Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

PANNONIKT BO MY WESOŁE LASKI JESTEŚMY 😁 MASZ CHANDRĘ, WSKOCZ NA BRZUSZEK.NET 😜 😁 😁

OJ MAMUŚKI ALE MIAŁAM MIŁE ZASKOCZENIE 😁 😁 MÓJ TATUŃCIO GRILLA ZAPROPONOWAŁ WIĘC BEZ CHWILI WAHANIA CHOP SIUP I GRILLEK JUŻ SIĘ ROZGRZAŁ RYBKA NA NIM I TAK SIĘ JEJ OBJADŁAM ŻE NORMALNIE PĘKAM 😁 😁 😁 ICE TEA POPIŁAM I JEST SUPER 🙂 🙂 🙂

A TERAZ LECĘ MOJE SMYKI KĄPAĆ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj PanniNikt a Ty co taka połamana?

AgaK mniaaami!!! wieki nie jadłam rybki z grilla. ostatnio chyba z 5 lat temu nad morzem 😉 no i zaraziłaś mnie ice tea, ciągle piję 🙂

Wiola fotki super i rzeczywiście super to krzesełko do karmienia!

O jej a to już 19.30 🤪 🤪 🤪 nie wiem kiedy się zrobiła ta godzina! Moje chłopy śpią to co będą w nocy robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jajaaa!!!! ale jestem wsciekła!!!!! Okazuje się, że MUSZĘ iść na komunie, na którą iść nie miałam i teraz grzebiąc w szafach okazuje się, że nie mam ABSOLUTNIE NIC do ubrania!!!!! Bo przecież w dzinsach nie pojde. Kurwa...... bede wyglądać jakbym ubrała ciuszki młodszej siostry 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola powiedz, że Majka jest przeziębiona albo coś takiego 😁

Kurka wodna dostałam od rodziców reklamówkę truskawek i nie wiem czy mogę zjeść. Całe mieszkanie mi nimi pachnie i już mnie skręca. jem wszystko, ale truskawki są mocno alergizujące i nie wiem co robić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po prostu muszę Wam wkleić adidaski jakie dostał Piter od swojej cioci 😉

[URL=http://img138.imageshack.us/i/dscn3859.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1978/dscn3859.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UU WIOLA TO PRZEKICHANE 🤢 🤢

EWO SPRÓBUJ KILKA JUTRO A ZOBACZYSZ JAK PODZIAŁAJĄ NA PIOTRUSIA 🙂 🙂 🙂
A BUCIKI SĄ EXTRA 🤪 🤪 🤪 🤪

DOBRA JA SPADAM DO WYRKA 🙂 🙂 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć lasencje 🙂

a ja teraz znalazłam chwilke bo własnie karpatka mi sie piecze i nie mam co robić bo towarzycho moje kochane śpi 🙂
ja dzisiaj tez dzien pracowity, sprzatanko, prasowanko i obioadek, a póxniej pojechaliśmy na działkę do smoczycy na grilla (ale żarcie musieliśmy sami kupic bo mamusia nie miała 😉)

już mnie spanie bierze a tu dupa jeszcze krem musze zrobić.

dobranoc laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamusie, nie zagladalam wczoraj bo po lekarzu mialam dola...

mam zapalenie jajnika i torbiel na 8 cm.. i znowu sie zaczyna a myslalam ze ciaza podleczy troche moj jajnik i te torbiele i guzki znikna w koncu...

poki co sprobujemy sie ratowac czopkami i zastrzykami, 8 na kontrole i jak torbiel sie nie zmniejszyla to znowu laparoskopia.. masakra... nie chce juz...

ale nie ma co narzekac, tylko leki musialam zamowic beda w pn.. strasznie boli mnie jajnik, ledwo chodze ale moj maz ma to w dupie i spi a ja zajmuje sie malym od 5.. niestety rozmowa z mezem nic nie daje, bo ta rozmowa jest ze mi nie pomaga przynajmniej raz w tygodniu.. az sie boje jak wroce od trotku na pracy jak ja sobie poradze ze wszystkim... ponarzekalam,... ide sobie kawy zrobic..

milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj mu powiedzialam ze najwazniejsze dla niego jest to by sie wyspac a ja moge umrzec z bolu i nic sie nie stanie, i ze czuje sie jakbym dwoje dzieci miala w domu, to jak go obudzil po 5 by zajal sie malym bo robilam mleko to po tym kazaniu moim obrazil sie i poszedl spac.. hihi.. boze.. pomocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂

WCZORAJ CAŁY DZIEŃ SPĘDZILAM U RODZICÓW. LENKA PRAWEI CAŁY CZAS SPAŁA W WÓZKU 🙂 TAK NA NIA PODZIAŁAŁY WIEJSKIE KLIMATY 😉 POZA TYM PRZYJECHAŁA MOJA PRZYJACIÓŁKA , KTÓRA MIESZKA ZA GRANICĄ I PÓŁ DNIA SPĘDZIŁAM Z NIĄ 🙂 A ONA MA SYNKA 3 DNI MŁODSZEGO OD LENY. TEZ JEST GRUDNIÓWKĄ 2009 😁

AGA84 WSPÓŁCZUJE CI I CHOROBY I TEGO ŻE NIE MASZ WSPARCIA W MĘZU...

TEKSTY MACIE ŚWIETNE. POKŁADAŁAM SIĘ NORMALNIE 😁

DZIECIACZKI SUPER 🙂
MAJKA ŚLINIAK BRUDNY A BUZIA CZYSTA 😁 😁 A TY WIOLA ZDEJMIJ TEN KAFTAN 😁 😁
KAMILEK SŁODKO SOBIE ŚPIOCHA I FAJNE WIDOCZKI MACIE ASIULA 🙂
EWO ŚWIETNE BUCIORKI. BEDZIE MAŁY DRESIARZ 😁

DZIŚ TEZ JEDZIEMY DO MOICH RODZICÓW NA GRILLA. MAMA WCZORAJ MIESKO PRZYPRAWIAŁA 🙂 ( MY NIE MUSIELIŚMY KUPOWAĆ EMMAX, ALE PEWNIE DO SMOCZYCY BYŚMY MUSIELI 😁)

I NATCHNEŁYSCIE MNIE NA ICE TEA I PO DRODZE ZAJADE DO BIEDRONY I KUPIE 🙂

WCZORAJ ROZSZERZYŁAM LENCE ZUPKĘ O KALAFIORA 🙂
I NAUCZYŁAM JĄ PIĆ SOCZEK Z KUBECZKA 😁 😁 NIE CHCE PIĆ PRZEZ SMOCZEK Z BUTELKI 😜

ŻYCZĘ WAM MIŁEJ NIEDZIELI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ja już wczoraj nie miałam siły zajrzeć byłyśmy na mega specerze,jeszcze o jakies centrum handlowe zachaczyłyśmy a tam dzień dziecka się odprawiał więc przystanęłyśmy 🙂 no i w domku padłyśmy 🙂
Nocka super ostatnio małą nad ranem biore do siebie i dzis pospałyśmy do 8:30 🙂

Hhahaha Wiola Maja jest bombastyczna 🤪 no słodziaśna taka chętnie bym ją wyściskała 🙂

Ewo buciki super i prosze Cię uważaj na te truskawki 🙂

Agnieszko84 tak mi przykro że mąż ma w nosie Twoją chorobe i bolączki.Nie wiem co Ci poradzić bo Ty po prostu kobietko jesteś za miękka ja to bym ostro zareagowała.Po za tym mój mąż inaczej by się zachował.Wierze jednak że mąż się jednak poprawi i będzie ok.Zdrówka mamusiu i trzymaj się 🙂

O kurcze jak ja Wam zazdroszcze tych grili ja jeszcze nie byłam 😮 musze wreszcie się wybrać 🙂

ja dziś też do rodziców na obiadek,mamunia znów robi kurczaka w cieście 🤪 a potem iśka na urodziny do koleżanki idzie.

