Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam 🙂

Moc gorących życzę dla dzisiejszych solenizantów i tych małych i tych dużych. Tysiące całusków 😘 😘 😘 😘 😘 😘

A moje dziubisie poszło spać więc chwilka dla mnie. I tak nie wiem co pierwsze robić.
Musze coś wymyślić na obiad - najgorsze że pustki w lodówce a mnie sie nie chce iść do sklepu 🤪 Ale się coś ostatnio rozleniwiłam i dupy mi sie nie chce ruszyć z domu 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TAK SZAŁ MŁODYCH CIAŁ 😁 😁 😁 😁 AGUŚ KTO GONIE SŁUCHAŁ 😁 😁 😁 😁 NO ZNAM JEDNĄ OSOBĘ KTÓRA GO NIE CIERPI 🙂 MÓJ MĄŻ 😁 😁 JAK GO USŁYSZY TO OD RAZU NÓŻ MU SIĘ W KIESZENI OTWIERA 😁 😁 😁 😁 😁

I WIDZĘ ŻE SUWACZEK JEDNAK ZMIENIŁAŚ 🙂 🙂 🙂 ALE I TAK FAJNIE WYGLĄDA Z TYMI 4 ZĄBKAMI NA GÓRZE I TYM JEDNYM NA DOLE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU TAK TO JEST JAK SIĘ CZŁOWIEK ROZLENIWI. JA TEZ TAK MAM CZASEM JAK MI SIĘ COS NIE CHCE.. ALE JAK JUŻ SIĘ ZA COŚ WEZMĘ I SIĘ ROZRUSZAM TO IDZIE MIGIEM 😉

AGUŚK Z MOICH BLISKICH TEŻ KTOŚ NIE LUBI STACHURSKIEGO TYLKO ZA CHOLERĘ NIE MOGĘ SOBIE PRZYPOMNIEC KTO 😁
A SUWACZEK ZMIENIŁAM, ALE TAMTEN ZAPISAŁAM SOBIE NA PULPICIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!

u na nocka spoko 😉

Dla :

Natalki
Łukaszka
Sandrusi
Bartusia
Szymka
Wszystkiego najlepszego z okazji mini urodzinek!! :*:*:*:*

Dla AgiW wszystkiego najlepszego sto lat sto lat sto lat !!

AgaW swoja droga ja do zlocienca mam calkiem niedaleko xD a blizej do Szczecinka hehe. Ty tez do Szczecinka masz blisko wiec moze kiedys uda nam sie spotkac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

dziekujemy z Szymkiem za życzenia, my również składamy najlepsze życzenia pozostałym solenizantom, dużym i małym 🙂

u nas nocka super, 3 pobudki na cyca i tak mogłoby byc zawsze

Agaw Szymek waży 8300 więc powinien pasować już do tego fotelika a wygląda w nim jak nieszczęście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!
Wszystkiego najlepszego i sto lat dla Dzisiejszych jubilatów!
kurde aż wstyd nie odzywałam się prawie 5tyg ☺️wybaczcie ☺️
byliśmy w polsce na urlopie przez 5tyg i kurde nie miałam czasu nawet jednego posta napisac, czytałam was na bieżco ale już na pisanie czasu brak 😞
Mateusz daje mi popalić, cały czas trzeba się nim zajmować bo kurde łazi po całym domu 🙂jak nauczył się pelzać to tylko trzeba patrzeć żeby sobie czegoś nie zrobił, każdy kabel jego teraz:-) no i zaczał się interesować szafkami i szufladami, chwyta się i wstaje a ja już fizycznie nie wyrabiam biegajac za nim, kręgosłup mnie od 3tyg boli,!
a z nowości to ochrzciliśmy Go w końcu i mamy kolejne 2 zabki, i idą dwa kolejne 🙂 no i karmię nadal cyckiem i nie chce mi się przestawać tak mi to popasowało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na nic czasu bo sprzątam, piorę, układam, zmywam, zamiatam 🤪
Nie ma flanelci w domu więc zapierdalam ile tchu mam żeby zdążyć zanim wróci 🤢

