Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

HELOŁ 🙂

JEJKU NAWET NIE WIEDZIAŁAM ŻE TO JUŻ TA GODZINA 🤪 OGLĄDAŁAM TROJĘ NA TVN 🙂
MÓJ BORSUCZEK ŚPI JUŻ OD 21 🙂

OJ PERSY NIE MAM POJĘCIA JAKIE JA MAM ALE TO NAJZWYKLEJSZE 🙂

I PISAŁYŚCIE O TYM JAK WASZE DZIECI ŚPIĄ CAŁKIEM NA PŁASKO CZY MAJA PODUSIE, OTÓŻ BARTEK MA PODUSIE ALE ONA MA 1-2 CM GRUBOŚCI, WIĘC TO PRAWIE JAK NA PŁASKO 🙂

OJ FREDKO POWINNY BYĆ PRZYSTOSOWANE ALE CO Z TEGO JAK TO U NAS W POLSCE DĄŻĄ DO TEGO ABY BYŁO GORZEJ A NIE LEPIEJ 😞 TAKA RZECZYWISTOŚĆ 😉

DOBRA LASKI ZMYKAM SPAĆ 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WITAM

MY JUŻ TEZ NA NOGACH. LENKA SIĘ BAWI A MAMA PRZYSZŁA SIĘ Z WAMI PRZYWITAĆ I ŻYCZYĆ MIŁEGO DNIA 🙂

FREDECZKO JA NIE MAM PLANÓW NA DZIŚ, PEWNIE NA SPACER PÓJDZIEMY JA CO DZIEŃ. POGODA DZIS CUDNA U NAS.

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

MY JUŻ TEZ NA NOGACH. LENKA SIĘ BAWI A MAMA PRZYSZŁA SIĘ Z WAMI PRZYWITAĆ I ŻYCZYĆ MIŁEGO DNIA 🙂

FREDECZKO JA NIE MAM PLANÓW NA DZIŚ, PEWNIE NA SPACER PÓJDZIEMY JAK CO DZIEŃ. POGODA DZIS CUDNA U NAS.

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka spoko 🙂
A ja zniknęłam wczoraj bo najpierw zakupy potem zostałam z Emilą na dworze a mąż sprzątał w domu wróciłam 18:30 i od razu się szykowałam bo miałam wychodne 🤪 byłam w kinie jej jak dobrze jest się tak oderwać od obowiązków 🙂
Wróciłam to było przed 23 zajrzałam oczywiście,ale mąż mnie wkurzył i poszłam spać 😜

Co do męża to co ja zrobie jak on sam się tak garnie 🤪

O Gosiu to może i mnie zmobilizujesz to zrobienia prawka.A powiedz mi ile temu robiłaś kurs?? bo ja kurs też mam tylko egzaminy i nie wiem ile jest ważny??

A ja jutro chyba będę miała suuuper gości 🤪

Miłej soboty dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O na tego ucznia też chciałam iść.Fredeczko ja też za bardzo nie miałam z kim iść tak się fuksem ugadałyśmy z koleżanką.A Dominika też chce iść tylko nie wiem czy nadąży czytać,ale w sumie scen tanecznych jest bardzo dużo to jak tam czegoś nie doczyta to trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERVUSIK MAMUSIE 🙂

NOCKA REWELACYJNA 🤪 SPANKO DO 6 BEZ PRZERWY NA CYCA 🤪 🤪 A PIERŚ MIAŁAM TAKA NABRZMIAŁĄ WIĘC JAK BARTOSZ SIĘ DO SSAŁ TO ULGA WIELKA 😁 😁 😁 😁 😁

