Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć kobitki, widzę, że nie tylko mnie złamało dzisiaj, czuję się strasznie i chyba mam temperaturę 😞 w dodatku moja teściowa jest pojechana, mówię, że kiepsko się czuję a ona chce jutro przyleźć na kawę, kuźwa.... powiedziałąm, że nie wiem, raczej nie jutro, może pojutrze jak się lepiej poczuję. No beszczel....nic wyczucia nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koles z akordeonem mnie poprostu oczarowal !!! mi sie kojarzyl akordeon z jakimis biesiadami...

z innej beczki - mam nadzieje,ze Marcin wroci w takim stanie ze sam sobie drzwi otworzy ... i ze nie wroci zbyt pozno! ale niech sie wyszaleje zanim malenstwo na swiat przyjdzie bo wtedy ja czesciej zaczne wychodzic a on z mala zostawac bedzie hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie, co się dzieje?? Dziewczynki leżeć pod kołderką i zbierać siły. Zrobię sobie zaraz herbatkę z miodem i cytrynką żeby nic od Was nie załapać 😉

Ja nie oglądam mam talent bo mąż ogląda żużel, w ogóle dzisiaj była u mnie w domu sportowa sobota, mecz Polaków w siatkę (swoją drogą BRAWO!!!!!), potem koszykówka i teraz żużel. Zazdroszczę mu tylko piwka bo znowu naszła mnie mega ochota. Ach... jeszcze trochę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no , Pan Stasiu fajny facet haha a może kawaler co?? Bo mam samotną koleżankę haha

Mój męzulek też oglądał sport pół dnia ;/ a teraz ogląda mam talent, a ja w łózku i nie chce mi się wstać, a w sypialni nie mamy TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem, że ona się martwi pierdu pierdu pierdu ale ja na prawdę nie mam ochoty jej ogldać 🤢 🤢 Delikatnie to też do końca nie było bo jej powiedziałam, że niczego nie potrzebuje tylko spokoju..... a ta dalej, że zobaczymy jak się jutro będę czuła... Kurw... i bądź tu mądry. Idę z psem i spać. Za 2 tyg. będzie mój mąż i niemogę się doczekac jak mi teściowa z karku zejdzie .....uhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...