Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ha u nas becikowe jeszcze jest 🙂 umniejszone o 50zł bo kolega załatwia z niemiec pampersy po 30zł a w domu nie było innej gotówki... Za to kasa z pzu...poszła! Nawet nie wiem kiedy, tu zakupy, tu czajnik na ślub przyjaciółki... I ni ma!!!
Mój puszek okruszek dziś spojrzał na świat przez kuchenne okno bo tak sobie pomyślałam że przecież on nie wie co to świat, nie wie co za oknem, że trawa to trawa a to duże z przodu do drzewo... Oj i jakie wieeeeelkie oczy zrobił 🙂 a teraz śpi u mamusi na kolankach. Chyba go przerosło to co zobaczył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Przegladam te gorsety ale bardzej zwraam uwage na tego nieumiejetnego photoshopa, amatorszczyzna az cuchnie, no juz mi lepiej wuychodzi, spójrzcie na ta twarz, na te oczy, wyglada jak w paintcie robiona heheh.http://www.korzeti-gothic.com/apps/photos/photo?photoid=62838581

A tak sobie pomysklałam, że mąż jak ma paść to chyba tylko ze śmiechu :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki!

Nie zapomniałam o Was wy też nie zapomnijcie o mnie choć nie piszę często. Jestem przyzwyczajona do oszczędności więc piszę raz na kiedy :laugh: Cały czas Was czytam, ale naprawdę bardzo szybko skrobiecie te stronki :laugh:

Ami oby wszystko było dobrze 😘 😘
Dorunia dla Ciebie też buziaczki 😘 😘

Wiola twoje drzewko już widziałam (mam identyczne :laugh: )
Wejdź i zobacz http://pikasso.posadzdrzewo.pl i mojej siostry http://mysiax.posadzdrzewo.pl . Tylko żeby twój mąż siedział na fotelu żeby nic mu się nie stało 😁

Anja sukienka bardzo fajna i jak najbardziej nadaje się na chrzciny 🙂
Kajtucha twój dąbek też odwiedzony... nie będzie mu smutno :P

Ja ważę yyy... koło 50kg, a wzrost 150 - poprostu idealnie, a czuję się taka chuda. Brzuszek jak na chuśtawce... sobie dynda i taki pusty w środku 🤔

Naprawdę dużo napisałyście... ja zebrałam swoje opinie z ostatnich chyba 15 stron, musiałam się pośpieszyć, bo bym z Wami nie zdążyła :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany Dziewczynyyyyyyyy!

Co tu sie dzisiaj działo. Próbowalam troche nadrobić dzisiaj, ale dupa. Co zaglądałam, to było coś nowego 🙂 faktycznie stare ciążowe czasy się wróciły. Nie nadrobiłam wszystkiego, bo za duuuuużo.

Laski co Wy z tymi kilogramami, przecież to dopiero 3mce, więc spokojnie, te co mają jeszcze kilka kg do przodu to jeszcze chwilka i będzie cud miód.
Ja mam już od dawna tyle co przed, czyli 45kg przy wzroście 160cm. Ale moje dziecko je jak szalone, więc nie moge wyglądac inaczej.

Wiola, gorsecik pierwsza klasa. Nawet sie nie zastanawiaj nad jego zakupem, mąż będzie w 7 niebie, chociaz i bez tego gorsetu będzie... biiii siur 😉 🤪

Idę kąpiel szykować. Może do później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj brzuch jako taki ale 2 tyg przed rozwiazeniem wyjebaly mi rozstepy na bokach takie ze szkoda gadac.... :/


chcialabym isc na masaz do masazysty a wstydze sie tych rozstepow jak cholera.... gdyby nie ona to bym sie calkiem calkiem sobie podobala biarac pod uwage zminy jakie zaszly w moim ciele....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MNIE SIĘ DRZEMŁO 😉 TYLKO MÓJ SMYKUŚ TEŻ ŚPI A TRZEBA GO WYKĄPAĆ 🤔 ALE ZROBIĘ TO JAK SIĘ OBUDZI 🙂

MARTO TY TO JUŻ PRZEGIĘŁAŚ 45KG 🤢 TY TO JESTEŚ CHODZĄCA REKLAMA GŁODU CHYBA :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
45kg ale wzrost 150cm wiec niej est chyba az taka glodna 🙂 w sam raz! 🙂

a ja weszlam na mojej mamy konto i na marcina profil i pod jego zdj z jego byla nowa dziewczyna sa komentarze typu "ojj golabki gruchajcie tak dalej" "super z was parka zakochani" itp pfff smiac mi sie chce hehe. az mam ochote napisac "pamietaj o tym,ze masz dziecko"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o boze jak 160cm to faktycznie chudosc w oczach! :P Maerto wybacz... :P

