Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgnieszkoW ja słuchałam republiki i Grzegorza Ciechowskiego w tamtym czasie 🙂

Fredeczko ja na allegro nie znalazłam odpowiedniej sukienki na komunie mam nadzieję że Tobie pójdzie lepiej 🙂

AgnieszkoK super avatarek chłopcy fajnie się prezentują,jeden ciemny drugi jasny 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAW HA HA NO TEGO TO JESZCZE NIE POTRAFIĘ 😜 😜

PIERWSZY RAZ BARTUŚ JADŁ RYŻ I SMAKOWAŁO MU BARDZO 🙂

MAMUSIE JA JADĘ DO TEŚCIÓW 🙂 A I ZE SZWAGIERKA SIĘ JUŻ POGODZIŁAM 🙂
JA JESTEM TAKA ŻE NIE UMIEM SIĘ DŁUGO GNIEWAĆ 🙂

DO WIECZORKA 🙂 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za rady i pocieszenie! Ja wiem, że w końcu musi coś zjeść, ale płacze jakby go ze skóry obdzierali i nie jest to łatwe. Będę siedziała w pracy i myślała o tym co się dzieje w domu 😞 Tak mi go szkoda 😞 😞 😞

AguśW stachursky nic mi nie zrobił 😜 jakoś go nie lubię i już 😜

Fredeczko na co sukienki szukasz? znowu jakaś imprezka?

AgaK ja mam tak samo, nawściekam się, nawściekam, a za chwilę już jest ok 😉

Co do opalenizny to smarowałam Piotrka filtrem 30 i 50, cały czas chowałam go w cień, a opalony na maksa 😁 Ma karnację po tatusiu, blady, ale słońce chwyta w 5 minut. Ja zawsze plackiem leżałam cały dzień na słońcu, a mąż po godzinie był ciemniejszy niż ja.

PannoNikt i AguśK śliczne macie avatarki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka chyba na ślub siostry szuka sukienki 🙂

Moja Emila też kiepsko łapie słońce tyle razy się grzała w słoneczku i nic jej nie chyciło oczywiście nie siedziała centralnie,ale czasem zapomniałam ją posmarować na szczęście nic ją nie chyciło.
Będzie miała taką jasną karnacje jak mama.

Ewo wierze że ciężko jest Ci słuchać płaczu Piotrusia.Wytrwałości Wam życze i mam nadzieję że Piotruś już niedługo się zmobilizuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOJA LENKA STRASZNIE SZYBKO ŁAPIE PROMIENIE. TEZ JĄ SMAROWAŁAM 30 NA SŁOŃCE I POD PARASOLKĄ CAŁY CZAS A SIĘ OPALIŁA 🙂

SPODOBAŁO JEJ SIE WSTAWANIE I CAŁY CZAS STOI. CHWYTA SIE CZEGOS, KANAPY, FOTELA, DRZWI .. I STAJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,

byłam dziś z Madzią u pediatry bo w nocy kaszlała i dostała kataru. Ma małą infekcję którą ode mnie złapała. Ja jutro idę do swojego lekarza. W każdym razie noc miałyśmy do bani... padam na pysk. I dlatego zaraz wezmę coś na spędzenie temperatury i kładę się do wyrka.
Wszystkim obchodzącym urodziny MOC ŻYCZEŃ!!!

Stachursky, nigdy go nie słuchałam...po prostu rzecz gustu 🙂

Odkąd zaczęła wstawać i próbować się przemieszczać to ciągle jest ryk...bo zalicza raz za razem a to podłogę, a to kant stołu...nawet nie chce myśleć co będzie jak zacznie chodzić 😜

Ok Laski, idę się nasmarować termoaktywnym serum na cellulit i kładę się...

TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY WIECZÓR MAMUŚKI 🙂

MY W DOMKU 🙂

BARTUŚ WYKAPANY 🙂 ALE O SPANIU NIE MYŚLI BO SPAŁ DO 20 WIĘC DO PÓŁNOCY NAM BĘDZIE SZALAŁ 🤢 A RANO TOMEK DO PRACY JEDZIE WIĘC POBUDKA O 6 🤢

JEŻELI CHODZI O KAMILKA KARNACJE TO OD URODZENIA MA CIEMNĄ PO MOJEJ TEŚCIOWEJ 🙂 I TYLKO BYLE SŁONECZKO I ZARAZ JEST JESZCZE WIĘCEJ OPALONY 🙂

PERSY ZDRÓWECZKA WAM ŻYCZĘ 😘 😘
A JEŻELI ZAPOMNIAŁYŚCIE TO ZAKAZ CHOROWANIA NA FORUM NADAL OBOWIĄZUJE 🙂 ALE CHOROBA NIE WYBIERA NIESTETY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pusto!!

