoc Brzusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Ja juz spac nie moge bo czekam do tej 16 :P
Aga pewnie swietuje z mezusiem i ze znajomymi plec malenstwa 😁
Akompf czyli twoj mąż tez ma tak jak moj Marcin? ehhh jak kupi nowy telefon to siedzi przy tym telefonie i grzebie i grzebie i sie cieszy jak male dziecko 😁 😠 po jakims czasie to sie robi irytujace.

Za chwilke ide z pieskiem sie przejsc bo biedny juz tyle czasu nie byl ahh przez te kundle u mnie na ulicy psa wyprowadzic nie moge :/ chyba zrobie tak jak Marcin mi kazal, poszczuje go najednego (juznawet mam takiego upatrzonego) to reszta nie bedzie podchodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,
Fredeczka, właśnie miałam pisać czy ty się tak pod kobietę czasami nie szykujesz:laugh:
Akompf ja uważam, że facet to duże dziecko i co jakiś czas trzeba mu nowa zabawkę kupić, a wtedy jest spokój bo ma zajęcie, mojemu M tez by się coś przydało, trzeba pomyśleś, bo do grudnia mnie zamęczy:laugh:
Właśnie AgnieszkaW nie pokazała się od wczoraj, ciekawe co u niej, oby wszystko dobrze 🙂
A ja dzisiaj sądny dzień, mam nadzieję, że tym razem pójdzie po mojej myśli, zobaczymy, ale idę z negatywnym nastawieniem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie jest odwrotnie. Mój facet w ogóle nie jest łasy na gadżety itp. A ja za to jestem typową gadżeciarą 😉
Telefon musi być dla mnie obowiązkowo z symbianem, mieć sporo funkcji...hehe długo by opowiadać. Do tego lubuję się w kompach.
Uwielbiam siedzieć i grzebać w ich bebechach.

Teraz czeka mnie okres siedzenia po 12 godz przy kompie. Stwierdziłam iż nie pozostaje mi nic innego jak poszukać na allegro laptoka bo inaczej krzyż mi siądzie.

Dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby wszystko się udało!!!

No właśnie co się dzieje z Agnieszką... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

persy, ty chyba jesteś jakiś nieliczny wyjątek:laugh:
No faktycznie po 12 godz to nie zazdroszczę ja 8 w pracy nie mogę wysiedzieć, no ale w pracy to co innego, ty pewnie tez będziesz wykonywać jakąś pracę tylko w domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...