Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Mój misiek zasnął przed chwilą, mężu się zdrzemnął bo o 22 rusza w trasę, a dziś se placek pojechał o 4 rano na ryby... No mądry to on nie jest... No ale złowił 4 ryby w tym jedna 2kg. Ale nikt u nas oprócz niego ich nie zje bo ja to tylko ryby morskie jem i reszta też, a nie takie mulaste stawne lub jeziorne... Ble, jak to śmierdzi...

Wiolu, Majka wygląda przecudnie w tej sukieneczce! No trzeba przyznać że mąż ma gust!

AgaK Ty też masz piękny avatarek!

Uciekam, dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki 🙂 dawno mnie tu nie bylo ... nie pisalam bo :
1, brak czasu bo mlody strasznie marudny sie zrobil
2, brzuchol troche nawala i nie chche sie wlaczyc
3, neta sciagam tylko 7% a zeby dziala normalnie musze miec przynajmniej 14%
4, no i ogulnie chodze wsciekla bo ksiadz nie chce mi dziecka ochrzcic i prawdopodobnie nie da mi kartki abym poszla gdzie indziej 😠 pisalam juz do mojego znajomego ksiedza ktory mnie uczyl ale czekam na odpowiedz ...
5, mlody nadal nie ma zabko a slini sie niemilosiernie no i zaczol grysc jak by byl glodny ... 6, herbatke pije tylko z kubeczka nie kapka bo mi butelka gdzies wsiakla i nie moge jej znalesc
7,jutro jak bedzie pogoda to wkonco pojde na szczepienie bo to juz mowiac miesiac mija od terminu
8, mama mi zabrala butle z gazem bo nadole im sie skonczyl i teraz musze biegac po pietrach aby cos ugotowac bo pieniadze dopiero bede miec w poniedzialek wieczorem
9, mam nadzieje ze nie zpomnialyscie o mnie 🙃
10, juz nie wiem co jeszcze mialam napisac 🤢
11, mam nadzieje ze wszystko u was ok
12, pawel mnie wola abysmy sie pokochali a ja chodze wsciekla jak osa przez tego ksiaedza a mlody bawi sie w najlepsze i nie mysli o spani 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ami ale fajnie ze twoja basie nie przechodzi ciezko zabkowania 🙂
wiolu majeczka slicznie wyglada w sukieniesi i jak sie umorusala ta zupka moj wikus tylko raz sie tak pobrudzil jedzas sama marchewke ...
awatorki tez sliczne ja tez musze wkoncu zmienic
chyba z tego wszystkiego zabiore pawlowi piwo z lodowki i zaczne sprzatac aby troszke odreagowac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso no co za walnięty ksiądz jak można nie ochrzcić dziecka 😠 😠 trzeba było mu powiedzieć że to jego obowiązek dziecko tutaj nie jest niczemu winne 😠 a jak nie to niech się buja papierek musi wystawić a jak nie to go postrasz że do kuri będziesz sie odwoływać 😠 dupek jeden.
Mam nadzieję że szybko uporasz się z problemami i wrócisz do nas 🙂

Ok dziewczynki ja zmykam spać bo od jutra znowu szkoła 😮
Dobranoc mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry..

zbieram sie powoli do rodzicow bo jutro do pracy i musze rodzicom zawizc pieluchy, chusteczki mleko itd zebym nie musiala tego wozic dzien w dzien.... boze ale bede pklakac dzis ale mysle ze dam rade... musze..

picasso sa ludzie i ludziska.. masakra ale napewno uda sie chociaz ta karteczke wyatgac.. 3mam kciuki...