Od tamtego poniedziałku ktoś podmienił mi dziecko 🤢 tak wrzeszczy i piszczy że to się w pale nie mieści 🤢 muszę się przyznać że kurwicy dostaję nic nie mogę zrobić bo krzyk a nie da się sprzątać z dzieckiem na rękach, 😠 😠 😠 boję się że przez flanelcie zacznę się na dziecku wyżywać 😞 😞 😞

Jakbym u siebie mieszkała to bym waliła to sprzątanie a tu nie mogę bo ostatnio stwierdziła flanelcia że sprzątam tylko u siebie w pokoju (co jest nieprawdą) więc zapierdalam jak koń na westernie 🤢

Wszystkiego najlepszego dla maluszków 😘 😘 😘 😘 😘

Wszystkiego naj naj naj dla Ciebie Agnieszko 😘 😘 😘 i dziękuję za docenienie mojej twórczości 😁 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu już nie raz mówiłyśmy Tobie abyś olała to co mówi flanelcia- niezłe określenie a ja znam kawał na temat flanelci

Pewien mąż do żony zwraca się Flanelciu.
Któregoś dnia kolega pyta męża:
- A co to za imię Flanelcia?
- To takie zdrobnienie od "TY SZMATO".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ ASIULKA
JAK TY ,,CIEPŁO" MÓWISZ NA SWOJĄ TEŚCIOWĄ. TAKA SYNOWA TO SKARB 😁

EDYTO WIDZE NA SUWACZKU, ŻE MATEUSZEK TEŻ MA CIĘKAWE UZĘBIENIE 😁 MY TEZ NADAL NA CYCU I TEZ NIE ZAMIERZAMY PRZESTAĆ PÓKI CO, CHOCIAZ LENKA JUZ ZACZYNA PRZYGRYZAC 🥴

KAJTUCHA JA JAK DOSTAŁAM FOTELIK TO TEZ LENKA W NIM ,,GINEŁA" PRZEZ MIESIĄC LEŻAŁ NIEUZYWANY. PO MIESIĄCU BYŁ JUZ W SAM RAZ. TAK ŻE POCZEKAJ CHWILĘ. WIDOCZNIE JEST JESZCZE ZA DUŻY DLA SZYMKA. TEN FOTELIK JEST OD 9 KG, A UWIERZ MI ŻE PRAWIE KILOGRAM WAGI NA TAKIM MAŁYM BĄBLU TO DUŻO 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę.
Czyta: NA SPRZEDAŻ ŻONA. OSTATNIO MAŁO UŻYWANA. CENA 360 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU.
Małżonka robi mężowi karczemną awanturę:
- Nawet nie mam pretensji że chcesz się mnie pozbyć, ale za takie grosze? Skąd wziąłeś taką cenę?
- Prosta matematyka - odpowiada mąż - 80 kg mięsa po 2 zł daje 160 plus złota obrączka - 200. Razem 360.
Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez żonę:
PILNIE SPRZEDAM MĘŻA. OSTATNIO NIEWIELE UŻYWANY. CENA 0,67 ZŁ. INFORMACJA W TYM
DOMU.
Tym razem awanturę robi mąż.
- To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakieś marne grosze sprzedajesz?
- Już ci tłumaczę - odpowiedziała dumna żona - dwa jajka po 32 to daje 64 grosze plus 10 cm rurki za 3. Razem 67 groszy. 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta mam nadziej ze urlop sie udal.

AgaW hmm no pomysle pomysle 🙂 nawet w Szczecinku mozna by bylo spotkac sie na spacer nad tym pieknym jeziorem!! Pamietasz pana Policjanta? 😁 on mieszka w Szczecinku :P a wlasciwie w okolicach. wioska Kroisno. niedaleko jest tez Grzmiąca.

