Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Heheh Bti cos czuję że ten wątek będzie równie oblegany jak grudniówki :laugh: Dasz sobie rade z 2 chłopakami, ja się zastanawiam jak mój mężus poradzi sobie z 2 babami w domu :laugh: :laugh: 🤪 czsem się smieje, że to dobrze, że jest na statku bo go ominą babskie fanaberie ale to oczywiście JOKE :P
Bti daj znać na USg i zapytaj się w jakim położeniu znajduje sie dziecko bo jestem ciekawa czy jest tak jak u mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy się martwicie że Was jest za dużo a ja że za mało 😞 jutro ide do lekarza to się dowiem ile mnie przybyło,ale góra 3kg te co schudłam na początku.Wogóle jakoś tylko brzuszek mi wyskoczył a uda i tyłek to chyba w poprzedniej ciąży się maksymalnie powiększyły i na razie stoją w miejscu 🤪 i nie martwcie się tak zobaczycie że jak urodzicie to połowa od razu zniknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zważę się dopiero w czwartek u lekarza to dam Wam znać jak się ma sytuacja u mnie hehe. Na poprzedniej wizycie miałam minus 3,5 kg, ale wydaje mi się że już to nadrobiłam przez ostatni miesiąc.
Jak będę zamawiała łóżeczko to też z tą pościelą co Ty fredeczka bo jest śliczniusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam moge wyg;adac jak wieloryb, najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowiutkie, tylko to sie dla mnie liczy.

Ewa i tak trzeba dokupic posciel na zmiane. Ale Ty jesli zamawiasz to lozeczko co wyslalas to beda juz 2 komplety poscieli wiec praktycznie masz z glowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj fredeczka wiadomo, że nie będę teraz siedzieć i płakać bo mam większe bodra..... oczywiście, że najważniejsze są nasze maleństwa a to czy mam już rostępy a następnie sie pojawiają z zastraszającym tępie, ogromny celulit, szerokie biodra i wielkie sutki mam głeboko w d...:laugh: ale nie mówię, że po porodzie sie za to nie wezmę i nie wróce do dawnej figury :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczkaa fajna taka różnica,u nas też tak miało być,ale warunki mieszkaniowe nie sprzyjały potem przeprowadzka i kiedy już zaczęliśmy się starać o drugie to okazało się że nie jest to takie proste 🤔 i kiedy już sobie odpuściłam i stwierdziłam że córa będzie jedynaczką bach kolejny cud 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chodzi o to ,ze chce kontynuowac nauke juz za granica bo sie przeprowadzamy do Berlina w wakacje za rok, a przynajmnije mamy takie plany.

Chcielismy bach bach jedno po drugim na poczatku ale raz tak lezelismy i sobie porozmawialismy i stwierdzilismy ,ze tak 3-4 latka jak to malenstwo juz podrosnie ,zeby mi tez bylo latwiej zajmowac sie nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym tak chciała drugie maleństwo za 2/3 lata, za to mój mężuś stwierdził ostatnio, że sobie strzelimy serie 3 dzieciaczków jednego po drugim to mu powiedziałam, żeby się mocno stuknął w łepetynkę albo sam rodził, :laugh: :laugh: 🤪 FACECI TO MAJĄ POMYSŁY!!!! :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała mieć trójkę dzieci 🙂 najlepiej w 2 letnich odstępach czasowych , ale póki co czekam na to moje ukochane, wyczekane, o które staraliśmy sie z mężem dość długo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka ja już sama czasem nie wiem co jemu tam po tej pięknej główce chodzi hehe. Mittka jeszcze nie zwariowałam, pewnie, że poczekamy, juz ja się o to postaram :evil: :whistle::laugh: ale to tylko takie gadanie bo przecież o Maję staraliśmy się tak długo, prawie 3 lata więc nie sądzĘ żeby to tak szybko poszło. Moja Majeczka sie obudziła, ja cos czuje że ona muzykiem zostanie, tylko na Mozarta reaguje, żadne słodkie, żadne zimne heh tylko MUZĘ matka zapuści I JUŻ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ BRZUCHOLE :laugh: WŁAŚNIE WRÓCIŁAM OD LEKARZA I POTWIERDZIŁY SIĘ MOJE PRZYPUSZCZENIA BĘDĘ MIEĆ DRUGIEGO SYNA I NAWET JESTEM Z TEGO POWODU BARDZO ZADOWOLONA BO MAM 75% MNIEJ ROBOTY. TAK JAK JUŻ PISAŁAM WCZEŚNIEJ CZEKA MNIE TYLKO WYPRAWKA DO SZPITALA 😉 , A CO DO LICZBY DZIECI MÓJ TEŚCIU MÓWI ABY NAJMNIEJ MIEĆ 4, A JA JESZCZE NIE WIEM ILE CHCĘ CZAS POKAŻE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas to bylo tak,ze od wrzesnia do grudnia staralismy sie , pozniej juz powoli tracilismy nadzieje i 26 lutego mialam wizyte u lekarza, po ktorej calkowicie stracilismy nadzieje, a w marcu zaszlam w ciaze 😁 😁 😁 tzn wychodzi ,ze 20 tygodni i 2 dni temu byl 28 luty, ale wtedy mialam pierwszy dzien miesiaczki... wiec sama nie wiem jak to jest 🙂 Ale ciesze sie ,ze malenstwo juz tam w brzuszku takie duze uroslo 🙂 bo nie wiem co bym zrobila gdyby cos sie stalo mojemu malemu skarbenkowi ... a tak szczerze to mysle ,ze szczescie przyniosla kolezanka ktora spotkalam wtedy u lekarza , byla w 8 miesiacu i powiedziala "no to teraz jeszcze tylko Ty i bedziemy na spacerki chodzic" hehe pamietam to jak dzisiaj 🙂 Nigdy nie zapomne 🙂 a jak ja spotkalam jakos na poczatku 4 miesiaca i jej powiedzialam ,ze jestem w ciazy to zrobila taaaakie wielkie oczy i sie ucieszyla i zlapala mnie za brzusia 🙂

Rodzicom na poczatku bylo ciezko z ta mysla,ze to ja, najmlodsza z trojki rodzenstwa sprawilam im pierwszego wnuka ale teraz sie ciesza i bardzo nas wspieraja i pomagaja jak moga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Aguś super 🙂 gratuluje, ja dopiero 3 sierpnia poznam płeć, ale to moje pierwsze dziecko, więc w sumie bez różnicy chociaż tak po cichutku marzę o córci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...