milego dzionka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

JEJKU DZIEWCZYNY JAK MNIE WCZORAJ GŁOWA BOLAŁA, MYSLAŁAM, ZE UMRE. JAK WRÓCILISMY OD RODZICÓW Z GRILA TO SIE WYKĄPAŁAM O 18 I PADŁAM. MĄŻ SIE SPISAŁ DZIELNIE. WYKĄPAŁ LENE I PRZYNIÓSŁ MI JA O 20 DO KARMIENIA I ZASNEŁA ZE MNĄ. OBUDZIŁA SIE DOPIERO O 1 NA KARMIENIE WIEC SIE WYSPAŁAM. NA SZCZESCIE DZIS JESTEM JAK NOWO NARODZONA 🙂

NA GRILU OK GDYBY NIE PLAGA KOMARÓW...WRRR

EWO Z NORMALNEGO KUBKA PIJE MOJE DZIECKO. PLASTIKOWY DLA DZIECI, ZADEN TAM NIEKAPEK, TYLKO ZWYKŁY JAK DLA DOROSŁYCH. OCZYWISCIE JA JEJ TEN KUBEK TRZYMAM 🙂 PIJE AZ MIŁO 🙂

FAJNE AVAARKI MITTKO I AGAK

WIOLA MAJA JAK ZWYKLE CUDNA

AGA84 DASZ RADE

AMI GRATULUJE ZĄBKA U BASI

PICASSO PEWNIE ZE O TOBIE PAMIETAMY



MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPOMNIAŁAM WAM SIE POCHWALIĆ, ZE MOJE DZIECKO OD JAKIEGOS TYGODNIA W KOŃCU INTERESUJE SIĘ SWOIMI STÓPKAMI
[URL=http://img541.imageshack.us/i/dsc07539640x480.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6057/dsc07539640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TO MY NA DZIAŁCE U DZIADKÓW 🙂
[URL=http://img340.imageshack.us/i/dsc07545640x480.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/529/dsc07545640x480.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, stęskniłam się za Wami. 4 dni rozłąki...to szmat czasu biorąc pod uwagę ile smarujecie postów 😁 😁 😁
Wyjazd się udał. co prawda była gorąca linia z domem...ale dałam radę - przeżyłam rozłąkę.
Madzia polubiła mleko sojowe Isomil, zresztą maść też się sprawdza. Jedynie nie posmakowała jej kaszka Sinlac....
Dziś idę do lekarza po recepty na mleko bo wczoraj mi zabrakło i musiałam zostawić dowód osobisty w aptece coby mi wydali jedną puszkę mleka zaocznie.
Wczoraj kupiłam Madzi puzzle piankowe na podłogę...łatwiej przetrzeć i pozbyć się kurzu niż z dywanu...poza tym Madzia ma przednią zabawę.
Teraz rozglądam się na allegro za krzesełkami do karmienia.
A co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

U nas nocka super,gdyby nie to wstawanie do szkoły 😮 ja chce wakacje 🤪

AgnieszkoW cudnie wyglądacie a Lenka jaka dumna siedzi 🙂 super sobie stópki łapie,moja tak średnio się nimi interesuje czasem złapie,ale rzadko 😜

Agnieszko84 dasz rade pierwszy dzień będzie najgorszy,ale przeżyjesz 🙂

Persy super że Madzia polubiła mleczko,teraz pewnie będzie już tylko lepiej no i ciesze się że wyjazd się udał 🙂
A u nas po staremu dwa dzieciaczki mają już ząbka i u każdej jakoś się kula do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂 🙂 🙂

U NAS NOCKA W MIARĘ PRZESPANA 🙂 🙂 🙂 ALE GWARANTUJE ŻE JAK BARTEK ZACZNIE ZĄBKOWAĆ ODSTAWIAM PIERŚ BO TO CO ON WYPRAWIA Z MOIMI SUTKAMI TO TOTALNE TORTURY 😁 😁 😁 😁

PIKASSO TO CZUB A NIE KSIĄDZ 😠

AMI TO GRATULUJEMY PIERWSZEGO ZĄBKA U BASI 🤪 🤪 🤪 TO MAMY JUŻ DWA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ŻE LENKA SUPER ZAJMUJE SIĘ SWOIMI NÓŻKAMI I LENKA TAKA POWAŻNA W SPACERÓWCE A TY AGUŚ WYGLĄDASZ ŚLICZNIE 🙂 🙂 🙂

U NAS DZIŚ ZE SPACERKU NICI PO LEJE ZA OKNEM TAK JAK BY KTO KRAN ODKRĘCIŁ 😞 😠

HE HE PERSY WIDAĆ ŻE I MADZIA JEST SMAKOSZEM SWOICH STÓPEK 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!!