Asiula kopnij ja w dupe, olej ja i co tylko sie da 😁

Kawal z Flanelcia mnie rozbroil xD haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO ALE MI SIĘ WYDAJE ŻE BLIŻEJ JAK BYS CHCIAŁA MNIE ODWIEDZIĆ MASZ PRZEZ PIŁĘ NIZ SZCZECINEK 😉
A CO DO PANA POLICJANTA TO CZY TO ON CI OSTATNIO ZAWRACA GŁOWĘ I NIE DAJE SPAĆ?? HAHA CIEKAWOŚĆ BABSKA NIE ZNA GRANIC 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiag napisał(a):
Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę.
Czyta: NA SPRZEDAŻ ŻONA. OSTATNIO MAŁO UŻYWANA. CENA 360 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU.
Małżonka robi mężowi karczemną awanturę:
- Nawet nie mam pretensji że chcesz się mnie pozbyć, ale za takie grosze? Skąd wziąłeś taką cenę?
- Prosta matematyka - odpowiada mąż - 80 kg mięsa po 2 zł daje 160 plus złota obrączka - 200. Razem 360.
Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez żonę:
PILNIE SPRZEDAM MĘŻA. OSTATNIO NIEWIELE UŻYWANY. CENA 0,67 ZŁ. INFORMACJA W TYM
DOMU.
Tym razem awanturę robi mąż.
- To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakieś marne grosze sprzedajesz?
- Już ci tłumaczę - odpowiedziała dumna żona - dwa jajka po 32 to daje 64 grosze plus 10 cm rurki za 3. Razem 67 groszy. 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁




😁 😁 😁 GOŚKA DOBRE 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ten jest jeszcze lepszy

Młode małżeństwo po wizycie u lekarza siedzi w poczekalni. Po chwili lekarz wzywa samą kobietę i mówi:
- Pani mąż cierpi na bardzo rzadką przypadłość, która jest związana bezpośrednio z codziennym stresem. Jeżeli nie będzie pani postępowała według moich wskazówek, mąż umrze. Proszę pamiętać, aby dostał każdego ranka zdrowe śniadanie do łóżka. Musi pani być dla niego miła i dbać o jego dobre samopoczucie. Obiady powinny składać się tylko i wyłącznie ze zdrowej żywności, podobnie kolacje. Niech pani nie dzieli się z nim złymi wiadomościami, wszelkie problemy powinna pani sama załatwić. Proponuję, aby po domu chodziła pani w samej bieliźnie, to go uspokoi i zrelaksuje. Wszystkie robótki domowe proszę wykonywać sama, bo zdrowie męża jest najważniejsze. Większość czasu mąż powinien spędzić w łóżku, oglądając telewizję. Ach, i jeszcze jedno. Proszę uprawiać seks siedem razy w tygodniu, dwa razy dziennie przez dziesięć miesięcy. Mąż z tego wyjdzie.
W drodze do domu zaciekawiony mąż pyta żonę o to, co powiedział lekarz, a ona:
- Niestety, wkrótce umrzesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jeszcze jeden

Żona przychodzi do domu i szczebicze do męża:
- Wiesz? Dzisiaj mi się poszczęściło! Idę obok zsypu na śmieci,patrzę a tam para pantofelków stoi. A jakie piękne! Przymierzam - mój rozmiar!
Mąż:
- Taaa... Poszczęściło Ci się.
Po paru dniach żona znowu mówi:
- Słuchaj, idę do domu, a u nas na podjeździe, na żywopłocie, futro z norek wisi. rzymierzam - mój rozmiar!
Mąż kręci głową z podziwem:
- Szczęściara z Ciebie. A ja - popatrz - nie wiem czemu, ale szczęścia nie mam. Wyobraź sobie, wkładam wczoraj rękę pod poduszkę,wyciągam bokserki, przymierzam - i k...a! Nie mój rozmiar! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...