Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heloł kobietki u mnie zabiegany dzień.

Zdjęcia super Lenka to prawdziwa pani domu 🙂 w chodaku super się prezentuje 🙂

Bartuś jak zwykle słodki fajnie zasuwa w chodaku a Kamilek to mały Bartuś tylko ciemniejszy a raczej Bartuś bardzo podobny do małego Kamilka 🤪

Kajtucha teściowa pojechała po bandzie jak można być tak wrednym 😠

Wiola kurcze ale Wy się namęczycie,mam nadzieję że szybko Majeczce przejdzie,niestety przy gardle dość długo utrzymuję się wysoka temperatura i mogą występować wymioty 😞
Zdrówka dla Majeczki 😘 😘

Coś jeszcze mia łam napisać ale się wzięło i zapomniało 🤢

A dzziś kupiłam Emili czapke na zime 🤪 mam nadzieję że jej głowa aż tak bardzo nie urośnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

JA ZMYKAM RÓWNIEŻ BO TEN NET ZNÓW SIĘ ZROBIŁ DO BANI I STRONY NA JAKIMKOLWIEK PORTALU CZY INNEJ STRONIE OTWIERAJĄ SIĘ TAK JAK BY CHCIAŁY A NIE MOGŁY 😠 😠 😠

DOBRANOC MAMUSIE 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!

moja mama ma jeszcze gosci a juz jestem wkurwiona bo mala tak ladnie juz zasypiala sama w lozeczku a dzisiaj sie z nia znowu mecze a wczoraj ja bylam w domu wiec nie byla lulana w dzien a dzisiaj moja mama ja pilnowala i odrazu widac ze bylo lulanie 😠 wkuriwa mnie to , ze jej mowie ze nie ma byc mala lulana itd a ona swoje!!! 😠

Kajtucha nie dziwie sie ze sie wkurzylas! no co za cudni tesciowie!!

AgaK szczerze mowiac zaczynam myslec nad tym zeby zrezygnowac z tego mleka sztucznego.... a powiedz mi czy jakos pecjalnie gotujesz to mleko dla bartka? i jakie kupujesz??

wspolczuje wam tego gryzienia po cyckach!

Wiolu jak ja Ciebie podziwiam!! kobieto poprostu jestes moim numerem 1 !! ciesze sie ze Majeczce juz mija!

AgaK Bartuś slodki!!

AgaW Lenka slodka! 😁

AgaK haha ale bartolini zasuwa wstecz 😁

Kajtucha jak Igor to wiadomo ze cos z nim nie tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

JA DOPÓKI KARMIE PIERSIĄ TO ŻADNEGO INNEGO ZAMIENNIKA MLECZKA NIE POTRZEBUJĘ I NA MLECZKO KROWIE PRZYJDZIE CZAS 😉

LENUSIA JESZCZE ŚPI ALE PRZED 7 OBUDZIŁA SIĘ Z PŁACZEM , CHYBA JEJ SIĘ COŚ PRZYŚNIŁO. ONA ZASNEŁA ZNOWU A JA JUŻ NIE 😞

FREDECZKO TEZ MNIE WKURZA JAK MÓWIĘ DZIADKOM I BABCIOM ABY NIE NOSILI MAŁEJ NA RĘACH A ONI I TAK SWOJE.. 😠 A POTEM JA SAMA Z NIĄ W DOMU I KTO MI JĄ BEDZIE NOSIŁ KLOCKA, JAK ONA JUŻ 10 KG WAŻY 😁

MITTKO JA TEZ OSTATNIO KUPIŁAM LENCE CZAPKE NA ZIME 😁

WIOLU JAK TAM SIĘ DZIŚ MAJECZKA CZUJE I KIEDY WRACASZ DO CHORWACJI??