Miłej niedzieli Wam życze mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBEREK MAMUSIE 🙂 🙂 🙂

NOCKA W SUMIE OK Z MAŁYM WYJĄTKIEM ŻE MOJE DZIECKO O 4 NAD RANEM OBSRAŁO SIĘ PO PACHY 😁 😁 😁 😁

AGA84 WSPÓŁCZUJĘ TOBIE TEGO BÓLU 😞 MAM NADZIEJĘ ŻE ZASTRZYKI I CZOPKI POMOGĄ 🙂

SZCZERZE MÓWIĄC JA PRZEZ BÓL JAJNIKÓW ZASZŁAM W CIĄŻĘ Z KAMILKIEM BIORĄC PRZY TYM TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE 🙃 ALE TO DŁUGA HISTORIA 😜 😜

A CO DO TWOJEGO MĘŻA TO BRAK MI SŁÓW I TAK JAK MITTKA NAPISAŁA JESTEŚ ZA MIĘKKA 😞
I TOTALNIE MĄŻ MA CIĘ WIESZ GDZIE.... 😞 PRZEPRASZAM ŻE TAK PISZĘ 😞

A DZIŚ DO TEŚCIÓW JADĘ BO TEŚCIU MA DZIŚ URODZINKI 🙂 🙂 🙂
A NA DZIEŃ DZIECKA ZROBIŁ SWOIM WNUKOM PRZEMIŁĄ NIESPODZIANKĘ W POSTACI ŚLIZGAWKI 🙂 🙂 🙂

DOBRA LECĘ OBIADEK WSTAWIĆ 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kolezanki!

U mnie nocka calkiem spoko, zasnelam dopiero o 1 bo czekalam az maz zadzwoni 🙃 ale za to mala mi dala pospac do 8 wiec jest ok 🙂

Szykuje sie na ta komunie i zaraz bede musiala wychodzic a taaaak mi sie chce, ze hej 🤢

Aga84 przykro mi z powodu Twoich jajnikow i torbieli i przepraszam ze to pisze ale twoj maz to kawal dupka. Co za......

Ide!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA MAM NADZIEJĘ ZE CHOCIAŻ TROSZKĘ BĘDZIESZ SIĘ DOBRZE BAWIĆ NA KOMUNII 🙂 🙂 🙂

KURCZE U MNIE DESZCZ PADA 😞 MAŁY ŚPI NA DWORZE W WÓZECZKU, NACIĄGNĘŁAM FOLIĘ ALE ZAUWAŻYŁAM ŻE MA DZIURĘ I NA ALLEGRO ZAMÓWIŁAM DODATKOWĄ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej lachony 🙂 🙂

my pospałyśmy do 8:20 cos lenusi się poprzestawiało i spi teraz dłużej 🙂 🙂 🙂

my dzisiaj w domku, mój brat miał przyjechac ale zapomniał, że do pracy jedzie i siedzimy sami, a do mamusi nie mogę jechac bo moja siora chora i boję się , żeby lenki nie zaraziła 😞

Aga84 trzymaj się kochana, torbiel się rozejdzie tego ci zyczę i wszystko b,ędzie ok, a mąż no cóż mój taki sam dupek jak twój 😠 😠 😠 😠

agaw no z tym grillem to jazdy niezłe, a do mamusi też bym nic nie musiała kupić a do smoczycy niestety, jeszczejej i teściowi musiałam postawić, franca jedna 😠 😠 😠 😠 😠

Ala mam wkurwa, wczoraj wzięliśmy wózek i w bagażniku mi sie smarem upieprzył i próbuję sprać 😠 😠 😠 😠

miłego dzionka kochaniutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki!

AgaW smakowała Lenie zupka z kalafiorem???
Z jakiego kubeczka nauczyłaś pić Lenę?? Bardzo mnie to interesuje bo Piotrek też nie chce pić ze smoczka, a z łyżeczki z chęcią pije tylko, że z łyżeczką to dużo srania jest 🤢

AgaK to super niespodziankę zrobił teściu 🤪 Będą mieli chłopcy radochę 🙂

Aga84 współczuję problemów i tych ze zdrowiem i z mężem!

Mittko co to za kurczak w cieście bo piszesz o nim kolejny raz, a ja nigdy takiego nie jadłam 😜

Wiola może się miło zaskoczysz i będzie fajnie 😉

U nas leje od rana więc kisimy się w domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ BĘDĄ MIELI 🙂 🙂 🙂

MAMUSIE JA ZMYKAM DO TEŚCIÓW 🙂 ODEZWĘ SIĘ WIECZORKIEM 🙂 🙂 🙂

POPISZCIE CO NIECO ŻEBYM MIAŁA CO PISAĆ 😉 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...