Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

o ja ale super, ale Wam zazdroszczę, jak mogłyscie to przed nami ukrywać !!! Aga ty zołzo jedna do kogo Ty sie pakowałas wczoraj ? hahah 🙂 świetne zdjęcie 🙂 szybko nam tu opowiadac jak
sie umówiłyscie na to spotkanie.

a ja u rodziców , brat mi kompa pożyczył, pokłóciłam sie z mezem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jaaaaaa, ale jaja 🤪 🤪 🤪
Jak mogłyście się nie pochwalić 😜 😜 😜
Super fotka!!!
Czekamy na bardziej szczegółowy opis spotkania 😉

Ostatnio dostałam gratisa -ciasteczka z miodem i bananami formy Hero i Piotrkowi tak smakują, że będę je kupowała. Ciągle krzyczę na męża bo mu podjada te ciastka takie dobre są. Także polecam 😉
http://www.herobaby.pl/#/pl/produkty/ciasteczka/banan_miod/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Agnieszka już niestety pojechała o 18 ale spotkanie udało się zajebiście 🤪 szkoda że tak krótko 😞 Co do tego że nic nie mówiłam to jeszcze tak do końca nie było wiadomo bo wszystko uzależnione od Tomka Agi,ale na szczęście wszystko jak było widać dobrze się skończyło 🙂
Kurcze dziewczyny jaka to radocha nawet nie wiecie jak Was wszystkie chciała bym zobaczyć 😞 musimy coś wymyślić i spotkać w większym gronie 🙂
Dzieciaczki na koniec zrobiły sobie kąpiel w soku 🤪 właściwie to Bartusiowi się więcej oberwało bo siedział cały w soku (podejrzewam że Emila go wylała 😜 😁 ) także było naprawde wesoło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

nie rozpisze się za dużo bo nie mam... nastroju... mężu oczywiście sobie porządnie nagrabił u mnie i nie wiem co będzie dalej ale mniejsza z tym, olejne dni pokażą co będzie...
widzę że ładne tu sekrety na forum się robią... Fredka kombinuje z Ami i jakimś facetem, Mittka z AgaK, chyba muszę sobie poszukać towarzystwa i pokombinować z jedną z dziewczynek.
Hmm... najbliżej mam do... hmmm AgiK ale ona już nas zdradziła 🙂 no i do Fredki też mam blisko ale ona też już kombinuje. Hmmm... Akompf!!! ją mam najbliżej!!! potem to chyba Ewa nastepna w kolejności odległości 🙂 🙂 🙂...
no w sumie to piszę żeby Wam przekazać że Asia do mnie napisała, że jest mega zła bo jej mąż który został w domu zaprosił sobie smoków na to nowe mieszkanie i sobie tam siedzieli... no a oprócz tego Kamil w nocy daje jej w kość.

lece bo mężu próbuje uśpić Szymka ale coś mu nie wychodzi.
jutro napisze wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha nic nie kombinowałyśmy chciałyśmy zrobić Wam niespodzianke 🙂

O to Asia napewno bardzo wkurzona,pewnie smoczyca wymusiła na mężu wizyte 🤢

Kajtucha to mąż nieźle musiał przeskrobać skoro tak piszesz,mam nadzieję że wszystko się poukłada.

AgnieszkoW a Ty o co pokłóciłaś się z mężem?? Mam nadzieję że już zgoda zapanowała 🙂

Ewo takie ciasteczka dostaliśmy właśnie w smyku tylko zwykłe nie bananowe i Emilce też smakują,a nie wiem gdzie je można kupić bo nigdzie nie widziałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!

Mittko ciesze sie , ze spotkanie sie udalo! 🙂

Kajtucha a Ty gdzie dokladnie mieszkasz? ile to km od mojej Krajenki? i o co z mezem poszlo ?

A ja zadnych takich ciasteczek nigdzie nie dostalam 😞

Dziewczyny ma ktos kontakt z Aga84 ?
Ami mi nie odpisuje na smsy ani nie odbiera tel :| czy ktos wie co sie dzieje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko nie było za dużo czasu więc poszliśmy posiedzieć na plac zabaw i tyle.Może byśmy na zamek poszli ale Bartuś się ululał i tak dobrze mu się spało 🙂 za to moja ni cholery spać nie chciała i marudna była.A tak no to co gadaliśmy sobie i śmiechu dużo było 🙂
A zdjątka to jutro wstawie bo dziś już siły brak 🙂 a może AgnieszkaK coś dorzuci 🙂

III dzwoniła Iśka jest przeszczęśliwa bo ma autograf Jana Klimenta i zdjęcie także spotkanie się chyba udało 🙂

Na dziś już zmykam bo mega zmęczona jestem.
Dobranoc mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ma zepsuty komp ale jutro już będzie u nas 🙂 Łukaszek cierpi przez ząbki, widać chyba z 5 ale nie chcą się wybić.
Fredka mieszkam między Tarnowem Podgórnym a Przeźmierowem tam gdzie Tor Poznań i Kubica jeździł.
A mąż... Wiecie co, wyszedł właśnie do pracy i mi ulżyło bo patrzeć na niego nie mogę. Co się stało? Istna patologia! ale nie chce o tym pisać. Nie jestem gotowa. Muszę się zebrać w kupę. Nie chce o tym myśleć bo to boli... To tyle. Przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO DZIOŁCHY 🙂

