Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć kobitki 🙂

Wiolu super że Majeczce już przechodzi. Jeszcze tylko wyleczcie gardełko i będzie gites. Śliczny awatarek ze śliczną lalusią 🙂

Mój tez ostatnio ze śmieci dorwał kubek po lodach i bardzo mu smakował 😁 A dzisiaj do człapał sie do kuchni i oczywiście musiał zawitać w miskach zwierzaków i wylał wodę. Co to za mały łobuz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hahaha Kajtucha nieźle Szymek sobie rządzi 🙂
A i mąż przeczytał o tym wypożyczaniu i powiedział że nie ma sprawy tylko jak męża w domu nie będzie 🤪 😁 😁
Moja na szczęście nie ma dostępu do kosza na razie bo zamknięty w szafce 🙂
Za to jak się zagapie i nie upilnuje to buty bierze do buzi 🤢

No i jak tu się odchudzać mężu mi właśnie kawke przyniósł i ciasto 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzeba coś z tym zrobić albo naszych wysłać do męża Mittki na przeszkolenie 🤪. Chociaż mój bardzo dobrze gotuje tylko u niego chroniczny brak czasu. Wiec teraz wszystko na mojej głowie.

A i muszę się pochwalić że biorę się za zrobienie prawka. Testy już są i od dzisiaj będę się uczyć. Powinno mi to pójść szybko bo kurs juz mam zrobiony tylko bałam się iść na egzamin i tak kilka lat przeleciało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIUG ALE FAJNIE 😁 😁 JA SOBIE NIE WYOBRAŻAM BYĆ BEZ PRAWKA CHOĆ I BEZ NIEGO TEZ BYŁO DOBRZE 🙂 DAJ ZNAĆ KIEDY BĘDZIESZ MIEĆ EGZAMIN ABYŚMY TRZYMAŁY KCIUKI 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko ja musze zrobić prawko bo juz mam dość uzależnienia od mojego. Jak mamy gdzieś jechać to problem bo albo ma dużo roboty albo co innego. A najgorzej to mam z zakupami bo niby mieszkam w mieście ale wszędzie mam daleko a same wiecie jak to jest jeździć autobusami z wózkiem 😠 Więc sie zawzięłam i robie prawko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej lasencje 🙂

bobo śpi więc nadrobiłam:

Wiolka to dobrze że już lepiej z Mają 🙂

Mittka faktycznie masz za dobrze z tym mężem, ja też chętnie pożyczę 😉

Agaw świetne zdjęcia zwłaszcza z tą pralką 😁 😁

nosz zapomniałam co miałam napisać 😠 😠 😠

a moje dziecko coś źle śpi mi w nocy, budzi się kilka razy z płaczem, a nigdy wcześniej nie płakała 😞 😞 😞

dzisiaj jedziemy do mamy na weekend ale postaram się zajrzeć.

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
Weekend czas zacząć. Odebrałam Majeczkę ze szkoły, zjadłyśmy obiad i odpoczywamy, mimo, że mam niezły sajgon w domu 😲 😜

Wiolu Biedulka Majeczka... Zdrówka dla niej!!! A avaterk jest bosski, no ale jak miałoby być inaczej, skoro taki cukiereczek z Majeczki. Oj tylko ją na jakąś okładkę dziecięcego magazynu dać 🙂

AgnieszkoW widziałam zdjęcia Lenusi przy pralce 😁 Mała widzę ciekawa świata jak moja 😁

