Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laseczki 🙂

U nas nocka spoko,małej dobrze się spało u dziadków,tylko dla mnie jakieś za twarde łóżko było 😜
Teraz mała znowu śpiocha 🙂

AgnieszkoW a no fajnie odwiedzić stare śmieci chociaż duużo się tutaj zmieniło.
Lenka superowo wygląda w tym foteliku a Szymuś też,podrośnie i będzie jeszcze lepiej 🙂

Asiula jaka droga ta kawalerka 🤨 no ale rozumiem że to w centrum miasta i pewnie dlatego.
Niestety nie miałam doczynienia z kredytem hipotecznym,więc Ci nie pomoge.

Fredeczko,ale mądrala z tej Twojej koleżanki,takie są najgorsze dzieci nie mają a doradzać będą 😠

Zmykam coś zjeść.
Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witamy!!!!!!
jejku nadrobiłam was w końcu zajęło mi to godzine 🙂
wczoraj byliśmy w Szwecji na zakupach, bo kurde tutaj żarcie drogie jak ch.....a
chyba wystraszyłam dziecko moje najukochańsze, głupia baba ze mnie włożyłam go ostatnio do pustej wanienki, i się wzięła przechyliła i teraz jak go próbowałam wczoraj w niej kapać to pisk 😞mam nadzieję że to tylko było dlatego że był śpicy 😞
Asiula kurde zabieraj się ze smoczej jamy bo widzę że ta sytuacja wykończy Ciebie i Kamilka 😞
a co do igieł to kup sobie komplet i tam jest taki nawlekacz i nie będziesz miała problemów, ja też mam czasem z tym problem bo lekko ślepa jestem 🙂 najciekawsze jest że ostatnio chciałam sobie okulary zrobić to jak baba mi dobierała to kurde w nich całkiem ślepa byłam więc nadal nie mam 😞
Fredka ty olej to laskę ciepłym moczem, najgorsze s takie wszystko wiedzące, gówno wiedza o życiu ale swoje 5groszy zawsze musza wtrącić!a powiem Ci że podziwiam Cię jesteś młoda i świetnie sobie radzisz, tak trzymaj i nie pozwól żeby ktoś Ci wmawiał że robisz coś żle w kwestii wychowania córci, ty jesteś mama i ty decydujesz co i jak 🙂 nie każde dziecko musi chodzić w chodziku, a poza tym gdzieś czytałam że jest niezdrowy dla rozwoju dziecka, ale to zależy kto akurat pisze artykuł! Mateusz nie będzie miał bo to zbędny wydatek, jak coś to kupię mu takiego pchacza!
kurde zapomnialo mi się co miałam jeszcze napisac 😆
o przypomniałam sobie jak pisałam poprzednie zdanie ! Fredzia
odnośnie zębalków to Mateuszowi też jeden się schował i jestem pewna że przez te opuchnięte dziąsła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu sporo moich znajomych wzięło kredyt hipoteczny. Z tego co mi wiadomo, podobno najkorzystniejsze warunki daje mBank, ale nie w programie "rodzina na swoim" gdzie państwo płaci odsetki od raty przez 8 lat, tylko w normalnym kredycie hipotecznym. Z kolei moja kuzynka z mężem brali kredyt w Polbanku bo w tamtej chwili kuzynka nie pracowała a mieli dziecko więc doradca z Expandera doradził im zrobienie rozdzielności majątkowej (50zł u notariusza, zwykły kawałek papieru do samego kredytu) i Jarek sam na siebie wziął kredyt, bo oni dzielą dochody na ilość osób w rodzinie na utrzymaniu. No więc Jarek z Moniką dostali max 150tys a Jarek sam dostał 350zł!!! nooo, jest różnica, co?
Pół roku temu moja sąsiadka brała kredyt w Pekao SA ale w programie "rodzina na swoim" i też jest zadowolona. Jedynym koniecznym warunkiem jaki postawił im bank to spłata kart kredytowych.
Najlepiej jak zadzwonisz do kogoś z darmowych doradców kredytowych, np właśnie z Expandera. Przyjeżdżają do Ciebie za darmo i oni Ci wyliczą co i ile i w jakim banku jakie macie szanse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy dziewczyny zapomniały czy nie, ale ja nie mam tabelki a spojrzałam na twój suwaczek i wydaje mi się że twój Skarbek skończył dziś 8 miesiączków 🙂 więc Sto lat dla Kamilka w zdrowiu, szczęściu samych radosnych dni i spokojnych nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu mojego Robala 😘 😘 😘
Ja też nie mam tabelki a nie wszystkie daty pamiętam narodzin grudniowych bobasów więc podglądam posty i składam życzenia jak ktoś to zrobi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
nocka koszmar ... znow wstawalam do tego malego co jakies 30min a potem to znami spal bo juz nie dawalam rady ...
od ranka jestesmy na dworze ... chcielismy pozbierac sliwki na kompot ale sie spoznilismy i pszczoly przylecialy - teraz czekamy do wieczora az odleca
bylismy oberwac buraki zeby dac cos jesc jego koza 😁 a on siedzial w marchewce i cmokal kamienia - jak to zobaczylam to sie przerazilam ... a pozniej mi uciekl na czworakach bo chcial muche zlapac 🤪 jaki ubaw szkoda ze was nie bylo 😜
teraz sobie spiocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂

trochę was poczytam bo bobini śpi i zupka już się gotuje.

Przeczytałam tylko kilka zaległych postów i jak zwykle rozwaliła mnie Ewa, jak Piotrusiowi zbliża się drzemka to biegną pod kościół na kostkę 😁 😁 😁 😁 😁

resztę nadrabiam 🙂

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłam:
Kamil sto latek słoneczko 😘 😘 😘

Wiktorek ty brudasku, ale ślicznie wyglądasz 😁

Fredka nie wkurwiaj się na niektóre osoby trzeba przymknąć oko 😉

Agaw udanych zakupów 🙂
Lenka i Szymek fajnie wyglądają w tych wielkich fotelach, ale Lenka faktycznie dużo większa, a do ilu kilo macie 25 czy 36?

życzę wszystkim smacznych obiadków ja uciekam robić jeszcze naleśniki bo pewnie mała się zaraz obudzi 🙂

do później, paaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj o 22 ugotowałam na dzisiaj barszcz biały żeby się dzisiaj nie potrącać barami z flanelcią w kuchni 🤢 Już zpowiedziałam mężowi że zawsze tak będę robić 😮
Ja wiem że flanelcia co mnie widzi to ma ochotę powiedzieć wypierdalaj stąd 🤢

Kamil właśnie wciął duży słoik zupki Aromatyczny rosołek z kurczaka z ryżem 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...