MUSIAŁAM DO WAS ZAJRZEĆ 😜 😜 😜 😜 😜

MY SZCZĘŚLIWIE, CAŁO I ZDROWO WRÓCILIŚMY DO DOMKU 🙂
JAK JUŻ MITTKA NAPISAŁA BYŁO ZAJEBIŚCIE TYLKO ŻE ZA KRÓTKO 😉
A KĄPIEL W SOKU Z UDZIAŁEM NASZYCH DZIECI TO BYŁ TOTALNY FINAŁ NASZEGO SPOTKANIA BO TO ZDARZYŁO SIĘ PRZED SAMYM WYJAZDEM 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
MITTKO PANELE UMYŁAŚ 😁 😁 😁 😁 😁
NIC NIE PISAŁYŚMY BO JAK JUZ PISAŁAM ŻE CZŁOWIEK SIE POCHWALI A NA SAM KONIEC COŚ WYSKOCZY I WYJAZD MÓGŁ SIE NIE UDAĆ 🙂

KURCZE DZIEWCZYNY MUSIMY ZROBIĆ JAKIŚ ZLOT BO JA TEZ BYM CHCIAŁA SIĘ Z WAMI WSZYSTKIMI SPOTKAĆ 🙂

A O CZYM ROZMAWIAŁYŚMY, O NASZYM FORUM ŻE TO DZIĘKI NIEMU SIĘ POZNALIŚMY 🙂
O WAS ROZMAWIAŁYŚMY A NASI MĘŻOWIE TYLKO GŁOWAMI KRĘCILI 😁 😁 😁 BYŁYŚMY TEŻ NA SPACERKU I HUŚTAWKACH 🙂

MUSZĘ WAM POWIEDZIEĆ ŻE EMILKA MITTKI TO JEST TAKA SUPER, ŚLICZNA DZIEWCZYNKA 🙂 A JAKA RUCHLIWA 🤪 🤪 WSZĘDZIE JEST JEJ PEŁNO 😁 😁 😁 MÓJ BARTUŚ JESZCZE TAK SIE NIE PORUSZA ALE I NA NIEGO PRZYJDZIE PORA 🙂 NO NA PRAWDĘ JEST CUDNA A JAKIE MA ŚLICZNE NIEBIESKIE OCZKA 🤪 🤪 🤪 🤪

KAJTUCHA I AGAW CO SIE KŁÓCICIE Z FACETAMI 🙂 MAM NADZIEJĘ ŻE JUZ WSZYSTKO OK 🙂

JA SIE NIE DZIWIĘ ASI ŻE SIĘ WŚCIEKŁA NA MĘŻA 😠 😠 TA KOBIETA JUŻ PRZEGINA 😠 😠

OKI ZMYKAM KOBIETKI DO ŁÓŻKA BO PADNIĘTA JESTEM PO PODRÓŻY 🙂

FOCIE WSTAWIĘ JUTRO 🙂

DOBRANOC KOCHANE GRUDNIÓWECZKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE JESTEM WIĘC MUSZĘ WAM SIĘ POCHWALIĆ ŻE MÓJ BARTUŚ MA 4 ZĄBKA 🤪 GÓRNĄ PRAWĄ JEDYNKĘ 🙂

FREDECZKO MÓWIŁYŚMY OGÓLNIE O WAS 🙂 ŻADNEJ Z WAS NIE OBGADAŁYŚMY BO MY WSZYSTKIE WAS LUBIMY 🙂 A W SZCZEGÓLNOŚCI MÓWIŁYŚMY O NIEOBECNYCH JAK AGUSIW, ZGRYZ I RESZCIE 🙂 PRZYKRO JEST NAM ŻE SIĘ NIE POJAWIAJĄ 😞

FREDECZKO BO JEST CZEGO ZAZDROŚCIĆ 🙂 BYŁO NA PRAWDĘ EXTRA 🙂

DOBRA TERAZ ZMYKAM NA PRAWDĘ 😉 😉 😜 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki...

No nie Mittko i Agnieszko, ale Wam zazdroszę 🤪 🤪 🤪 🤪 Kurcze, super tak się spotkać!! Ja niestety do Wszystkich Was mam daleko. Nawet gdybym mieszkała w rodzinnej miejscowości, to nikt z Was tam nie mieszka w okolicach 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC DZIEWCZYNKI

MOJE DZIECKO DZIŚ W NOCY CHYBA BOLAŁ BRZUSZEK BO SIĘ WIERCIŁA, ZROBIŁA KUPKE I NIE ŚPIMY JUŻ OD 6.30... NIE WIEM OD CZEGO BO NIC NOWEGO JEJ NIE DAWAŁAM ... 😞

STRASZNIE SIE CIESZE ŻE WASZE SPOTKANIE MITTKO I AGUŚ SIĘ UDAŁO 🙂 A POWIEDZCIE JAK SIĘ ZGADAŁYŚCIE ABY SIĘ SPOTKAĆ?? I ILE DZIELI WAS KILOMETRÓW?

FREDECZKO NO PEWNIE ŻE I MY SIĘ MUSIMY KIEDYŚ SPOTKAĆ, A TY KAJTUCHA JAK MASZ BLISKO DO FREDECZKI TO PRZECIEŻ MOŻEMY SIE SPOTKAC WE TRZY 😉

A Z MĘZEM TO NIE CHCE MI SIĘ OPOWIADAC... NIE WIEM O CO KAJTUCHA POKŁÓCIŁA SIĘ ZE SWOIM, ALE JA TEZ SIĘ DZIŚ CIESZYŁAM JAK MÓJ WYSZEDŁ DO PRACY...

ASIULA TEN TWÓJ TO TEŻ PLACEK ... !!!!

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA JAK NA WSI 🙂
[URL=http://img44.imageshack.us/i/dsc08312640x480.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8849/dsc08312640x480.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://img534.imageshack.us/i/dsc08319640x480.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7536/dsc08319640x480.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...