Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzięki Ewa, ja będę się męczyć z woreczkiem w pon, ciekawe czy mi się uda cokolwiek pobrać.

Kajtucha masz mnie w znajomych, Ania Ł. Sieradz to ja 🙂

Mittko sukienka taka delikatna, bardzo ładna, kiedy ja szłam do Komunii miałyśmy wszystkie krótkie sukienki, w moim regionie zawsze w krótkich chodziły dziewczynki. Teraz u nas dzieciaki tylko w albach. Też chciałabym aby Basia szła w albie, ale z drugiej strony rozumiem małe dziewczynki,że raz w życiu chcą się wystroić jak księżniczki 🙂

Moja gwiazda leży z rączkami złożonymi do modlitwy i wpatruje się w pozytywkę. Szkoda,że nie ma ona 10metrowego sznurka i trzeba ją co chwilę naciągać 🙂

Udało mi się wczoraj załatwić chrzest na 17 kwietnia na godz 15. Muszę poszukać Basi kreacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No Wiolka i wkoncu wzroslo Twoje drzewko 🙂

Anju zajebista ta kieca!!!!


Mmm nalesniki extra 😁 a ja znalazlam przepis na nalesniki z kurczakiem ale jeszcze nie robila jak bed emiec czas to wam go przepiusze z gazet y :P

A ja sie zastanawiam bo jeszcze nie bylam u ksiedza.... jak nie jestem z marcinem to czy on musi byc na chrcie? bo wolalabym zeby go nie bylo.... frajer sie nawet o dziecko nie zapyta.... dzisiaj ma przywiesc pieniadze... juz to widze jak przywozi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKTYCZNIE TRZEBA SIE LOGOWAC DO TYCH WASZYCH DRZEWEK. NAWET NIE ZWRÓCIŁAM UWAGI, BO KKLIKAŁAM W LINK A NAWET NIE PATRZYŁAM NA TE STRONKI ☺️ WYBACZCIE, ALE JUZ SIE POPRAWIAM I POMAGAM ROSNĄĆ WASZYM DRZEWKOM 🙂

MITTKO TY TO UDANA JESTES :laugh: GRUBA HAHAH

CHOCIAZ JA TEZ BYM SIE MOGŁA POUŻALAC NAD SOBA BO BRZUCH MI ZWISA I POWIEWA :laugh: :laugh:

ANJU ŁADNA TA SUKIENECZKA. DO NIEJ PASOWAŁ BY CZARNY ŻAKIET I CZARNE BUTKI 🙂

FREDECZKO WYDAJE MI SIE ZE MARCINA NIE MUSI BYC NA CHRZCIE JESLI NIE INTERESUJE SIE DZIECKIEM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa, ksiądz powiedziałam księdzu,że planujemy ślub kościelny, ale wymarzyliśmy sobie weselicho i zbieramy pieniążki 🙂 Powiedział,że będziemy podpisać jakieś papierki,że dziecko wychowamy w wierze i że planujemy ślub. No i się zgodził. Problem mamy jeszcze z chrzestnymi, którzy nie dostali zaświadczeń od księdza debila,ale może jakoś załatwią.

Najbardziej podobają mi się ubranka do chrztu tego typu
http://allegro.pl/item943487112_sukieneczka_i_sweterek_68_sweterki_malgosia.html

ale nie wiem jaka będzie pogoda w kwietniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko ojciec nie musi być na chrzcie. Ksiądz nie bedzie robił Ci problemów bo to że ojciec dziecka jest niedojrzały emocjonalnie do bycia ojciem i stworzenia dziecku rodziny to nie wina ani Twoja ani Wiki. Ja byłam chrzestną na chrzcie gdzie nie było ojca, moja kuzynka została sama już w ciąży, tata Jasia nawet nie wiedział kiedy Jaś się urodził, no więc byliśmy w 3, ja chrzestny i kuzynka.

Na moich chrzcinach będzie... 41 osób... kosmos! to jest jakieś nieporozumienie... miało być skromnie a jest jak wesele...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO ALE ROZEŚMIAŁAŚ MNIE ZE SWOJĄ WAGĄ :laugh: :laugh:
CHCIAŁABYM TYLE WAŻYĆ 😉

JA MAM 164CZM WZROSTU A WAŻĘ 68 KILO WIĘC TAKIE BAJKI TO MOŻESZ EMILCE OPOWIADAĆ :P :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie stanęłam na wadze i jest 55 🤪 może aż tak gruba nie jestem ale figure mam do bani biodra już mi się tak poszerzyły że chyba więcej sie nie da a przy moim wzroście to wygląda okropnie 🤢

Ami ładne te kompleciki,ja też gdzieś cośtakiego mam dostałam od kogoś w spadku,ale na chrzest się nie nadaje bo już nie jest takie ślicznie białe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wymyśliłam sobie nietypowe ubranko do chrztu 🙂
ta sukieneczka
http://allegro.pl/item949732945_sukienka_sukieneczka_zara_sliczna_r_68.html

do tego biała kurteczka, białe buciki i biały albo granatowy kapelusik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka pierdzielisz jak potłuczona....57kg (163cm) to ja mialam przed ciaza i niezla laska ze mnie była :P :P :laugh: :laugh: wiec nie pierdziel :P teraz mam 62kg, zachaczajace o 63 i czuje sie jakbym mieszkala w innym ciele :laugh: no ale dojde do siebie przez 2 miechy intensywnych cwiczen lozkowych :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie sterta prasowania, kuchnia zasyfiona, ale twardo przy laptopie siedzę zamiast zabrać się za robotę 🙂 No, ale fanie że taki ruch tu u nas, nie mogę się oderwać!

Ami dobry bajer dla księdza -powiem mężowi żeby od razu z taką gadką wyskoczył 🙂

Już się laski nie chwalcie swoją wagą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...