MITTKO JESTEŚ WREDNA 😜 MĄŻ SPRZĄTA, ROBI ŚNIADANKA, KAWUSIE I OBIADKI NO I JESZCZE NA WYCHODNE CI POZWALA 🙃 NO I CIEKAWE CO ZA GOŚCI JUTRO BĘDZIESZ MIEĆ 😉 😜 😁 😁 😁 😁
A TO MĄŻ SPRZĄTAŁ NA PRZYJAZD TYCH GOŚCI CO????? 😁 😁
EGZAMIN TEORETYCZNY WAŻNY JEST 6 MIESIĘCY TAK JAK FREDKA NAPISAŁA 🙂 🙂 🙂
MITTKO TO TEŻ BIERZ SIĘ ZA PRAWKO 🙂

A MY Z MĘŻEM JUTRO JEDZIEMY W GOŚCI DO ZNAJOMEJ NA CAŁY DZIONEK 🙂 ALE ONA MA INTERNET WIĘC NA PEWNO SIĘ ODEZWĘ 😉 😉 😉 😉

NO TO ŻYCZĘ WAM MIŁEJ SOBOTY 🙂

A MOJE PLANY NA DZIŚ TO SPRZĄTANIE I PAKOWANIE SIĘ BO KOLEŻANKA MIESZKA DALEKO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie potem zostaje sama to niech się teraz troche postara 🙂

Tak AgnieszkoK sprzątał na jutrzejszych gości chodź dziś trzeba będzie poprawić 🤪
Egzamin to ja wiem że pół roku,ale kurs ile ważny??

Jej a jaka Emila maruda jeeest 🤢 masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO KURS WAŻNY JEST CAŁY CZAS JEDYNIE MOŻESZ SOBIE GODZINY DOKUPIĆ ABY TROSZKĘ SIE PODSZKOLIĆ Z JAZDY 🙂

AJ MITTKO CZASAMI NA TEN PRZYJAZD GOŚCI Z DOMU MUZEUM NIE ZRÓB 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ FREDKA TO MOŻE DO DERMATOLOGA SIĘ Z TYM WYBIERZ 🤨
JA TEZ MIAŁAM NA BRODZIE LISZAJA ALE TO BYŁO KILKA LAT TEMU A PAPRAŁO MI SIĘ PRAWIE 2 MIECHY 😠 😠 😠 😠

ASIU TO SUPER ŻE WYJECHAŁAŚ OD TEGO BABSZTYLA 🙂 U NAS WSZYSTKO OK 🙂
ODPOCZYWAJ ILE MOŻESZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ TAM FREDECZKO, ŁADNA JESTEŚ, TO NAWET LISZAJ CI URODY NIE POPSUJE 🙂

ASIULA FAJNIE ŻE WYPOCZEŁAŚ SOBIE 🙂

MITTKO TY MASZ ZDECYDOWANIE ZA DOBRZE 😁 ALE NALEZY CI SIĘ ZA TE DNI NIEOBECNOŚCI MĘZA W DMKU 🙂

A JA POSPRZATAŁAM , IDE SIĘ UMYC I UBRAC I NA SPACEREK Z LENUSIA BO CUDNA POGODA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane mamuśki!

Ja od rana pranie, sprzątanie, mycie podłóg itd. itp. 😁

Teraz mężul z teściową i Piotrusiem poszli na spacer, a ja kończę jeść śniadanko i do nich dołączę.

U mnie już po problemie z krowim mlekiem bo Piotruś pluł nim dalej niż widział! Mleko modyfikowane NIE, mleko krowie NIE, kaszki NIE, jogurty NIE 😞 Kiełbaski drobiowe, szyneczka drobiowa TAK TAK TAK! Tylko to zjada Pitoruś i to tak chętnie, że aż telepawki dostaje. Mięsożerny chłop i tyle.

Asiula odpoczywaj ile wlezie!!!

Fredeczko oby Ci to szybko zeszło z brody 🤢

Wiolu superaśna fotka w avatarku 🙂

AgaW fajnie, że dałaś radę, Piotrek jeszcze nie jechał autobusem 😁

Mittko super, że się wyrwałaś z domku! Też bym chciała pójść na Step Up!

AgaK miłego wypoczynku u koleżanki 😉

Miłego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...