GosiuG super, że zmobilizowałaś się i robisz prawko 🙂 Ja jeszcze nie mam 🥴

Jeny i nie wiem co jeszcze napisać, nadrobiłam wszystko i już mi z głowy wyleciało :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdziele moje dziecko to diabeł wcielony, nie ma mowy żeby go gdzieś zostawić na sekundę samego. Nie ma takiej opcji! A to o szafę wstanie, o leżaczek, o deskę do prasowania, grzebie przy dvd i starym wideo. Zwariuje. Nawet do kibla go biorę bo inaczej nie da rady.
Poza tym on uwielbia wtulać się w cyce 🙂 wkłada głowę pomiędzy i mi pierdziochy wali między 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny mój mąż to naprawdę jest placek. Mówię mu to co tu o małym napisałam a on do mnie że za bardzo przesadzam, że powinnam go zostawiać i musi się nauczyć. No tak,musi,ale wstaje o coś na panelach i leci na twarz bo mu się nogi rozjeżdżaja a gumowych spodni i rajstop jeszcze nie wymyślili, wstaje przy desce która nie jest zabezpieczona i wiadomo że może zlecieć na na głowę wchodzi pod ławę i wstaje przy takiej desce pomiędzy nogami a pod blatem są metalowe części i takie pokrętlo bo ławę się rozkłada jak stół i weź tu go zostaw żeby się nauczył... No zdurniał, normalnie zdurniał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole 🙂
Nareszcie weekend 🙂
W sobotę i niedzielę przyjeżdża teściowa żeby posiedzieć z Piotrusiem bo od poniedziałku będzie z nim zostawać. Będą się zmieniać z moją mamą co tydzień.

AguśW ja też bym dalej usypiała Piotrusia tylko przy cycu, ale niestety babcia musi sobie inaczej radzić jak mamusia jest w pracy 😉
Oczywiście, że wychodzę godzinę wcześniej.
Zdjęcia Lenki cudne, co jedno to lepsze! 🤪

Co do chodzików to jednak jestem przeciwniczką, ale Lena i Bartuś wyglądają w nich superaśnie!

Aguś Bartuś i Kamilej rzeczywiście jak dwie krople wody 🙂

Mittko no masz męża Skarb 😉 chociaż ja swojego muszę pochwalić bo też mi tak dogadza, ale nikomu nie pożyczę 😜

Kajtucha no widać, że Szymuś zaczyna szaleć po domu 😁 😁 😁

Gosiu to powodzenia życzę! Ja zbieram się za prawko i zbieram i zebrać nie mogę 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!

dzisiaj tylko 5 stron? ojj nie postaralyscie sie!! ale dzisiaj piatek wiec nic dziwnego 😉

Wiolu mam nadzieje ze z Majeczka bedzie tylko lepiej no i avaarek jest przecudny! 😁

Kajtucha ale agent z Szymka!! :P

GosiuG tez mysle o zrobieniu prawka 😁 ale najpierw wesele siotry, pozniej remont pokoju ( bo marcin spierdolil sprawe 😁 wielki budowlaniec co nie potrafi polozyc regipsow 😁 ) no i wtedy prawko a nastepnie autko moze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU ZOSTAŁO MI TYLKO ŻYCZYĆ POWODZENIA 🙂

EWO SUPER ŻE MAMA Z TEŚCIOWĄ NA ZMIANĘ ZAJMĄ SIĘ PIOTRUSIEM 🙂

KAJTUCHA ROZUMIEM CIĘ DOSKONALE ŻE CHCESZ BRONIĆ SZYMKA PRZED WSZYSTKIM CO MU ZAGRAŻA 🙂 ALE Z DRUGIEJ STRONY TWÓJ MĄŻ MA TEŻ RACJĘ 🙂 POSTARAJ SIĘ JAK NAJWIĘCEJ RZECZY UPRZĄTNĄĆ TYPU DESKA DO PRASOWANIA I WSZYSTKO CO MOŻNA SCHOWAĆ 🙂
PORADZĘ TOBIE JEDNĄ RZECZ ABYŚ ZAKUPIŁA SZYMKOWI TAKIE SKARPETKI GDZIE ZAMIAST MATERIAŁU POD STÓPKAMI BYŁA BY GUMA BO SĄ TAKIE 🙂 BARDZO DOBRE WŁAŚNIE DO PANELI I KAFELEK 🙂 ONE TAK WYGLĄDAJĄ 🙂
http://allegro.pl/item1188403295_skarpetki_buciki_z_gumowa_podeszwa_rozmiar_20.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC DZIEWCZYNKI

