Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witam wieczornie

mały śpi teraz na mamę czas, obydwa już w łóżku leżymy 🙂 bylismy 3,5 godz na dworze i zaczyna się horror. Mały za cholerę nie chce siedzieć we wózku, tzn ok 40 minut posiedzi ale potem to już tylko wyciąga ręce i ryczy bo chce na ręce. Za to na rękach chce na nogi i tylko łazić... tylko na nogi... kurrr... mój kręgosłup!!!!! a tak w ogóle to miś tak lubi reklamę plusa z tymi głowami z tą wielką fryzurą co tak pieją o darmowych minutach że przed chwilą trzymałam go na ramieniu do odbicia i się obudził, popatrzył w tv na reklamę i jak się skończyła to zasnął dalej 🙂

ciekawe jak tam Wiolka, dawno nie pisała. No i Age84 gdzieś wcięło...

Asiula, biedna... kurna nie wiem co Ci poradzić bo ja sama nie mam sposobu na moją jebniętą teściową, ale masz rację, uciekajcie stamtąd jak najdalej. jejku tak myślę, jakie szczęście że mąż jest za Tobą... u nas niestety tak nie jest...

PannoNikt na początek dobre i 40 minut, wierzę, że codziennie Marika wytrzyma dłużej i w końcu się przyzwyczai

Ewa gratuluję sukcesu w dniu prawie bez cyca. Mnie się wydaje że miedzy posiłkami powinien jeszcze Piotruś mleczka dostać no ale rozumiem że nie przełknie z butelki. Może z czasem się uda wcisnąć mu mleko z butli. Życzę dalszych sukcesów!!!

no i Agaw się nie pokazała a jestem ciekawa jak Lenka siedzi w foteliku 🙂

Pikasso Wiki lunatyk? matko... próbuj go oduczyć tego o ile się da, bo mój mąż lunatykuje i z jego strony siora i siostrzenica, a ta parę lat temu wyszła z domu lunatykując, na szczęście pierdolnęła drzwiami i starych obudziła a już windę wołała. Przez sen!!! a siora Artura w nocy odkurzacz wzięła i chatę odkurzała a jak się jej pytali co robi to mówiła że musi posprzątać. No i mój mąż to już mega lunatyk... łazi po ścianach i szuka drzwi od kibla, u drugiej swojej siory raz pod ścianą stanął, fujarę wyciągnął i gdyby Dominika nie zauważyła, to by się na ścianę wysikał... w sobotę mi wylazł z łóżka i znalazłam go w nocy śpiącego w kuchni przy stole. Pytam co tam robi a on że palić chciał. No kurwa jeszcze tego brakowało żeby mi chatę z dymem puścił... więc radzę Ci coś z tym zrobić 🙂

mój brat był niejadkiem, dziś ma 17 lat i dopiero poznaje smaki takie jak np pomidor czy ogórek bo wcześniej wszyyyystko było beeee a na obiad to z warzyw tylko marchewka w kosteczkę gotowana albo buraczki gotowane, teraz się uczy jeść normalnie

więcej nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WICZORNIE

DOPIERO MAM CZAS BO CAŁY DZIE NA NA SPACERZE, POTEM OGÓRECZKI WKŁADAŁAM DO SŁOICZKÓW ITD
LENKĘ MUSZE MIEĆ CAŁY CZAS NA OKU BO WSTAJE, ŁAPIE SIĘ CZEGO POPADNIE I NA NÓŻKI... MUSZE JEJ PILNOWAC BY SOBIE GŁÓWKI NIE ROZBILA.

EWO SUPER , ŻE CORAZ LEPIEJ WAM IDZIE Z PIOTRUSIEM 😉 NO I DAJ KAWAŁEK TEGO PLACKA Z WIŚNIAMI 😉

MITTKO FAJNIE TAK CZASEM STARE ŚMIECI ODWIEDZIC CO NIE?

PANNO NIKT NA PEWNO MARICZKA C PODZIEKUJE ZA TO CO TERAZ DLA NIEJ ROBISZ, CHOĆ MY MATKI WSZYSTKO DLA SWOICH DZIECI ROBIMY BEZINTERESOWNIE...

KAJTUSZKO SZYMUŚ RZECZYWIŚCIE GINIE W TYM FOTELIKU, DLA LENKI JEST BARDZIEJ DOPASOWANY, NO ALE MOJA MAŁA WAŻY JUŻ PRAWIE 10 KG.ZARAZ CI WSTAWIE ZDJĘCIE SPRZED MIESIĄCA I WTEDY BYŁ MOIM ZDANIE ZA DUŻY DLA NIEJ, TERAZ JEST OK.A CO DO PASÓW TO NIE PRZESZKADZAJĄ LENCE W JEŹDZIE. MÓGŁBY SIE TROSZKĘ BARDZIEJ ROZKŁADAC TEN FOTELIK, POZA TYM NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ, DLA MNIE JEST ŚWIETNY 😉 I LENKA TEZ LUBI W NIM PODRÓŻOWAĆ.

ASIULA RZYMAJ SIE DZIELNIE, NIE BEDE SIĘ POWTARZAC I PISAĆ TEGO SAMEGO CO DZIEWCZYNKI.