KAJTUCHA WYDAJE MI SIĘ , ŻE DOPÓKI KARMISZ PIERSIĄ TO MAŁY CI BĘDZIE WISIAŁ NA TYM CYCU MIMO PODAWANIA KASZKI, MLEKA ITD PONIEWAŻ ON NIE TYLE CO POTRZEBUJE SIĘ NAPIĆ ALE CHCE SIĘ PRZYTULIĆ I POCMOKAĆ TAK JAK DZIECI DOJĄ MONIA ON SOBIE DOI CYCA 😉 DLA DZIECI KARMIONYCH PIERSIĄ PRZECIEŻ CYC TO NIE TYLKO ŹRÓDŁO JEDZENIA ALE TAKŻE PRZYTULANKA 🙂

FREDECZKO JA TEŻ BYM SIĘ WSTRZYMAŁA Z PODAWANIEM MLEKA KROWIEGO, ALE OCZYWIŚCIE ŻADNEJ MAMUSI NIE KRYTYKUJĘ, KAŻDA ROBI CO UWAŻA ZA SŁUSZNE 🙂

IDE SIE JESZCZE POŁOŻYĆ KOŁO MOJEJ CÓRCI

MAM NADZIEJĘ, ŻE DZIŚ FREKWENCJA NA FORUM BĘDZIE LEPSZA.

MIŁEGO DZIONKA :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!
ide się szykować do pracy ale dzisiaj pewnie wczesniej skoncze bo ide na magazyn rozkladac towar :P

dziewczyny chłopcy z moich okolic ktorzy maja ten zespol sa genialni, zobaczcie na najnowsze video!

http://www.youtube.com/watch?v=GhrXhKqcjLo&feature=player_embedded

hahahahaa 😁


AgW ja tez zadnej mamy nie krytykuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

U nas nocka spoko 🙂 pobudka po 7
Ja nie zamierzam jeszcze zamieniać mleczka sztucznego na krowie,jedynie płatki na mleczku krowim jada ze mną 🙂

Mężu teraz poleciał do lekarza po L4 mam go jeszcze do 1 albo 6 września potem najprawdopodobniej wyjeżdża do niemiec to nie jest źle bo co 6 tygodni będzie zjazd a i może ja się wreszcie wybiore do tych niemiec 😜

Ok zmykam coś zjeść.
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO MIŁEJ PRACY 🙂

MITTKO FAJNIE , ŻE TAK DŁUGO SIĘ NACIESZYSZ MĘŻEM W DOMKU 🙂

A JA ZMYKAM SIĘ SZYKOWAĆ BO WYMYŚLIŁAM SOBIE ŻE POJADE Z LENKĄ DO MAMY AUTOBUSEM. MAM NADZIEJE, ŻE KIEROWCA BĘDZIE TAK MIŁY I POMOŻE MI WSADZIĆ WÓZEK...

MIŁEGO DNIA KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
u nas nocka ok, trzy pobudki na cyca. Pierwsza już o 00.30
AgaK zazdroszczę Ci że mimo tego że Bartuś na cycu, po kaszce spał do 5...
Agaw no ja wiem, ale on JE mleczko z cyca już godzinę po zjedzeniu gęstej kaszki. Nie tyle co go cmoka, on normalnie ciągnie jakby kaszki nie jadł...
My jeszcze w łóżku gnijemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!

U nas nocka fajna, Majka nie miala temperatury wiec w koncu troche pospalam. Teraz ma 37.5 kurka wodna 🤢 kiedy jej to gowno przejdzie 🤢

Ja nie bede dawac krowiego mleka przynajmniej do skonczenia przez Majkę roczku.

Kajtucha jak dajesz szymkowi te płatki owsiane? MIelisz je jakoś?

AgaW Lenka nie łapie się za uszka?? Zdjęcia są boskie! Jeszcze tylko tydzień i wracam do chorwacji 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

AgaK Bartek jest strasznie podobny do Kamilka, właściwie wyglądają tak samo tyle, że Kamilek miał ciemniejsze włosy 🙂

Persy spotkanie aktualne???? Bede w czwartek w wawie w godzinach popołudniowych, mam nadzieję, że Ci pasuje??? Przynajmniej dzieciaki nie beda spiace 😉 😜