JESTEM Z POWROTEM, BYŁAM U MAMY, AUTOBUSEM 🤪 LENKA SWOJĄ PIERWSZĄ W ZYCIU PODRÓŻ AUTOBUSEM PRZESPAŁA 😁

WIOLU ŚLICZNY AVATAREK, ALE CO SIĘ DZIWIĆ JAK MAJUSIA CUDNA. KORZYSTAJ KOCHANA JESZCZE Z TEGO CZASU W POLSCE , NACIESZ SIĘ RODZINKĄ NO I OCZYWIŚCIE ZAKUPAMI 🙂 ZDRÓWKA DLA MAJECZKI I SUPER ŻE SPOTKACIE SIĘ Z PERSY 🙂
LENKA NIE ŁAPIE SIĘ ZA USZKA, W OGÓLE JĄ NIE INTERESUJE CO TAM MA 🙂

PERSY MOJA LENKA TEZ SPI NA PŁASKO, A WŁASCIWIE TEZ NA TAKIEJ PODUSZECZCE COŚ JAK MA EMILKA MITTKIO TYLKO NASZ JESZCZE CIEŃSZA BO MA MOŻE Z 1 CM 🙂

MITTKO NAPRAWDE MASZ DOBRZE ZE SWOIM MĘŻEM. W SUMIE MÓJ JAK MA TROCHE WOLNEGO TO TEZ POTRAFI MI ZROBIĆ KANAPKĘ, HERBATĘ.. ALE NIESTETY TO BYŁO JUŻ DAWNO, BO EST TAK ZALATANY ŻE POEZJA....

KAJTUCHA JA RÓWNIEŻ PODZIELAM ZDANIE TWOJEGO MĘZA.. NIE MOŻESZ AŻ TAK BARDZO PRZESADZAĆ I LATAĆ ZA SZYMKIEM. OCZYWIŚCIE TRZEBA UWAŻAĆ, ALE BEZ PRZESADY. TYMBARDZIEJ ŻE DZIECKO GDY WIDZI PODBIEGAJĄCEGO DO NIEGO RODZICA SAMO Z SIEBIE UPADA... BARDZO CZĘSTO SIĘ TAK ZDARZA. JA LENKĘ PILNUJĘ ABY NIE UDERZYŁA SIĘ W KANT, LUB W KAFELKI ALE JAK SIĘ PRZEWRÓCI NA PANELE CZY DYWAN TO PRZECIEZ NIE TRAGEDIA. POZA TYM MOJA LENKA JUZ SIĘ NAUCZYŁA I ŚWIETNIE SOBIE RADZI JAK SIE PRZEWRACA TO NA DUPKĘ 🙂 TAK JAK RADZI AGA POCHOWAJ NIEBEZPIECZNE PRZEDMIOTY A MAMIE POWIEDZ ZEBY PETY WYRZUCAŁA DO ZAKRĘCANEGO SŁOIKA ZOSTAWIAŁA NA BALKONIE ( BO CHYBA W DOMU NIE PALI SKORO JEST DZIECKO ?? )

GOSIU TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJE PRAWKO. U MNIE WŁASNIE MIJA 8 ROCZNICA OD ZDANIA I MUSZĘ SIĘ POCHWALIĆ, ŻE ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM 🙂 TOBIE TEZ TEGO ZYCZĘ 🙂

NIE PAMIETAM WIĘCEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA Z KAMILKIEM NAJEŹDZIŁAM SIĘ AUTOBUSEM BO WTEDY PRAWKA JESZCZE NIE MIAŁAM 🙂 JAK SOBIE PRZYPOMNĘ ILE WTEDY SIĘ Z WÓZKIEM NAMĘCZYŁAM ABY W AUTOBUS WSADZIĆ 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
CO BYŁO A NIE JEST NIE PISZE SIĘ W REJESTR 😁 😁 😁 😁 😁 BYŁO MINĘŁO 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
8 lat a ja myslaalam ze rok 😉

AgaK powiem Ci szczerze ze autobusy powinny byc przystosowane dla matek z dziecmni z wozkami!! u nas czasami bylo tak, ze czekalam na przystanku na autobus bo mialam np wizyte u lekrzarza, autobus przyjechal, owszem! ale bus 14 osobowy gdzie czlowiek ledwo przecisnal sie w przejsciu!! to chore....... no i trzeba bylo szybko kombinowac transport albo odwolac wizyte :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...