Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

HEJ BABOLKI JA OD SZWAGRA Z KOMPA PISZĘ WIĘC TYLKO CHWILKĘ BĘDĘ Z WAMI 😜 😜 😜

PIEROGÓW SIĘ NAJADŁAM, CHRZESTNA BARTKA WŁAŚNIE WCISNĘŁA BRATKOWI DANAONKA PIERWSZY RAZ I GĘBĘ TAK OTWIERAŁ JAK BY JADŁ OGÓLNIE PO RAZ PIERWSZY COŚ W SWOIM ŻYCIU 🤪 🤪 🤪 🤪

DOBRA ZMYKAM 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WRÓCIŁYŚMY ZE SPACERU, MASAKRA JAK MI SIE CHCE SPAĆ A GARY W ZLEWIE, PRANIE JEDNO NA SUSZARCE, DRUGIE W PRALCE... NAWET MI SIE NIE CHCE PRALKI WŁĄCZYĆ, BO POTEM TRZEBA TO BEDZIE ROZWIESIĆ...MIĘSO ROZMROŻONE CZEKA AŻ JE ZROBIE... JEJKU JAK MI SIE NIC NIE CHCE... JESZCZE MARUDA MARUDZI MEEEE MEEEE MEEEE MEEEE ... WRRRRRRRRR

ASIA JA TEZ PODGRZEWAM W WODZIE , W MIKROFALI NIEZDROWO ;/

FREDECZKO ALE MASZ FAJNIE 🙂 TEZ TAK KIEDYŚ SZALAŁAM 🙂

AGAK TEZ BYM POJADŁA PIEROGÓW...

MITTKO OJ TA TWOJA CÓRA TO UTALENTOWANA 🙂 A TY JESTEŚ PIĘKNA I MŁODA 🙂 🙂 🙂 🙂



MUSZE IŚĆ BO MARUDA WZYWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam...

Dobra wiadomość:
Marika tak jak przypuszczałam ma infekcję na skórce... Dostała antybiotyk...
Zła:
Babsztyl nie da mi mleka 😠 Mam czekać 3 tygodnie na wizytę u dietetyka 😠

Już mnie to wszytko wnerwia 😠 😠

Idę sprzątać, to może odreaguję 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt ach jak mi Was szkoda 😞 Dzidzia się umęczy a Ty razem z nią 😞
Mam nadzieję że antybiotyk pomoże i za to 3 tygodnie dostaniesz dla Mariki to mleko, ileż można dziecko męczyć niepoważni ci lekarze czy co 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba obiadu nie zrobie bo szkrab nie pozwala ... jesc nie chce bawic tez usypiam go ale ciagle sie wieci ja juz nie daje rady na do datek brzuch mnie boli wwrr a reka zaraz odpadnie 😠
najszybciej chyba zupa sie robi bo mowiac sama chyba to chociaz uda mi sie zrobic

ja trz dzis pierogi jadlam z serem na sniadanie - zjadlam 10 bo wiecej nie bylo - trzeba po wyplacie zrobic jakies male zapasy bo wszystko sie konczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Boże ca za debilizm PannoNikt!!! Wściec się można!!!! Współczuję 🤢 🤢 🤢

Ja właśnie wstawiłam obiad, pozmywałam i posprzątałam kuchnię z córcia na rękach bo jak ją tylko położeę to jest meeee meeee łeeee meee łeeee!!! 🤢 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt przeciez to chore naprawde ... ale dobrze ze przepisala wam antybiotyk .. teraz powinno byc lepiej z Maja ...

mlody usnol wlasnie strugam kartoszki na obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU NA PEWNO SIE NIC NIE STANIE, ALE NIBY JAKIES PROMIENIOWANIA SZKODLIWE MA MIKROFALA.. .. ACH , PEWNIE GDYBYM MIAŁA TO SAMA BYM KORZYSTAŁA, ALE NIE MAM MIKROFALI 😁

PANNO NIKT WSPÓŁCZUJE..IDIOCI NORMALNIE CI SZKOCCY PEDIATRZY

ICASSO WEZ SOBIE NOSPE JAK CIE TAK BOLI BRZUNIO

JA TEZ POSPRZATAŁAM, WSTAWIŁAM OBIAD I USYPIAM MARUDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt współczuję... co za baba jedna wredna... mogła krowa dać a nie będzie 3 tygodnie męczyć dziecko...

