Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Skórka ale masz zajefajny brzuchol, mój przy twoim to jakiś wypierdek 😉 u mnie to chyba w dupcie, uda i cyce poszło a nie w brzuszek
ja zjadłam obiadek i muszę gary pozmywać, w ogóle mam dzisiaj jakiś rozlazły dzień 🥴
a na ciasto to chyba jako jedna z nielicznych nie mam ochoty:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna bluzka, ale nie ukrywaj swojego ciała wiadomo że podczas ciąży zmienia się nasze ciało, trzeba pamietać że jest tam mały skarbek. Na odchudzanie będzie czas po porodzie, jak wrócimy do swojch dawnych figur będziemy już tylko miło wspominać okres ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja torta będę robiła za 2 tyg. bo Mamusia ma urodzinki :-)

A ostatnio mam ogromną ochotę na Piernika Kętrzyńskiego , mniam ...
Już dzisiaj powiedziałam babci żeby mi kupiła bo koło mnie nie mogę nigdzie go znaleźć :-(

Idę się położyć bo z nosa leci , a pocę się jak nie wiem co ... masakra
JA CHCĘ BYĆ JUŻ ZDROWA!!!

Buziaki dla Was:-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laseczki przebrnęłam przez mycie garów idę się trochę położyć, będę później 🙂 a ludzie niech sobie gadają, niestety teraz figura nam się zmienia i na to nie mamy zbyt wielkiego wpływu 😉

działa wam strona tego e-kubraczka z wyprawką, bo mi nie, jeśli wam dzieła podeślijcie mi linka, bo muszę sprawdzić czego mi brakuje, a tam było wszystko fajnie napisane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[img size=480]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN0324.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> Zobaczcie jaką fajną czapulę i rękawiczki wczoraj kupiłam 😉

Swoją drogą bardzo się cieszę, że kupowałam ciuszki dla Piotrka w czasie wyprzedaży bo teraz ceny są kosmiczne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wstałam z drzemki 🤪 i wiecie co coli mi sie chce!!!!! a córa poszła na dwór i nie mam kogo wysłać :P

Skórka a gdzie Ty masz duży tyłek 🤪 z tego zdjęcia tam co widze to tylko brzuszek jest duży a reszta to jakaś chuda jest :P

Ewa ale fajowe czapusie,a ja jeszcze nie mam czapeczki zimowej buuuu i nigdzie nie widziałam pewnie sezon się zacznie to dopiero kupie ale to już po niezłej cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórka ja juz jestem 🙂 zaraz Wam pokażę co upolowałam dziś w lumpku 🙂 super ciuszki dla Ani 🙂
A Skórka , super masz brzunio 🙂 i faktycznie dziewczyny mają rację, taki to trzeba eksponowac, a nie ukrywać, a dupą sie nie przejmuj, ja tez mam wielką haha a mój mąż mówi że jestem bambucza i seksowna haha

AgaK oczywiście , że książki juz pochowane... dzis szłam sobie spokojnie chodniczkiem i tak myślałam jak to super, że juz nie musze się uczyć haha

Ewa ta czapeczka i rękawiczki są boskieeee 🙂 Piotrek będzie w nich wyglądał jak maczo he he 🙂

Ok wstawiam fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...