AgaK a co bede mu tam pisac. jeszcze pomysli, ze bede chciala zeby wrocil hahahahaa :P ale smiesza mnie te komentarze. jakies tam lekkie uklucie w serce jest, ale jesli dalej tak pojdzie to za miesiac nie bede pamietac o jego istnieniu. caaaaaaaaaaalusienka milosc przelalam na Wiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SUMIE MOŻE I MASZ RACJE 🙂 SUPER ŻE NIE ZAŁAMAŁAŚ SIĘ PO TYM 🙂 CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ KIEDYŚ W JEGO OCZACH TĘ STRATĘ KIEDY SIĘ OPAMIĘTA 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski zdecydowałam się na ten http://www.korzeti-gothic.com/apps/photos/photo?photoid=69043818 Strasznie mi sie kolor podoba 🤪 🤪 🤪 mogłoby nie byc tych falbanek ale coz.

A mmoje dziecie o 18 wykompane, nakarmione i spi, mam nadieje, że już sie nie będzie budziła.

Marta ale ty chudzina jestes...

Ide cos wszamac i film moze jakis obejrze 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDKA A TO NA PEWNO ALE TY JESTEŚ SILNA BABA I MASZ WIKTORIĘ 🙂

WIOLKA JA PIERDOLĘ GORSET JEST ZAJEBISTY AŻ MOJEMU ŚLINKA POLECIAŁA JAK GO ZOBACZYŁ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTO MOJA CÓRCIA TEZ CAŁE DNIE PRZY CYCU ALE JAKOŚ JESZCZE MI 3 KG ZALEGAJĄ :laugh: A TOBIE TYLKO POZAZDROŚCIĆ FIGURKI LASECZKO 🙂

FREDECZKO DLA MNIE TO IDIOCI SIĘ PODPISUJĄ POD TYMI ZDJĘCIAMI MARCINA. PEWNIE WSZYSCY WIEDZĄ ZE MA DZIECKO I ZOSTAWIŁ WAS NIEDAWNO, MASAKRA. MOGŁA BY SIE ZNALEŚĆ JEDNA OSOBA , KTÓRA NAPISAŁA BY PRAWDZIWY KOMENTARZ POD ZDJĘCIEM A NIE JAKIEŚ BREDNIE TYPU ,,ŚLICZNIE WYGLĄDACIE RAZEM".

WIOLUŚ ZASZALAŁAŚ KOBIETKO. MĄZ NA PEWNO BĘDZIE ZACHWYCONY 🙂 MĘZCZYŹNI LUBIA TAKIE FATAŁASZKI. MÓJ NA PRZYKŁAD LUBI MNIE W CZARNEJ, PRZEŚWITUJĄCEJ KOSZULCE KTÓRĄ DOSTAŁAM NA WIECZÓR PANIEŃSKI 🙂DAWNO JEJ NIE UBIERAŁAM....

JA UCIEKAM SPAĆ.

TRZYMAJCIE SIE KOBITKI.


EWO DAJ ZNAĆ CZY BYŁAŚ Z PIOTREM POD PRYSZNICEM I JAK ZAREAGOWAŁ.

BUZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK teściu ma raka płuc do tego doszedł bardzo rozległy zawał gdzie dawali mu 5% szans ale wyszedł z tego teraz jednak bardzo słabo się czuje ma 8,5 ml wody w opłucnej.I dziś dzwonił do mojego męża bo chciał z nim porozmawiać nigdy mu się to nie zdarzało żeby on gdzieś dzwonił.Mam nadzieję że będzie dobrze,musi.

No i właśnie przed chwilą o samo Grzesiek mi napisał że ma dziwne przeczucia że nigdy tata do niego ze szpitala nie dzwonił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO TO BARDZO PRZYKRE 😞 KURCZE ALE W TYM COŚ JEST ŻE TAK CHORE OSOBY CHCĄ NAGLE POROZMAWIAĆ WYJAŚNIĆ WSZYSTKO A POTEM DOCHODZI NO... AŻ SIĘ PISAĆ NIE CHCE 😞
MITTKO DLA TWOJEGO TEŚCIA DUŻO DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ 😘 😘 😘 😘 😘

MAMUSIE JA JUŻ SIĘ Z WAMI TEŻ POŻEGNAM 🙂 DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...