Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej Mamusie, ja drugi dzień choruje. Gorączka, ból gardła i gile do kolan 😠
Madzia, też zaczyna kichać...no ale mam nadzieje iż u niej się nie rozwinie choróbsko.

MOC ŻYCZEŃ...SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI I SAMYCH SŁONECZNYCH DNI DLA EWY I AGIW. MOC BUZIAKÓW!!! 🙂 🙂 🙂

Asiula, współczuje...myślę iż faktycznie powinnaś wyjechać coby odreagować i odpocząć.

Madzia już wstaje...i ładnie łazi za rączki...a nawet już potrafi kawałek przejść trzymając się jedną rączką 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

U MNIE NOCKA NIE TEGES 😞 BARTUŚ JAKO TAKO SPAŁ ALE MNIE GŁOWA W NOCY ROZBOLAŁA I BOLI DO TERAZ 😞

AGUŚW WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 2 ROCZNICY ŚLUBU 😘 😘 😘

EWO NAJLEPSZE ŻYCZONKA Z OKAZJI URODZIN 😘 😘 😘 😘

MITTKO POPRAWIŁAŚ MI HUMOREK Z RANA Z TYMI ZABOBONAMI 😁 😁 😁

ASIU JA JUŻ NIE WIEM CO CI KOCHANA PORADZIĆ 😞 PISAŁAM JUŻ NIE RAZ ZABIERAJ MANATKI U UCIEKAJ DO PIOTRKOWA BO TA BABA CIĘ WYKOŃCZY 😞
A OPISEM SIĘ NIE PRZEJMUJ 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek mamusie 🙂

Dziękuję bardzo za życzenia 🙂

AguśW Tobie i mężowi życzę dużo miłości na długie, długie lata!!!!!!!!!!!

Mittko niezłe te zabobony 😁 😁 😁 Ludzie to mnie czasem rozwalają 😁

Asiu ja też już nie wiem co Ci poradzić 😮 Współczuję Ci strasznie!

Persy wracaj szybko do zdrówka! Super, że Madzia już się tak ładnie przemieszcza 😉

Kajtucha przerąbane z tym psem 🤢
Gratulacje dla Szymusia z okazji ząbka!

AgaK łyknij sobie Apap albo strzel jakąś kawkę na ten ból głowy.

U nas nocka średnio! Teraz Piter od rana marudny, ale i tak rozkoszuję się każdą chwilą bo to nasze ostatnie dni 😞

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie

u nas nocka w miarę, ale już bez takiego częstego popłakiwania, ze dwa razy się zdarzyło, czyli mam przyczynę- ząbkowanie 🙂 ależ jestem dumna z tego ząbka 🙂 no i spaliśmy do 8.30! szok!

Asiu, 3maj się tam dzielnie!!! niech się ta kwoka pierdoli i olej ją, widocznie musi pogadać... to niech se gada a Twoje uszy niech jadą na urlop 🙂

Ewunia, najlepsze życzenia urodzinkowe!!! duuużo zdrówka i radości!

Agaw Tobie i mężowi również życze wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, kolejnych lat miłości i szcześcia, gromadki dzieci i powodzenia w realizacji Waszych marzeń!

Persy szybkiego powrotu do zdrowia!

tak sobie dziś myślałam co tam u Skórki i Mikołajka... Skórko, jeśli nas czytasz odezwij sie do którejś z dziewczyn! buziaki dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobiety 🙂

odnalazłam się po weekendzie, jakoś nie miałam czasu i ochoty wejść na kompa, ale teraz już jestem , moje dziecię śpi a ja mam nadzieję nadrobić zaległości 🙂

u nas wszystko ok a z nowości to Lenka zasuwa w chodaku jak szalona 😜

nadrabiam i miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam 36 stron 🤪

Ewunia zdrówka i sto latek z okazji urodzin 😘 😘 😘

Agaw dla waz również wszystkiego co najlepsze 🙂 🙂 🙂
to wieczorkiem musimy wypić Wasze zdrówko i Ewuni 🙂 🙂 🙂

Asiula jak ja Tobie współczuję, ale co masz poradzić, musisz z tym babskiem jakoś żyć 😞 😞 😞
a pokaż nam jej fotografię 😁 😁 😁

do reszty się nie odnosze bo już nieaktualne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki 🙂

Ja zacznę od życzeń dla Ewy z okazji urodzin dużo zdrówka i pociechy z Piotrusia i męża 😘
i dla AgiW z okazji rocznicy ślubu oby Wasze szczęście trwało wieczność 😘

