Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Aga84 slodki bobas !! 🙂 🙂 🙂 Mikolaj czyta, Lenka pisze a Twojego widocz 🙂nie juz to znudzilo i oglada sobie tv 😁 😁 ps. sliczna kapa na lozko 😉

Mittka po co Ci dowod dla Emi?

U nas burza! Kochjam burze ale w ciagu dnia, w nocy jak jestem sama to nie bardzo bo przewaznie nie ma pradu a huki sa tu takie jakby ktos granatami rzucal 😮

aaaaaaaaaa paszport dla mlodej gotowy! W tydzien czasu!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widze że Lenka tak samo podczytuje jak Emila 🤪 super 🙂

AgnieszkoW a zrobimy jej dowód bo może wybiore się z dziewczynami do męża rodziny w niemczech mieszkają blisko tam gdzie on pracuje więc może w czerwcu udało by się pojechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img30.imageshack.us/i/zdjcie0005oi.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1438/zdjcie0005oi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu po porodzie...

mam zdjecie jak sie super kapie, ale nie chce wstawiac jak jest golutki chyba wiecie dlaczego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img441.imageshack.us/i/hpim0337.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/512/hpim0337.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu maz nastepnego dnia po imprezie w pracy.. hihi.. maly chyba tez byl na imprezie.. dobrze ze nie ma d bo by mnie zabil za wstawienie zdjecia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka standardowa pobudki o 2, 4, 6 i wstaliśmy o 8 🤨

Postanowiłam mu dawać kaszkę jedną dziennie na noc bo on pociągnie trzy razy pierś i śpi więc raczej to on się nie najada 🤨 Kupiłam mu kilka dni temu tą na noc kaszkę mleczno-ryżową bananową z BoboVita i właśnie mu dałam 50ml żeby sprawdzić czy uczulenia nie będzie bo bananową je pierwszy raz. Resztę wypiłam i myślałam że się porzygam tak śmierdzi i jest niedobra 🤪 😲 Wam bananowa smakuje czy też nie?
Poza tym na tej kaszce pisze żeby dawać godzinę przed snem jak dam małemu zaraz przed snem to chyba się nic nie stanie jak myślicie? 🤨
Nie wiem czy wam mówiłam ale ja karmię tylko jedną piersią ☺️ Prawa wcale mi nie urosła w ciąży a lewa dwa razy większa urosła (wyobraźcie sobie jak to wygląda) ☺️ Ponad 2 miesiące karmiłam obiema ale Kamil skapną się że z większej lepiej mu się ssie i już nie dało się tą drugą karmić bo ryczał wniebogłosy jak go przystawiałam 🤨 Co najlepsze w tej małej mleka już nie ma a w tej drugiej leci że hej 🙂 Kamil waży 6300 więc lekarka powiedziała że zajebiście jak na dziecko karmione jedną piersią 🙂
Nie wyobrażam sobie jechać w lato gdzieś nad wodę i w kostium wejść 🤢 a i tak kostium jednoczęściowy mnie czeka od tych wakacji bo brzuch mam w czerwone paski ☺️ 😞

Wyżaliłam się więc mogę nadrabiać forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula Majka tez ssala tylko z jednej piersi, z prawej bo w lewej mialam bardzo plaska brodawke i nawet przez kapturek nie chciala, teraz tez widac roznice, bo jedna zwisa mniej a druga bardziej 😁 😁 😁 😁

Kaszki bananowej nie probowalam ale mi sie wydaje ze majka ma chyba uczulenie na to mleko nastepne albo jeszcze jest na nie gotowa bo jak jej podalam kaszke mleczno/ryzowa z mlekiem nastepnym to ma jakies krosteczki na buzce. Nie wiem czy to ten grzybol znowu czy to od kaszki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBIETKI 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂

ALE KURCZE JEST GODZINA PRAWIE 10 A WY JUŻ 10 STRON NASKROBAŁY 🤪 🤪 🤪

NADROBIĘ WAS PÓŹNIEJ BO MUSZĘ WŁOSY WYSUSZYĆ I JADĘ PO KAMILKA DO ZERÓWKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć!
Pospałam sobie to od razu humor lepszy, poza tym za oknem słoneczko 🙂

Dziś na 14.40 usg bioderek, mam nadzieję, że będzie lepiej niż ostatnio!