AgaK ciagnecie cyca nabrało teraz nowego znaczenia haha, wspolczuje 🙃 😜 😉

Persy super, ze Madzia polubiła mleczko, do kaszki się przyzwyczai 😉

AgaW wyglądacie super z Lenką!!!! 🙂

Też wam się zapomniałam pochwalić, że moja córcia została smakoszem swoich stopek heh, pierwszy raz posmakowała w wannie takie zamydlone a i tak jej to nie przeszkadzalo 😁

Nocka calkiem spoko, pol nocy mala lezala w poprzek z nogami na mnie 😁 😁 😁 😁

Ida ja polozyc bo cos marudzi 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

Ami gratuluję pierwszego ząbka 🙂

Agnieszko na pewno dasz radę. Pamiętaj że jesteś w komfortowej sytuacji bo zostawiasz Łukaszka u swoich rodziców. Więc na pewno będzie dobrze.

Agnieszko super wyglądacie z Lenką.
Ale ja wam zazdroszczę tych figur. Ja to dopiero jestem spaślak. Aż wstyd 😞 Tylko co ja mam poradzić jak tak lubię jeść 😠

Aga ale Bartek zrobił sobie zabaweczkę. Mój Mateusz robił identycznie 🤪

Życzę Wam miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Noc koszmarna 3 razy wstawałam co 20 minut do Kamila a tak to co godzinę 🤢 🤨 😞 Moja dyskopatia zaczęła dokuczać całą parą a nie biorę leków bo karmię piersią, następną wizytę u neurologa mam we wrześniu ciekawe czy dotrwam 🤢

Nie zdecydowaliśmy się na wynajem 😞 weźmiemy kredyt żeby działkę kupić a może kiedyś się dom postawi... teraz musimy zacisnąć zęby i żyć... na razie jest ok po tych awanturach przestała się smoczyca wpierdalać tylko ja jestem strasznie zazdrosna o Kamila ☺️ Muszę wyluzować...

Wreszcie zamówiliśmy kanapę i pozbędziemy się tego trzeszczącego pudła na którym obecnie śpimy 😁

A teraz Was nadrobię bo mój nocny potworek bawi się (ciekawe jak długo?) 😉

A to kanapa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNIE WAM SIĘ ŚMIAĆ PRAWDA 😜 😜 😜 NIE A TAK NA POWAŻNIE POCZĄTKI KARMIENIA PRZESZŁAM O WIELE LEPIEJ NIŻ TERAZ TO CO BARTEK WYPRAWIA Z MOIMI BRODAWKAMI 🤢 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA KANAPA JEST ŚWIETNA
A JESLI MÓWIĄC O ,,FIGURZE" MIAŁAS NA MYSLI MNIE TO MNIE ROZBAWIŁAS 😁 😁UWIERZ MI ŻE WCALE NIE JESTEM ZADOWOLONA. BRAKUJE MI JAKIŚ 5 KG MNIEJ DO PEŁNI SZCZĘSCIA 🙂 I TEZ NIESTETY BARDZO LUBIĘ JEŚĆ...
I TEZ JESTEM BARDZOOO ZAZDROSNA O LENKĘ...MASAKRA..
NO I ŻYCZE CI ZDRÓWKA

PERSY TWOJA MADZIA TEZ TAK WSUWA STÓPKI JAK MOJA DZIDZIA 🙂

AGAK 😁 😁 😁 MOJA LENKA ROBI IDENTYCZNIE Z MOIMI BRODAWKAMI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...