Asiu ja tez już nie wiem co doradzić Ci na tą Twoją teściową bo mnie już brakuje słów co to babsko wymyśla 😠

Kajtucha całuski dla Szymka za tego jednego ząbalka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję jeszcze raz za życzonka 🙂
Czekamy aż Piotruś się obudzi i mąż upiecze mi moje ulubione ciasto z wiśniami 🙂

Wstawię Wam jeszcze fotkę jak karminy jelonki, które zobaczyliśmy po drodze do domu.
[URL=http://img689.imageshack.us/i/dscn7171.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7380/dscn7171.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE JA JEDNAK JESTEM JUŻ W DOMKU 🙂

POKŁÓCIŁAM SIĘ ZE SZWAGIERKĄ 😞 A POSZŁO O NASZE DZIECI 😞 JEJ SYNKA ARTURA I MOJEGO KAMILKA 😞
JEJ SYNEK RZUCIŁ MOJEGO KAMILA KAMIENIEM W GŁOWĘ WIĘC MÓJ TOMEK NAKRZYCZAŁ NA NIEGO 😞 ARTUR PRZYSZEDŁ DO MAMY Z PŁACZEM I ZARAZ ZA NIM TOMEK I JEJ MÓWI ŻE MA TO DZIECKO WYCHOWAĆ BO ON JEST STRASZNIE NIEGRZECZNY 😠 😠 A ONA ŻE TO MY MAMY WYCHOWYWAĆ DOBRZE SWOJE DZIECI BO ARTUR BEZ PRZYCZYNY BY NIE RZUCIŁ 😞 ALE TOMEK WIDZIAŁ DOKŁADNIE CO I JAK SIĘ STAŁO A KAMIL W TYM MOMENCIE W PIŁKĘ GRAŁ 😞
JA WIEC MÓWIĘ DO NIEJ ŻE NALEŻY MU SIĘ PORZĄDNIE LANIE BO TO JUŻ NIE PIERWSZY JEGO TAKI WYBRYK 😞 ON RZUCA NAWET PIACHEM W KAMILA A TAKŻE ZABAWKAMI GO BIJE I CIĄGNIE ZA WŁOSY 😠 DODAM ŻE MAŁY MA 3 LATA 😠 NIE MAM POJĘCIA Z SKĄD SIĘ TEGO NAUCZYŁ BO NIE MIAŁ STYCZNOŚCI Z TAKIMI DZIEĆMI 😞 A KAMIL ZNÓW NAUCZONY BYŁ ŻE MŁODSZYCH NIE WOLNO BIĆ I NIGDY MU NIE ODDAWAŁ 😞
A NAJGORSZE JEST TO ŻE JAK ONA NAWET NAKRZYCZY GO TO BABCIA ZARAZ PRZYTULI I MÓWI ŻE ARTUREK JEST CACY 😞

OJ SIĘ WYGADAŁAM 😜 😜 😜

EWO ALE SUPER JELONKI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
w czoraj wieczorem juz nie mialam sil wlaczyc kompa ... na dodatek rozkleily mi sie baletki Ola porzyczyla mi buty na niskim obcasie bo nie miala innych wtedy .... ostatni autobus nam uciekla a raczej pojechal o wiele wczesniej nie wiem nawet jak to sie stalo ... szlismy do domu z poltorej godziny bo nie nogi juz bolaly bo jestem nie nauczona ... wkoncu je sciaglam i szlam w samych skarpetkach 😁
wczoraj jeszcze bylismy u kolezanki i wybawila tego malutkiego .. posadzilam go na wykladzine a nie lubi po niej chodzi bo jest twarda w ku mego i kolezanki zdziwieniu wyprul jak szlony na korytaz w strone dworu bo sluszlal jak dzieci sie smieja 🤪
my nadal nie mam zabka ale jest taka biala kropeczka a jak przejezdzam palcem to jest taka gorka to moze juz niedlugo 🙂
troszke napisalyscie tych stron ale duzo nie pamitam 😞 widzialam zdjecia z wakacji sliczne a te zachody slonca przesliczne i rodzinka w komplecie tez super 🙂
asiu brak slow ... jak dasz rade to wyjedz na kilka dni tak jak pisza dziewczynki - dobrze ci to zrobi ... i skladalyscie zyczenia wiec wszystkiego naj naj z okazji 2 rocznicy niech slonko swieci i dziecko sie smieje bo to najwazniejsze ... nie chorujcie - pogody sa dziwne teraz ale musimy dac rade ... dobra ide zrobic jakis obiadek 🙂
mlody jeszcze spi ale chyba zaraz sie obudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA SOBIE GOTUJE ROSÓŁ. NASPRZATAŁAM SIĘ DZIŚ ŻE HEJ.. ODWALIŁO MI I SOBIE GENERALNE PORZĄDKI ROBIŁAM 🙂
LENKA ŚPI NA BALKONIE
MAŻ TEZ POSZEDŁ SIE ZDRZEMNĄĆ A JESZCZE WCZEŚNIEJ ZDĄŻYŁ MNIE WKURWIĆ I SIĘ POKŁÓCILIŚMY...