Asiula ja nawet nie wiedziałam, że może tak być, że mleko jest tylko w jednej piersi. Super, że Kamilek ładnie rośnie i wystarcza mu mleczka 🙂 Co do figury to nic mi nie mów...

Aga84 super fotki Łukaszka! Ja nie wiem gdzie jest kabel do tel. bo nigdy nie używałam więc też nie pomogę.

AgaW czyżby Lena wybierała sobie meble do pokoju? 😁
Powiedz mi ile kupić kapuchy na taki większy garnek? Mam taką ochotę na bigos, że niedługo idę do sklepu po produkty 🙂

Mittko super by było gdyby udał Wam się wyjazd 🙂

Wiola paszport już macie, nosidełko też to fruuu do Polski 😁 Kiedy lecicie, w sierpniu?

Co do wagi dzieci to wychodzi na to, że mam niezłego klocuszka w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bateria cieknie, musimy mieć zakręconą zimną wodę. czyli tamta się nie zepsuła, ale dobrze że ją wymieniliśmy bo jak już wiecie była za głośna.

Wiola to odpoczniesz sobie przez miesiąc, a babcia i dziadek nacieszą się Mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skorka moj maz wszytko po polsku rozumie i potrafi sie dogadac, w koncu za kazdym razem przyjezdzal do pl jak wracal ze statku, a raz siedzial prawie 8 miesiecy 🙂

Ewa odpoczynek odpoczynkiem ale starzy znajomi, ZAKUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oczywiscie nie wspominajac o rodince!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super Wiola 🙂 Moja kolezanka wyszła za Anglika a ten nauczył sie tylko '" Ty buraku" i przeklenstwa. Kiedys siedza razem przy stole z jej rodzicami a on nagle mowi " spierda...". Pomyliły mu sie przeklenstwa i wszyscy pomysleli ze kaze spadac jej ojcu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga84 miodzio fotki Łukaszka!
Jeśli chodzi o wagę to moja jest szczypiorek...ale co tam - najważniejsze że jest zdrowa!
Dziś dałam jej kaszkę ryżową bananową - chyba jej posmakowała bo zjadła 170 ml a dla niej to wyczyn.
Dziewczyny a jak u Was wyglądają plany na wakacje? Macie już ustalone wyjazdy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWUNIU NO NIE WIEM JAK DUŻY MASZ TEN GARNEK, ALE MYSLE ZE JAK SOBIE KUPISZ 3 KG KAPUSTY TO CI STYKNIE I JESZCZE DO SŁOIKÓW POWKŁADASZ BIGOSIK. TYLKO WKŁADAJ OD RAZU PO GOTOWANIU GORACY I ZAKREC SŁOIK TO CI ,,ZASSIE'' NAKRETKE . TAKI BIGOS TO MOZE NAWET PÓŁ ROKU STAC 🙂 DASZ RADE, WIERZE W CIEBIE. W RAZIE PYTAŃ SŁUZE RADĄ I INNE DZIEWCZYNKI PEWNIE TEŻ 😘

WIOLKA FAJNIE ZE LECISZ DO PL. A KIEDY OSTATNIO BYŁAS??

SKÓRKA TO NIEZŁY TEN ANGLIK 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skorka to niezle jaja z tym anglikiem hehe, Chorwacki nalezy do grupy jezykow slowianskich tak jak jezyk polski wiec na pewno latwiej sie go polakowi nauczyc i odwrotnie niz angolowi 😁

AgaW bylam w czerwcu tamtego roku, 2 tyg 😁dnie ZE SMOCZYCA bo sie wpierdolila 😠 😠 😠 i wyjazd byll zajebiscie ieudany niestety 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...