Mittka bedziesz miec męża jeszcze tak długo, aż mnie zazdrość zrzera 😉
Dobra ide wypic jakas kawke czy cus 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola przecież Ty za miesiąc będziesz miała swojego męża na 2 miesiące w domu 🙂 więc nie masz czego zazdrościć 🙂
Fajnie że już z Majeczką jest coraz lepiej 😘

Ja już po śniadanku oczywiście przygotowanym przez męża 🤪 jej co ja zrobie jak on pojedzie chyba przestane jeść 😜 ale to i dobrze schudne wtedy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, u mnie nocka taka sobie. Madzia coś dziś niespokojnie spała. Wstała o 5.30 i teraz przed chwilą usnęła. Tak więc mogę wejść na brzuszek.
Wczoraj siedziałam i robiłam listę ciuszków na sprzedaż...może coś pójdzie.
Wiola, avatar słodki. Oczywiście spotkanie aktualne. Odezwij się do mnie to zgramy się co do miejsca i godziny.
Jutro jadę na ostatni koncert z Closterem. Tak więc dyżur nad Madzią przejmuje tatuś. Wrócę w niedziele wieczorem.
Dziewczyny, czy Wasze dzieci śpią na poduszkach?.Mają komplety pościelowe? Bo moja śpi na płasko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂 TYLKO TYM RAZEM NA CYCA OBUDZIŁ SIĘ JUŻ O 2 A POSPALIŚMY AŻ DO 6 🤢 🤢 BARTUŚ JUŻ PO JEDNEJ PORANNEJ DRZEMCE 🙂

WIOLA JAKI ŚLICZNY AWATAREK 🤪 OJ TY SIĘ NAMĘCZYSZ Z TYMI CHORÓBSKAMI U MAJECZKI 😞 I ŻYCZĘ ABY SPOTKANIE Z PERSY SIĘ UDAŁO 🙂

KAJTUCHA U MNIE TEŻ TAK JEST ŻE BARTUŚ ZJE KASZKĘ CZY OBIADEK ALE CYCUSIA ZAWSZE POCIĄGNIE CHOĆ 5 MINUT TEMU ZJADŁ KONKRETNIE 🙂 TO NASZE KOCHANE CYCUCHY 😁 😁 😁 😁 😁 😁 BARTOSZ PRZEWAŻNIE ZASYPIA PRZY CYCU 🙂

OJ MITTKO TO CIĘ MĄŻ NAPASIE 😁 😁 😁 😁 😁 I SUPER ŻE JESZCZE POSIEDZI W DOMKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu jak Majka ma chore gardło to może zwymiotować 😞

Persy moja śpi prawie na płasko ma tylko tą poduszke co była w komplecie z pościelą a ona jest prawie płaska ma jakieś 3cm grubości?

No mąż mnie strasznie napasie 🤢 miałam się odchudzać a tu dupa i nici 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, cieszę się że z Mają lepiej 🙂 🙂 🙂
płatki robię normalnie na mleku, z tym że kupiłam takie mniejsze niż normalnie. Nazywają się PŁATKI OWSIANE BŁYSKAWICZNE firmy HALINA 🙂 wyglądają jakby były połamane

Mittko chętnie pożyczę Twojego męża na parę dni, żeby poduczył mojego jak traktować kobietę i co robić w domu 🙂 bo mojemu to ciężko cokolwiek przygotować mi do jedzenia i od lat robimy sobie osobno. No raz na ruski rok zdarzy się że się szarpnie i zrobi ale to już musi być święto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA TO TYLKO KUBECZEK, ALE JAK SZYMEK ZACZNIE CHODZIĆ TO UWAŻAJ ABY CZASAMI OBIERKÓW OD ZIEMNIAKÓW NIE ZACZĄŁ WYJMOWAĆ ZE ŚMIETNIKA 😁 😁 😁 😁 😁 MOJEJ KOLEŻANKI SYNEK UWIELBIAŁ OBIERKI ZJADAĆ 😁 😁 MUSIAŁA WYSOKO STAWIAĆ ŚMIETNIK BO INACZEJ ŚMIECI WSZYSTKIE WYRZUCONE Z WIADERKA A KACPER BO TAK JEJ SYNEK MA NA IMIĘ OBIERKI WCINAŁ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...