EWO SLICZNE ZDJĘCIE 🙂

PICASSO TO MIELIŚCIE SPACER 🙂

DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNKI ZA ZYCZENIA

AGUŚK TAK TO JEST JAK SIĘ DZIECIOM NA WSZYSTKO POZWALA. NIE ZDZIWIE SIE JAK ZA KILKA LAT ALBO NAWET NIEDŁUGO TEN MAŁY BEDZIE LAŁ RODZICÓW..

GŁOWA MNIE BOLI...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK no niemiła sytuacja 😞 Każde dziecko potrzebuje trochę dyscypliny dla własnego dobra więc nie rozumiem Twojej szwagierki. Wyrośnie jej łobuz i wtedy będzie płakała.

AgaW no mi by się przydały taki porządki, ale sił i chęci brak 😜

Pikasso no to niezły mieliście spacerek 🤪
Piotruś też miał kropeczkę i taką górkę i za chwilę był zębol więc pewnie lada dzień Wikusiowi przebije się pierwszy kiełek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO DZIECKO NIE MA ŻADNEJ DYSCYPLINY 😞 ROBI CO CHE 😠 MOŻE TAM SZWAGIERKA OD CZASU DO CZASU DA MU KLAPSA W DUPĘ ALE JAK JUŻ PISAŁAM BABCIA ZARAZ WKRACZA I WNUSIA UKOCHA 😞 PISZĘ TU O MOJEJ TEŚCIOWEJ 😉 U NAS TEŻ TAK BYŁO ALE MY ZARAZ REAGOWALIŚMY NA TAKIE ZACHOWANIE I TEŚCIOWA JUŻ PRZESTAŁA 🙂

OJ PIKASSO ALE MIELIŚCIE SPACEREK 🤪 😁 😁 😁
NO I ZĄBEK JUŻ NA DNIACH WYJDZIE JAK NIE NA GODZINACH 🙂 🙂 🙂

PERSY KOCHANA KURUJ SIĘ I MADZIĘ 😘 😘 😘 😘 ZDRÓWECZKA WAM ŻYCZĘ 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚK TO CHYBA NORMALNE U BABĆ BO MOJA TEŚCIOWA TEŻ SIE TAK ZACHOWUJE I PIEŚCI SWOJEGO STARSZEGO , 5 LETNIEGO WNUSIA JAK COS ZBROI. RODZICE NA NIEGO POKRZYCZĄ LUB DADZĄ KLAPSA A DZIADKI GO TULĄ ITP JAK TO WIDZĄ ... ECHHH

PICASSO U WAS PIERWSZY ZĄBEK WYCHODZI A U NAS DZIŚ ZAUWAŻYŁAM PIĄTEGO 😉 WYCHODZI DRUGA GÓRNA JEDYNECZKA 🙂

PERSY I ODE MNIE DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I ABY MADZIULKA SIĘ NIE ZARAZIŁA 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEK ROZUMIE ŻE NIE WSZYSTKIE DZIECI SĄ IDEALNE ŻE MUSZĄ COŚ NAROZRABIAĆ ALE TO DZIECKO NA PRAWDĘ PRZECHODZI LUDZKIE POJECIE 😠 😠

JA NIE PISZE ŻE DZIECKO TRZEBA BIĆ ZA KAŻDYM PRZEWINIENIEM ALE JAK COŚ NIE DOCIERA DO SŁUCHU TO W DUPĘ NALEŻY SIĘ PORZĄDNY KLAPS A NIE TAKI CO PRZEJDZIE PO SKÓRZE 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!

Asiula mam nadzieje,ze juz ok no i masz racje, szkoda meza by bylo.

a z opisem na gg dobre! :P

Mittka dobre z tym chrztem! 😁

AgaW wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy!! 🙂

Asiula jesli chodzi o to ze chce Ci sie siusiu a ta po domu lata napisze tak : " OLEJ JĄ!! " 😁 haha

Ewo sto lat!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...