była u mnie koleżanka która nie za bardzo ma obycie z dziećmi i nigdy nie lubiłam jak brała małego bo przy okazji całego go całowała a nadmienię że nie jest za ciekawa no i trzymała Szymka na kolanach a ten chwila moment i chwycił jej kubek z kawą i cały- na szczęście- wylał się na podłogę. Zdążyłam tylko wrzasnąć uważaj ale nie zdążyłam chwycić kubka. no kurwa gdyby kawa poleciała na małego to chyba bym ją zajebała... nieeee, nie dam jej go już więcej... siedziałam obok a sama bym go nie uratowała... no i szczęście w nieszczęściu że kawa była wystudzona bo trochę stała... też mnie podkusiło żeby pozwolić jej go wziąć... ale normalnie miałam ochotę ją zakurwić!!!!

a ja sałatkę robię z makaronu ryżowego, zielonego ogórka, puszki kukurydzy i szynki gotowanej, pyyyyyszniasta

a no i ja nigdy nie podgrzewam niczego w mikrofali dla małego. Nie wiem dlaczego. Moja kuzynka w zeszłym roku wygadała się lekarce że w mikrofali podgrzewa to ją zjebała lekarka że właśnie to niezdrowe...

muszę iść przebrać pieluchę Szymkowi pieluchę bo zwalił takiego kupasa że siedzi 2 metry ode mnie a ja tu czuje i zdycham... ale całe szczęście bo wczoraj nie zrobił a walił takie bąki że takich to nawet stary nie wali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt tak mi przykro że znowu nici z mleczka co to za konowały 😠 😠
aż się to w głowie nie mieści jak można tak postępować 😞
Dobrze ze chociaż ten antybiotyk przepisali.Przynajmniej to Mariczce nie będzie dokuczało.

My po obiadku,młodej średnio smakował sam kalafior 😜 za to mamusi bardzo z zasmażką 🙂
A teraz siedze nic mnię się nie chce 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa Fredka witaj na pokładzie! no zdjęcia niezłe, szczególnie podoba mi sie to http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/295?authkey=Gv1sRgCPXk2PW61NT2bg#5476979412756284690
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

najlepsze życzonka dla Wikusi z okazji pół roczku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO ZNÓW NAROBIŁAS MI CHĘCI NA KALAFIORA 🙂 JUTRO ROBIE NA OBIAD 🙂 A DZIŚ MAM POLĘDWICZKI WIEPRZOWE W SOSIE , ZIEMNIACZKI I MIZERIĘ 🙂

KAJTUCHA NIEŹLE Z TĄ KOLEŻANKĄ. JA NIE NAWIDZE JAK KTOŚ OBCY CAŁUJE MOJE DZIECKO. WKUR... MNIE TO NIESAMOWICIE...
OSTATNIO BYLISMY U SMOCZYCY I ONA POSZŁA ROBIĆ HERBATE Z LENKĄ NA RĘKU. A JA ZA NIĄ DO KUCHNI I JEJ JĄ ZABIERAM A ONA SIE PYTA CZEMU JĄ ZABIERAM WIĘC JEJ POWIEDZIAŁAM ZE SIĘ BOJE ZE JĄ POPARZY A ONA NA TO ŻEBYM SIE NIE BAŁA 🥴 NIE DAJ BOŻE BY SIĘ NA NIĄ WYLAŁA GORĄCA HERBATA TO CHYBA BYM ZAJEBAŁA SMOCZYCE A SAMA BYM UMARŁA Z ŻALU , SMOCZYCA SIE WKURZYŁA ALE MAM TO W DUPIE, BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA JEST DLA MNIE WAZNIEJSZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkaw26 dobrze ze smoczyca ci nie powiedziala ze ciebie tak nosila i wszystko robila z toba na reku ...
brzuch nie boli mnie tak mocno zeby sie faszerowac tabletkami ale go czuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Mamusie!!!!!

PannoNikt co za debile, jak chcesz to Ci sama nutramigen Basi wyślę, tylko nie wiem ile by szło.

Ale u Was rarytasy dziś na obiad, ja właśnie w ramach posiłku zjadłam megasłone kanapki z fetą 🙂 A M niech sobie coś zrobi jak wróci, ja mam lenia.

Szykujemy się z Basią na pierwszy dalszy wyjazd, w czwartek wybywamy na 4 dni w regiony Asiuli, 12 km za Kielce, do mojej Babci, a od nas to prawie 200 km. Ciekawe jak Basia będzie sprawowała się w nowym miejscu.

Póki co pozdrawiam Was wszystkie i Wasze dzieciaczki i pędzę do mojego Łobuza bo się obudził i robi rozróbę na kanapie 😉

Wszystkim maluszkom wszystkiego naj!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...