A ja bylam z kolezanka na spacerku i Z Wiki i teraz Wiki wykapalam, jesc nie chciala no i bawi sie lapka na muchy. Moja mama jej dzisiaj kupila lalke taka grajaca ale Wiki plaaaacz tak samo bylo z grajacym misiem :/ jej ulubiona zabawka - klawiatura i lapka na muchy :|

pozniej kumpelka mi poprzesyla zdj ze spacerku to wam cos wstawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

no rodzice wrócili, zakupy zaliczone, mały zasnął, ale jest taki łakomczuch że hej, zjadł gęstą kaszkę manną łyżeczką, całą miseczkę czyli ok 180ml i po godzinie cyca doił... a szczuplutki jest jak badylek...
no i właśnie zanim zasnął wystukałam łyżeczką drugiego ząbka 🙂 drugą dolną jedyneczkę 🙂

za dużo nie pamiętam, żeby się odwoływać, ale PannoNikt, to zasłanianie oczka pewnie jest ciężkie jeśli chodzi o samo zaklejenie. No ale jak ma pomóc to trzeba się wysilić.

Persy życzę Tobie i Madzi duuużo zdrówka!

Agaw zdjęcie wstawię jutro bo dziś jakoś nie mogłam się za to zabrać...

Mittko Tobie to dobrze z tymi kolacyjkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy zdrówka dla Was 😘 😘

Kajtucha no nie wiem czy dobrze bo miałam się odchudzać a tu non stop pod nos mi podstawiają 🤪
Teraz jeszcze piwkiem dołożyłam 😞

Jutro z rana nie wiem czy się pokaże bo jade do rodziców,napisze najwyżej od nich.Jej wracam na dwa dni na stare śmieci chyba całymi dniami będę się snuła po osiedlu i odwiedzała wszystkich znajomych 🤪 spotkanko mam umówione na 12 ah nie mogę się doczekać 🤪

Kajtucha gratulacje dla drugiego ząbka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY KURUJ SIE KOCHANA I OBY MADZI SIĘ W COS GORSZEGO NIE ROZWINEŁO.

KAJTUSZKO OKI, JA TEZ JUTRO LENCE ZROBIĘ ZDJĘCIE W FOTELIKU I SOBIE ZOBACZYSZ ŻE DLA MOJEJ MAŁEJ JEST W SAM RAZ 😉

MITTKO TWÓJ MĄZ TO SKARB....

FREDECZKO ULUBIONA ZABAWKA MOJEJ LENY TO GAZETY I SZMATA OD PODŁOGI ;/

AGUŚK I PANNONIKT MACIE SLICZNE AVATARKI 🙂


DOBRANOC JAK BYM JUZ NIE ZAJRZAŁA :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż pyta która chętna 🤪 😁 fredeczka to chyba do Ciebie było 😜
Nie wiem czemu Wiki zanikł ten ząbek może napuchły dziąsełka.
Co do butów to nie wiem,ale już zaszalałam z jednymi dałam kupe kasy a one są za miękkie 😠
zobacze jeszcze jak to będzie z tymi butkami.

AgnieszkoW może i skarb chociaż czasem potrafi nabroić 🤪

Dziewczynki ja zmykam spać bo już mi się oczy kleją a po za tym mężu czeka na trzęsienie ziemi 🤪 😁
Dobranoc mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Mittka naprawdę Twój mąż to skarb!
Fredka ja nie wiem co z tym ząbkiem bo dopiero nabieram w tel kwestii doświadczenia 🙂 ale pewnie napuchły dziąsła i dlatego
a buciki dziś kupiłam w auchan ze sztywną piętą. Takie fajne "męskie" granatowe z wyszytym dźwigiem 🙂 i Szymek w nich zasuwa że hej! W auchan są za 15zł
idę spać, dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...