FREDECZKO KIEDY TO WESELE? JA DZIS BYŁAMN SIE ZAPISAC DO FRYZJERA BO 18 WRZESNIA IDZIEMY DO KOLEŻNAKI NA WESELE I JUZ SIE BOJE CO Z LENKĄ...



NIE PAMIETAM CO MIALAM WIECEJ NAPISAC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img713.imageshack.us/i/dsc07972640x480.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5527/dsc07972640x480.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img691.imageshack.us/i/p8110003.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7149/p8110003.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY TYLKO MNIE SIE WYDAJE ŻE LENKA ZAJMUJE WIĘCEJ MIEJSCA WE FOTELIKU NIZ SZYMUŚ??

PRZYPOMINAM , ZDJĘCIE ZOSTAŁO ZROBIONE MIESIĄC TEMU. JUTRO ZROBIĘ NOWE 😉

KAJTUCHA WASZ FOTELIK TROSZKĘ RÓŻNI SIĘ OD NASZEGO 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyyny ale mnie kolezanka wlasnie wkurwila!! nosz kurwa nie ma dzieci, nie zna sie na tym a mi mowi ze Wiki juz dawno powinna w chodaku chodzic a jak ja jej powiedzialam ze jest madrzejszai silniejsza od wielu dzieci i ze sama sie szybko nauczy to powiedziala ze zna madrzejsze dzieci. ale nie bedzie mi gowniara gadac ze dziecko w chodaku powinno chodzic 😠 kuuuuuurwaaaaaaaa i sie zdenerwowalam noooo . ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY

JEDNAK JESZCZE JESTEM, NA ZAKUPY JEDZIEMY PO 10 TEJ 😉

FREDECZKO JA SIĘ DZIWIE ŻE TY Z TA DZIEWCZYNĄ W OGÓLE ROZMAWIAŁAŚ O WIKI. MOGŁAS JEJ POWIEDZIEĆ , ŻE NA TEMAT DZIECI POROZMAWIACIE SOBIE JAK ONA BEDZIE MIAŁA WŁASNE.

KAJTUCHA ZOBACZYSZ JAK SZYMUS PODROŚNIE JAK BEDZIE SIĘ FAJNIE KOMPONOWAŁ WE FOTELIKU 😉

IDĘ ROBIĆ ŚNIADANKO.

MIŁEGO DZIONKA KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
my już nie śpimy od godziny. Szymek przed chwilą zwalił taka kupę że cały pokój śmierdzi że aż balkon otworzyłam...
A noc do bani. Znowu... Non stop wstawałam. Nie wiem czy to znowu nie przez tą wybijającą się drugą jedynkę... Ale jestem wykończona a dzień się dopiero zaczyna.

Fredeczka co za pojebana laska! Ale bym ją zjebała. Co kogo to obchodzi czy dziecko chodzi w chodziku?!

A co do fotelika to za dwa tyg jedziemy do teściów i muszę wziąć już ten nowy bo w starym Szymek ma zgiete nogi bo już się nie mieści no a to 6godz jazdy

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka koszmarna budził się bzibziołek z krzykiem co chwile 😞 on ode mnie czuje że jestem zestresowana i dla tego tak jest 😞

dzisiaj będziemy oglądać to mieszkanie: http://kielce.nieruchomosci-online.pl/mieszkania,wynajem/1816966.html ale podliczyliśmy wszystko i za 900 nas stać nie będzie 😞 Muszę po południu beszczelnie do gościa zadzwonić i powiedzieć ze wynajmiemy za 700 zł za 900 nie ... 😞

Czy miała któraś z Was do czynienia z kredytem hipotecznym? Który bank najchętniej udzieli kredytu chcielibyśmy wziąć 100 tyś na działkę i dom by się postawiło w stanie surowym jeden pokój by się zrobiło żeby w nim mieszkać i jakoś by się żyło... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczko rozmawiałaś z młodą wersją mojej teściowej 😁 potrafi wkurwić taki babsztyl nie 😠

Kamil od poniedziałku robi mi około 5 - 6 kupek dziennie są normalnej konsystencji tylko jedna ma normalny kolor a druga zielonkawy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

NOCKA W MIARĘ DWA RAZY CYC ALE BARTEK OBUDZIŁ SIĘ JUŻ PO 5 RANO 🤢 🤢

TERAZ LEŻY NA ŁÓŻKU I KRZYCZY BA BA BA BA BA BA BA 😁 😁 😁 😁 😁 😁
W SUMIE JUŻ MARUDA NA SPANIE MU SIĘ WŁĄCZA 🙂

FREDKA NA TEMAT TEJ DZIEWCZYNY POWIEM JEDNO SŁOWO PUSTAK Z NIEJ 😁 😁 😁 😁

MIŁEGO PORANKA WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘

A HA AGUŚW GRATULACJE Z OKAZJI 6 ZĄBKA 🤪 OBY TAK DALEJ LENKA BEZOBJAWOWO PRZECHODZIŁA ZĄBKOWANIE 😘 😘 😘

LECĘ DO MOJEGO KRZYKACZA BO TERAZ TO SIĘ DRZE 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...